clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Aż w przerwie wejdę na tę biała gownostrone zobaczyć czy narzekają na sędziów xD
1
Czemu tu nie ma karnego do ch...wafla
3
Rudiger zachowuje się jak zwierzak? Nowe, nie znałam.
0
Trzeba strzelić jeszcze z 2 bramki bo w drugiej połowie czuje, że będą działy się cuda za sprawą tego kundla z gwizdkiem
4
Nawet powtórki nie pokażą XDDDD zakładamy FC Barca TV i ciśniemy sędziów
2
Spokojnie panie i panowie, ogórki tak grają zazwyczaj.
3
Czulameni Ty śmieciu zasrany
1
Czułameni w końcu kartka
1
Męczennik jest niemożliwy xD
3
Wincyj filmów zróbcie białe śmieci, wtedy sędziowie będą po Waszej stronie
0
Z ogórkami które stawiają autobus zawsze gra się trudno.
0
Ten De Jong... Dramat
0
@PIWOSZ89 przecież to było w Alice in Borderland xD nie wysililes sie
1
@July_6_BcN robi wrażenie. :D podoba mi się.
0
@July_6_BcN w jakich okolicznościach się to mówi? Ostatnio słyszałam podczas pogrzebu JP II.
1
Ale ta modlitwa (nie wiem, nie znam się) gdzie mowią święty XYZ i tłum odpowiada ,,módl się za Niego" robi wrażenie. Szkoda, że Ci co tłumaczą w telewizji to zagłuszają
2
@Bykunn spieprzone wychowanie w latach 90 ale my jakoś ogarniamy życie, wyszliśmy w większości na ludzi, zobaczymy jakie efekty przyniesie obecne wychowanie dzieci.
2
@Kgorecki2500 ja na najbliższe dni nie mam życia przez Expedition 33 więc nie pomogę, ciao :D
1
@wyrek Król Hiszpanii już jedzie ratować madrycioków
2
Ciekawe czy jakby Real miał 1 miejsce w lidze, za parę dni grał półfinał LM to robiłby takie cyrki. Nie wiem, choć się domyślam :)
1
@July_6_BcN brak luster by nie patrzeć na parszywą mordę = 15 LM
^^
2
Jakbym była madrycioczką to bym wszystkie lustra w domu zlikwidowała
0
Wiecie co z Nimi zrobić.
7
Real sobie zrobił niezły dupochron. Jak przegrają to przez sędziów a jak wygrają to przeciwko wszystkim, wielcy bohaterowie.
0
Real lubi nie uczestniczyć w przegranych sprawach. Najpierw ZP dla klauna męczennika, teraz PK. :D co za żałosny klubik
1
@Jakchcesz taki trochę czarny koń, zrobiony przez 30 osób :)
1
@Jakchcesz a ja dziś szłam obok ciemnej bramy i ktoś krzyknął ,,Bloodborne nigdy nie wyjdzie na PC". Uciekłam.
4
@GeraltzKatalonii albo celowo będzie sędziował pod śmietników bo mu zarzucą stronniczość a tak to się ,,odczepią"
21
Realu nie dość, że nie powinno być w tym finale bo zostali oszustwem tam zaciągnięci, to jeszcze dyktują sędziego. Obrzydliwość tego klubu mnie przeraża.
10
@tomek8756 ja najbardziej lubię: wiesz co? Zanim przytylas bylas jakas milsza.
:D