clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Malkontenci, wiecie, że po to mieliśmy te 4 punkty by mieć ZAPAS? Do tego jeszcze Real NIE WYGRAŁ swojego meczu, a niektórzy tutaj płaczą jakby Real do końca sezonu w każdym meczu miał +3. Walczymy panowie, VAMOOOOS
0
Olmooo brawo, odrabiamy panowie
0
Gdzie była nasza obrona? Xd
0
@AdrianFCB10 nie, będę pisać jak niektórzy, że przegramy za każdym razem. XD
0
@AdrianFCB10 wygramy jeszcze xd
2
De Jong jest w tym samym worku co Araujo, przepłacony, z wylewami i szklany. W lato koniecznie trzeba się ich pozbyć
5
De Jong nie dość, że złamał linie to jeszcze nie wybił piłki. XDDD
6
De Jong co 2 tygodnie miał formę to jego. XD
21
Czemu sędziowie w 99% sytuacji gwiżdżą przeciwko Nam? No ja pierdziele
0
@SelloutCrowd ale czemu ja mam się z Tobą zakładać? xD ja myślę, że wygramy i takie jest moje zdanie.
0
@BulaKG oki :D trzymaj
16
A ja Wam mówię, że my to wygramy :) przestańcie jojczyć...
1
No i Wojtek znów Nas ratuje...
0
@Siedlec666 ,,tylko" Celta xddd
3
Teraz brawo Wojtuś
29
Czaicie, że niedawno było Boże Narodzenie? Ale ten czas zapier...
3
@MichalZZZ no moja mama to jest fanką od 2012 roku, zna wszystkich piłkarzy a jej ulubieńcem był Pedro a potem Suarez :D teraz nie ma jednego ulubionego. Pozdrowienia dla mam fanek piłki :)
1
@Kgorecki2500 tam w ogóle mapy nie ma, jeszcze jak ktoś przeszedł normalnie grę to w miarę się orientuje co i gdzie, ale na 1 raz? :D
11
@MichalZZZ ja zaczęłam oglądać ,,oficjalnie" w TV Barce w 2011 roku, wcześniej na komputerze. Jak zaczęłam oglądać w TV to mama z nudów ze mną, teraz tak się wkręciła, że jest fanką i ze mną przeżywa. :D babeczka 58 lat. Do tego czasami jeszcze mi przypomina, że Barca gra wtedy i wtedy, a jak studiowałam to oglądała i mi pisała na bieżąco wyniki jak nie mogłam obejrzeć. Cudnie sobie tak ,,wyhodować" fana :D
0
@Kgorecki2500 teraz wszedł ten tryb hardcore i mam zamiar go ruszyć. XD widziałam, że grubo tam jest.
2
@macio_944 liczę, że rzucą grę listopad/grudzień akurat na święta :D do tego sprzedaż zestawów konsol z grą i wszyscy zadowoleni
4
@gumaz okazja by zjeść sałatkę.
2
@PatrychoO za dużo tych gier w tym roku :(
0
@pikass14 odwrotnie panie kolego
8
Barca jest Winiary, a Real to Kielecki. Faktosy
0
@Antimadridista_WR jaka platforma napisz :P
2
Obejrzałam 1 odcinek The Last Of Us 2 i jestem w szoku. :D tak jak wszyscy się śmieją z castingu Ellie, że nie pasuje a mnie bardziej boli ta Abby. Co to w ogóle za pchła? Gdzie bicki? Przecież ta różnica między delikatną Ellie a babochlopem Abby była piękna.
2
Ale by sobie człowiek obejrzał takie upokorzenie Realu.
1
@ranger3120 ciekawe czyim jest synem :D
1
@bstryyy a to nie Gavi? XD