2

Aż w przerwie wejdę na tę biała gownostrone zobaczyć czy narzekają na sędziów xD

1

Czemu tu nie ma karnego do ch...wafla

3

Rudiger zachowuje się jak zwierzak? Nowe, nie znałam.

0

Trzeba strzelić jeszcze z 2 bramki bo w drugiej połowie czuje, że będą działy się cuda za sprawą tego kundla z gwizdkiem

4

Nawet powtórki nie pokażą XDDDD zakładamy FC Barca TV i ciśniemy sędziów

2

Spokojnie panie i panowie, ogórki tak grają zazwyczaj.

3

Czulameni Ty śmieciu zasrany

1

Czułameni w końcu kartka

1

Męczennik jest niemożliwy xD

3

Wincyj filmów zróbcie białe śmieci, wtedy sędziowie będą po Waszej stronie

0

Z ogórkami które stawiają autobus zawsze gra się trudno.

0

Ten De Jong... Dramat

0

@PIWOSZ89 przecież to było w Alice in Borderland xD nie wysililes sie

1

@July_6_BcN robi wrażenie. :D podoba mi się.

0

@July_6_BcN w jakich okolicznościach się to mówi? Ostatnio słyszałam podczas pogrzebu JP II.

1

Ale ta modlitwa (nie wiem, nie znam się) gdzie mowią święty XYZ i tłum odpowiada ,,módl się za Niego" robi wrażenie. Szkoda, że Ci co tłumaczą w telewizji to zagłuszają

2

@Bykunn spieprzone wychowanie w latach 90 ale my jakoś ogarniamy życie, wyszliśmy w większości na ludzi, zobaczymy jakie efekty przyniesie obecne wychowanie dzieci.

2

@Kgorecki2500 ja na najbliższe dni nie mam życia przez Expedition 33 więc nie pomogę, ciao :D

1

@wyrek Król Hiszpanii już jedzie ratować madrycioków

2

Ciekawe czy jakby Real miał 1 miejsce w lidze, za parę dni grał półfinał LM to robiłby takie cyrki. Nie wiem, choć się domyślam :)

1

@July_6_BcN brak luster by nie patrzeć na parszywą mordę = 15 LM
^^

2

Jakbym była madrycioczką to bym wszystkie lustra w domu zlikwidowała

0

Wiecie co z Nimi zrobić.

7

Real sobie zrobił niezły dupochron. Jak przegrają to przez sędziów a jak wygrają to przeciwko wszystkim, wielcy bohaterowie.

0

Real lubi nie uczestniczyć w przegranych sprawach. Najpierw ZP dla klauna męczennika, teraz PK. :D co za żałosny klubik

1

@Jakchcesz taki trochę czarny koń, zrobiony przez 30 osób :)

1

@Jakchcesz a ja dziś szłam obok ciemnej bramy i ktoś krzyknął ,,Bloodborne nigdy nie wyjdzie na PC". Uciekłam.

4

@GeraltzKatalonii albo celowo będzie sędziował pod śmietników bo mu zarzucą stronniczość a tak to się ,,odczepią"

21

Realu nie dość, że nie powinno być w tym finale bo zostali oszustwem tam zaciągnięci, to jeszcze dyktują sędziego. Obrzydliwość tego klubu mnie przeraża.

10

@tomek8756 ja najbardziej lubię: wiesz co? Zanim przytylas bylas jakas milsza.

:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?