0

@Gaz no właśnie końcówka to film klasy C xd

1

@Overmars_ no przecież to się jej wydawało, nikogo tam nie było xd

0

@MesQueUnClub_87 momentami obrzydliwy ale interesujący mimo wszystko:D

0

Obejrzałam właśnie Substancję, ale ten film jest pokręcony. :D oglądał ktoś?

1

@Kgorecki2500 to Ty młodziak jesteś

2

@Starrk to też mnie denerwują i mi za nich wstyd.

3

@Safrani ja jestem mieszczuchem z dziada pradziada, chyba bym się nie przestawiła

2

@Starrk może. Mi się czasami zdarza, bo jadą zdecydowanie za szybko i nie patrzą zupełnie. Tak samo jako rowerzystkę która jeździ bardziej niż niedzielnie - hulajnogarze bardzo mnie irytują. Bardziej niż inni rowerzyści :D

0

@A4ron lubię oglądać Igę, tak samo zawody w lekkoatletyce. Siatkówkę tylko repkę a i tak trochę oczy bolą i to tyle. Nie wyobrażam sobie pasjonować się piłką ręczną, nożną czy koszykówką kobiet.

3

Już wiem czemu wolę zimę... Nie ma tych pieprzonych hulajnóg elektrycznych na chodnikach, gdzie trzeba uciekać bo panisko lub dama jedzie.

12

@Ojciec5tkidzieci oczywiście, oni nie zrobią nic co zachwieje naszą ,,przyjaźnią" z Ukraińcami, a nagle by się okazało, że niemowlęcia miały obcinane języki albo były gwałcone i rozrywane.

1

Gra Expedition 33 zapowiada się super, ale... Na Steamie można ją kupić za 128 zł, w Game Passie Xboxa za free a na PS Store 197 zł PO OBNIŻCE 10%. Co to jest za szmaciarstwo to nie mam pytań.

1

@Kgorecki2500 https://tezeusz.pl/biblia-szatana-anton-szandor-lavey

Ogólnie, szczerze mówiąc naprawdę ciekawa lektura. Dużo jest mówione o tym by cieszyć się życiem takim jakie jest, że nie da się wszystkich lubić i kochać jak bliźniego. Nienawidzisz kogoś to nie tłum tych emocji, tylko ogranicz kontakty z takimi ludźmi, bo to prowadzi do eskalacji potem i wybuchów. Pomijając opisywane rytuały satanistyczne (XD) to myślę, że kilka ciekawych rad można wyciągnąć

0

@Kgorecki2500 pokazalabym Ci jaka biblia dziś do mnie przyszła ale mnie znielubisz

1

@D10SLEO @Kgorecki2500 To Ty powiesiłeś ten plakat?

9

@Andi18 jednym z najlepszych na pewno. Moim największym zaskoczeniem jest Raphinha.

1

@Arden proponuje w ramach kary karnego dla Realu Madryt

1

@Safrani ile ma litrów? Szkoda, że jednokomorowy

1

@snupson trzymam kciuki:)

0

@July_6_BcN obiad na słodko :D ja kupiłam na deser ale to zrobię jutro albo pojutrze - ciasto francuskie z kremem pistacjowym i malinami

0

Co u Was dziś na obiad? Ja robię pikantne polędwiczki z kurczaka, do tego gniecione ziemniaki z masłem, sałatkę z młodego szpinaku i botwinki oraz sos czosnkowo-ziołowy.

2

@Aragorn33 myślisz, że Getafe będzie się z nimi nawalać?

2

@aspr1me i tryplet w meczu z Celtą

0

@Pnog37 a do rotacji na ważne mecze?

2

I co zamknął Wam mordy Fati, zasługuje na swoje szanse Waszym zdaniem? Mnie średnio przekonał szczerze mówiąc.

1

Z plusów na pewno to, że niektórzy odpoczęli, +3 punkty i pograli rezerwowi. No i piękny Pedri. Na minus skuteczność, była dzisiaj dramatyczna.

2

@niewidzialny008 no to niech tricki lecą przy 3:0 a nie w wyniku na styku

2

Yamal, serio? Mija obrońców jak tyczki, a bramkarza który leży już na ziemi nie może...

4

Eric to nam się robi pan piłkarz, proszę państwa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?