clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO ma być DLC :D
1
@krzywy Hunter x Hunter
1
@PatrychoO to jak Verso podszedł do pianina z tą miną... A potem pokazana Maelle która już się zatraca. Ech :(
1
@dominikk_pl płakałam na zakończeniu Maelle xD najpierw się cieszyłam a potem płakałam
1
@PatrychoO najpierw zrobiłam wersję Maelle, a potem wczytalam grę i Verso. Moim zdaniem taka kolejność jest lepsza :D
6
@marcin62 ale ta gra naprawdę jest bardzo dobra. A cycki i tyłek nawet mi się podobał #nohomo
0
@tomek8756 fajnie, że nie jestem wyborcą Brauna a potem napisałam, że pieprzy głupoty i kompletnie się z Nim nie zgadzam. XD niezła manipulacja
4
@Frimpong Iniesta
0
@Kgorecki2500 ja jednym ciągiem wbiłam 300h i od razu platynę. :D ale rozumiem, że ta gra może męczyć. Wukong świetna gierka, na Indiane czekam na promki na PS5. Zaraz DS2, potem Ghost of Yotei, teraz nowy Elden Ring. Tyle gier na raz :D
0
@Borneo no na pewno
3
@Encore czemu niektóre laski to takie kur...
6
@xvcWinterSoldier potrafią trafić w jedno mieszkanie, ale polskiego wolontariusza zabili przez PRZYPADEK. :D
0
Nico Williams... A ja się pytam kiedy sprzedaż definitywna Araujo? :D
9
@MessiForeverTheBest myślę, że ktoś kto na awatarze ma polskie godło w kolorach tęczy i tak nie zrozumie tych argumentów. :)
7
@AbelKabel Ty piszesz wierszem czy o co Ci chodzi? Naucz się pisać człowieku a potem dopiero się wypowiadaj.
5
@Starrk Polacy niesamowicie pomogli Ukraińcom zbiórkami, przekazaniem sprzętu wojskowego, użyczeniem mieszkań itd, a w odpowiedzi słyszymy, że Polska gra dla aktora z Moskwy, jakieś brzydkie przytyki od Zelenskiego czy samych Ukraińców że nie chcieliśmy ich zboża itd. Myślę, że ta niewdzięczność bardzo ludzi zdenerwowała. To, że jak Koalicja wprowadziła, że 800+ dostaną te rodziny których dzieci uczęszczają do Polskich szkół i nagle ileś dzieciaków zniknęło, bo świadczenia były brane na dzieci-widmo których nie ma w kraju nawet. To wszystko małymi kamyczkami się zbiera. Teraz jeszcze ta akcja z płaceniem za Ukraińcowi odsetek co podpisało PiS.
1
@Jakchcesz nie rozumiem tego ale oki, szanuje Twoje zdanie.
0
@MesQueUnClub_87 w Poznaniu co dziesiąty to Ukrainiec i moim zdaniem to jest gruba przesada. No ale nie będę mówić co na ten temat sądzę bo będę zaraz nazwana ruską onucą albo, że jestem proputinowska. XD u mnie w budynku mieszkalnym na 9 mieszkań, 3 rodziny ukraińskie. Mam dość ambiwalentny stosunek do ich zachowania jako sąsiadów no ale przemilcze :)
0
@Jakchcesz serio nie zgadzasz się na filmy po ukraińsku ale na ich flagę obok naszej tak?
1
@MesQueUnClub_87 1. Nie
2. Nie
3. Nie
4. Nie
5. Nie
6. Na potomstwo nie ma nikt wpływu
7. Nie
Polska ma być Polską. Oni mogą sobie tu spokojnie żyć, pracować, ale nadal będą tylko GOŚĆMI. Jak któryś będzie nadużywał tej gościny poprzez przestępstwa to od razu deportacja. Każdy dopóki zachowuje się dobrze, szanuje nasza kulturę i nie żyje zgodnie z prawem może tu legalnie żyć.
54
@Roobo sorry ale jak ktoś jest artystą i nie ma z tego chociażby minimalnej krajowej to czas iść do pracy, a bycie artystą traktować jako hobby.
1
@Aragorn33 ,,ale już konflikt na Bliskim Wschodzie to już nasz problem ;p"
No tak jakby poruszyłeś ten temat lekceważąco sugerując, że to nie nasz problem :)
2
@mekston uważam, że Braun pierdzieli głupoty :) i kompletnie się z Nim nie zgadzam.
4
@Aragorn33 ale czy my musimy udowadniać, że Ukraina to nie jest polska sprawa skoro tyle miliardów złotych im przekazaliśmy? Od początku tej wojny jesteśmy w Nią zaangażowani, więc to nie podlega wątpliwości. Chodzi mi bardziej o Twoje lekceważące podejście w stosunku do Iranu czy Strefy Gazy. To, że na Ukrainie dzieją się rzeczy które nigdy nie powinny mieć miejsca i dzieje się to obok Nas, nie znaczy, że można umniejszać zbrodniom dokonywanym przez Izrael.
0
@mekston zamiast mnie oznaczać to zacznij czytać to co pisze o Putinie i ruskich.
2
@Aragorn33 po prostu uważam, że kompletnie nie masz pojęcia o tym co dzieje się w Strefie Gazy jak porownujesz te sytuacje. Rosjanie to zbrodniarze, nigdzie ich nie bronie ale to co oni robią z Ukraińcami a to co Izrael z Palestyńczykami to inna skala. Tyle ode mnie. Putin powinien skończyć z obciętym łbem, tego nie podważam w żaden sposób.
2
@Aragorn33 a czy na Ukrainę jest blokowana pomoc humanitarna? Umierają z głodu? Nie bronie Putina w żadnym wypadku, bo to zbrodniarz wojenny ale jeśli chodzi o skalę to Ukraina nijak ma się do Gazy.
3
@mekston Rosjanie to są do odstrzału, w ogóle ich nie bronie. Tylko mówię o skali tego co się dzieje na Ukrainie a w Strefie Gazy. To jest nieporównywalne.
6
@Bilon87 nie przetłumaczysz, że my z Iranem mieliśmy super kontakty parę lat temu. :)
3
@Aragorn33 znasz definicje ludobójstwa, że mówisz o tym, że dzieje się to na Ukrainie? Chyba nie. :) czy Putin robi czystki etniczne? Czy mówi o Ukraińcach, że to nie są ludzie? Czy chce ich wszystkich wytępić? Nie, on chce przejąć teren a nie wymordować wszystkich Ukraińców.