1

@PatrychoO kiedyś czytałam, że jednym z pierwszych celów w Polsce będą Krzesiny koło Poznania. Także, nie doczekam pewnie BOMBAZO i OJO

0

@BulaKG w końcu wszystkie gry survivalowe się przydadzą :D
@NeroTFP1 eksperci będą siedzieć w piwnicach

0

Myślicie, że jak wybuchnie III WŚ to na Bambie będzie relacja użytkowników jak zazwyczaj gdy coś się dzieje?

8

@Kgorecki2500 chłop nie potrafi pisać, a Ty myślisz, że logiczne argumenty do Niego trafią? :D nie warto, serio.

11

@Kgorecki2500 zaraz Ci powiedzą, że on się śmiał z dowcipu który mu się przypomniał. Nie twierdzę, że naśmiewał się z mordowanych dzieci, jednak jego zachowanie w takim momencie jest skandaliczne.

1

W oczekiwaniu na DS2 zdecydowałam się na zakup gry The Alters. Gra polskiego studia, na razie zapowiada się bardzo przyjemnie. Rozgrywka podobno na 20-25h, cena też nie jest wygórowana bo 150 ziko. Czytałam różne opinie na temat tej gry, od bardzo pozytywnych do raczej średnich. No ale polskie studio - rodaków trzeba wesprzeć :D

0

@marcin62 peak Fromu to Bloodborne :D
@PatrychoO Sekiro jest o wiele trudniejsze niż Elden jak coś xd

2

@Kgorecki2500 swojego czasu jakieś 10 lat temu chyba to bawiłam się przy tym świetnie xD

2

@PatrychoO dasz radę!!! :D ja właśnie skończyłam Nightreign bo wbiłam platyniacza ale podstawowy Elden to złoto

2

@michal26 niektórzy chyba nie zdają sobie sprawy, że w tych komisjach nawet na Podlasiu to nie siedzi kilku PiSowców, którzy sobie dopisywali głosy i je przekręcali, tylko tak jak mówisz są ludzie z różnych opcji politycznych. Kiedyś chciałam się tam dostać ale było tylu chętnych w 2023, że mi się nie udało. :(

3

@jacobFCB ale odblokowałeś teraz wspomnienia stary...

0

@July_6_BcN dopiero co świętowałysmy wolność a Ty znów wakacje? Ech

0

@speed1 łał, to z EA Sports takie wyszukane. XD bo mam inną opinie od eksperta speeda1 więc na pewno nie interesują się piłką. Napisałam, że to MOJE zdanie a nie, że Barca ma tak zrobić i już.

0

Bardzo lubię Gaviego, jego nieustępliwość itd ale jego przyjście i wystrzelenie złożyło się razem z Pedrim. Gdzie jest teraz Pedri, a gdzie Gavi. Kontuzje kontuzjami ale jakby to ode mnie zależało (pewnie wielu z Was uzna, że dobrze, że nie zależy xd) to bym wolała sprzedać Gaviego, a zostawić np Fermina.

0

@4drian0 albo zatrudnienie na Twoje miejsce kolorowych fryzur które wszystko zepsują. :D

5

Tyle fajnych gier zapowiedzianych w najbliższym czasie, a Ci sobie jakieś wojny wymyślają...

6

7 dni do premiery Death Stranding 2 (dla tych co kupili wersję deluxe 48h wcześniejszy dostęp). Pominęłam chyba wszystko na temat tej gry, obejrzałam tylko jakiś krótki zwiastun. Nie wiem kompletnie nic, będę odkrywać wszystko sama :D jaram się na myśl o noszeniu paczek.

1

@CLS63AMG przecież Trampek przeszedł na judaizm. Swoich nie da skrzywdzić. Jeszcze Palestynę niech USA zbombarduje jak na siewców dobra i pokoju przystało.

2

@lajcior filet z kurczaka robiony na słodko-ostro, w papryce i miodem, talarki ziemniaczane z cebulką i boczkiem, do tego sałatka z botwinki, rukoli i szpinaku świeżego polana jogurtem greckim z czosnkiem. Miałam dziś dużo czasu :D

1

@Comentateiro byłam parę razy na cmentarzu i za każdym razem czułam się gorzej. Ale może faktycznie, pójść, posiedzieć tam i po prostu się wypłakać. Zobaczę. Dzięki.

1

@Comentateiro moja przyjaciółka zmarła po długiej chorobie, właśnie też białaczka i potem konsekwencje tej białaczki - uszkodzona wątroba, która ją zabiła. Myślałam, że najgorzej pogodzić się z nagłą smiercią jak wypadek, a jak ktoś choruje i wiesz, że nie ma pomocy to będzie łatwiej. Miałam nawet okazję się pożegnać, czego dużo osób pewnie nie mogło zrobić. Sama już nie wiem z czym łatwiej się pogodzić. Może to nie ma znaczenia?

1

@Ramon_Villaverde nie szukam pomocy na La Rambli, chciałam się tylko dowiedzieć czy ktoś miał podobnie i dodać sobie trochę otuchy, że to minie. Jak widać niektórzy też podzielili się swoimi historiami, które przeżywali/przeżywają podobnie więc utkaj jak masz tak komentować :)

0

@Eto'o9 R10 nie jestem osobą wierzącą. Moja przyjaciółka jest skremowana i pochowana na takim polu gdzie są tylko tabliczki. Jak stoję nad tą tablicą to czuję jakby ziemia pode mną miała się rozpaść. Nigdzie indziej tak nie mam, mówię - raz na 2-3 tygodnie jestem u Niej w mieszkaniu, rozmawiam z jej mężem, synkiem, wspominam ją i to boli ale inaczej niż na cmentarzu...

1

@DonCarletto po mnie do tej pory również. Nie wiem o co chodzi ale chyba ta cała sytuacja mnie po prostu złamała. :/

9

Mieliście kiedyś tak, że po śmierci bardzo bliskiej osoby nie mogliście chodzić na cmentarz? Nie byliście w stanie? Ja potrafię jechać do synka przyjaciółki, bawić się z Nim w mieszkaniu gdzie jest pełno jej zdjęć i czuje się tam dobrze. Tak samo kontakt z Nim sprawia mi ogromną radość. Nie jestem w stanie jechać na cmentarz, byłam tam kilka razy i po prostu rozpadam się od środka po wizycie tam i wszystko co wydaje mi się, że przepracowałam legnie w gruzach. Pochowałam już dziadków i nigdy nie miałam takiego problemu...
Do tego dochodzi ogromne poczucie winy, że nie mogę jej odwiedzić na cmentarzu. Moi rodzice są tam częściej przy okazji odwiedzin innych grobów niż ja. Czuje się z tym strasznie...

0

@gumaz jako support Rynkowski? A końcu to koledzy po kieliszku :D

1

@marcin62 spoko jest to, że otwarte mapy przeplatają się z liniowymi :)

0

Izrael chyba nie docenił furii Iranu. Myśleli, że ich zaatakują, Ci sobie coś postrzelają - zostanie to strącone i sprawa ucichnie na jakiś czas. Nieźle Iran ich tam bombarduje.

0

@Foton kilkadziesiąt tysięcy* sorki zjadło mi

2

@Kgorecki2500 Izrael robi to co konieczne - kilkadziesiąt niewinnych ofiar w Gazie w tym dzieci. Bohater na jakiego nie zasługujemy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?