5

Malkontenci, wiecie, że po to mieliśmy te 4 punkty by mieć ZAPAS? Do tego jeszcze Real NIE WYGRAŁ swojego meczu, a niektórzy tutaj płaczą jakby Real do końca sezonu w każdym meczu miał +3. Walczymy panowie, VAMOOOOS

0

Olmooo brawo, odrabiamy panowie

0

Gdzie była nasza obrona? Xd

0

@AdrianFCB10 nie, będę pisać jak niektórzy, że przegramy za każdym razem. XD

0

@AdrianFCB10 wygramy jeszcze xd

2

De Jong jest w tym samym worku co Araujo, przepłacony, z wylewami i szklany. W lato koniecznie trzeba się ich pozbyć

5

De Jong nie dość, że złamał linie to jeszcze nie wybił piłki. XDDD

6

De Jong co 2 tygodnie miał formę to jego. XD

21

Czemu sędziowie w 99% sytuacji gwiżdżą przeciwko Nam? No ja pierdziele

0

@SelloutCrowd ale czemu ja mam się z Tobą zakładać? xD ja myślę, że wygramy i takie jest moje zdanie.

0

@BulaKG oki :D trzymaj

16

A ja Wam mówię, że my to wygramy :) przestańcie jojczyć...

1

No i Wojtek znów Nas ratuje...

0

@Siedlec666 ,,tylko" Celta xddd

3

Teraz brawo Wojtuś

29

Czaicie, że niedawno było Boże Narodzenie? Ale ten czas zapier...

3

@MichalZZZ no moja mama to jest fanką od 2012 roku, zna wszystkich piłkarzy a jej ulubieńcem był Pedro a potem Suarez :D teraz nie ma jednego ulubionego. Pozdrowienia dla mam fanek piłki :)

1

@Kgorecki2500 tam w ogóle mapy nie ma, jeszcze jak ktoś przeszedł normalnie grę to w miarę się orientuje co i gdzie, ale na 1 raz? :D

11

@MichalZZZ ja zaczęłam oglądać ,,oficjalnie" w TV Barce w 2011 roku, wcześniej na komputerze. Jak zaczęłam oglądać w TV to mama z nudów ze mną, teraz tak się wkręciła, że jest fanką i ze mną przeżywa. :D babeczka 58 lat. Do tego czasami jeszcze mi przypomina, że Barca gra wtedy i wtedy, a jak studiowałam to oglądała i mi pisała na bieżąco wyniki jak nie mogłam obejrzeć. Cudnie sobie tak ,,wyhodować" fana :D

0

@Kgorecki2500 teraz wszedł ten tryb hardcore i mam zamiar go ruszyć. XD widziałam, że grubo tam jest.

2

@macio_944 liczę, że rzucą grę listopad/grudzień akurat na święta :D do tego sprzedaż zestawów konsol z grą i wszyscy zadowoleni

4

@gumaz okazja by zjeść sałatkę.

2

@PatrychoO za dużo tych gier w tym roku :(

0

@pikass14 odwrotnie panie kolego

8

Barca jest Winiary, a Real to Kielecki. Faktosy

0

@Antimadridista_WR jaka platforma napisz :P

2

Obejrzałam 1 odcinek The Last Of Us 2 i jestem w szoku. :D tak jak wszyscy się śmieją z castingu Ellie, że nie pasuje a mnie bardziej boli ta Abby. Co to w ogóle za pchła? Gdzie bicki? Przecież ta różnica między delikatną Ellie a babochlopem Abby była piękna.

2

Ale by sobie człowiek obejrzał takie upokorzenie Realu.

1

@ranger3120 ciekawe czyim jest synem :D

1

@bstryyy a to nie Gavi? XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?