6

@Inmate ale co to za różnica? Nie wytrzymuje trudnych pytań i tyle, a takie pytania mogą paść. Antysemickie, homofobiczne, rasistowskie itd.

4

@Kgorecki2500 odwróć tabele Maciak na czele :D

23

@KrychaFCB a jak Macron mu zada niewygodne pytanie to też sobie pójdzie? Ciekawe :D

2

@Kgorecki2500 jest Twój idol. :D

1

@michal26 nie wypowiem się bo oglądam od 30 minut może. :) ale z tego co oglądam to skompromitował się Nawrocki, Hołownia i Trzaskowski, a Mentzen nie odpowiedział na pytanie o aborcji. Tyle wyciągnęłam z 30 minut :D

33

Stanowski znokautował wszystkich xd

4

Jest i ona, pramatka!

0

@Comentateiro no mogę go teraz skrytykować bo to, że tak się stawia w kwestii aborcji to niezła odklejka i bycie kościelnym tylko odbiera mu głosy. Całkowicie go w tym nie popieram i w ten kwestii jest dla mnie idiotą. I co teraz? Narracja Ci padła?

11

@Comentateiro XD niżej krytykowałam Nawrockiego, ślepy jesteś?

1

@Kgorecki2500 szybko się uczysz rosyjskiego ^^

33

Nawrocki jest odklejony ale Hołownia jest tak żałosny, że aż skóra cierpnie.

0

@Bobo25 https://www.ivrozbiorpolski.pl/index.php?page=lista-prawdziwych-zydowskich

Zobacz sobie, masz nawet podane nazwiska przed zmianą. I tak, źródło legitne.

24

Oni nie rozumieją, że jak ktoś jest głęboko wierzący i kościelny, to będzie zawsze PRZECIWKO aborcji. Chcą wyciągnąć od Mentzena że on by zrobił aborcję, no on tego nie powie.

1

@Stinger_ i jeszcze to powiedzenie do kamery: że Ci co mają 1 mieszkanie nie będą płacić podatku. XD

12

Sprawdźcie sobie ilu polityków w Polsce jest pochodzenia żydowskiego tylko mają zmienione nazwiska. Niektórzy ostro się zdziwią. Jak oni mają krytykować Izrael? Litości...

29

Nawrocki nie wie o co chodzi z podatkiem katastralnym. XD to nie chodzi o to, że ktoś ma 1 mieszkanie i będzie płacił podatek, co za łeb

2

@kazbychu to zdanie które napisałeś jest tak bez sensu, że zastanawiam się czy wiesz o czym mówisz. Homofobiczne teksty? XD jak już to antysemickie

1

@Kgorecki2500 to napisz najpierw licencjat, bo jak usiądziesz to nie będziesz myślał o niczym innym tylko o ekipie z gry, muzyce z gry i o tym co tam się dzieje.

5

Kiedy myślę, że już nic mnie nie zaskoczy w Expedition 33 wtedy pojawia się ona... Walka/misja/dialog który rozwala mi całkowicie głowę :O mam nabite prawie 20h i nie potrafię się oderwać, a mam wrażenie, że zrobiłam 1/3 wszystkiego co jest w grze. Gra AA a bije na łeb te wszystkie wydmuszki, które twierdzą, że są AAA. W tym świecie to i 100h mnie nie nasyci. Jak dla mnie na ten moment - Gra Roku. Wiadomo, że Death Stranding 2 też pewnie rozwali system, ale jaki ta gra ma budżet, ile osób przy Niej pracowało... najlepiej wydane 200 zł w życiu. Gra warta i 350 zł. @Jakchcesz @Luciano99 @marcin62 @Kgorecki2500@4drian0@PatrychoO

2

@Jakchcesz Ty przypałowcu

0

@Pedri16Future jaki baby face słodki

1

@VamosRakieta wiadomo, żartuję :)

9

@VamosRakieta i potem przyjdą sezonowcy jak po sezonie 14/15 i ustawią sobie nick VamosBalde albo VamosDżamal

:D

0

@4drian0 no to tak naprawdę wszystko przed Tobą. Jak teraz jesteś zachwycony, to zobaczysz co dalej się będzie działo. :D

1

@4drian0 a ukończyłeś 1 akt? Mnie on wczoraj wyrwał z kapci, że musiałam rozchodzić i wyłączyłam konsole xD

5

@Kgorecki2500 mam 15h a ryczałam już 3 razy. Polecam.

Edit: już 4 ;(

1

@Luciano99 jak Ci się nie spodoba to udzielę Ci tego zaszczytu i dodam Cię do znajomych na PS5. :D co Ty na to? Jak wykrecisz parę katalizatorów dla mnie to może i przez mikrofon pogadamy.

0

@GTBTP w tym wypadku Rudigera :D

0

Komentarz usunięty

0

@Janas11224 na maczku nigdy się nie zawiodłam a też nie jem często i też wybieram te pikantniejsze rzeczy tam. Po KFC czuje się fatalnie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?