0

@lambard Bayern przede wszystkim nie będzie robił obrony Częstochowy jak Inter

0

@esem91 taktyczna kropka

0

@Nazio_87 normalnie zrobiłam skopiuj link i wkleilam xD

3



Madrycioki podczas meczu z Arsenalem, koloryzowane

0

Galacticos 2.0

XD Mbipi w coś Ty się wpakował

4

@ranger3120 jak gówno.

1

A to o to chodziło, że 90 minut na Bernabeu to nie jest zwykłe 90 min, bo po prostu mecze tam są nudne jak cholera?

10

Lucas umarł na boisku. Uwielbiam tego drugiego komentatora co mówi, że Real to nurki i symulanci xD

0

A gdzie jest zdobywca Złotej Piłki? Gra w ogóle?

0

Ale ten Real jest rzadki. My zagraliśmy koncert w 1 z 2 meczów chociaż ćwierćfinałowych, a Real 1,5 meczu kopie się po głowie i tylko gada o mitycznym mentalu i 15 LM.

3

I ta morda bezmyślna Mbappe który nie wie co się stało xD

0

Nie ma karnego, brawo !

2

Hahahahahaha za takie coś karny xD to w każdym meczu powinno być po 10 karnych

3

Saka forma strzelania karnych z repki mu została xD

0

Niezły dzbanecio. XD powinna być już druga żółta

1

@Batys chociaż w tym się zgadzamy, że go przezwycięży.

0

@Batys tamta sytuacja jest tożsama z tą obecnie? Wtedy Raphinha był lekkim niewypałem transferowym i irytował na maxa, teraz jest jednym z naszych najlepszych zawodników i zasługuje na zaufanie. Tak, wtedy go sprzedawałam i mówiłam, że w kontekście tego co gra teraz to był błąd, szkoda, że tego komentarza nie zapamiętałeś :)

9

@Kgorecki2500 w normalnym państwie ta pani już nie znalazłaby pracy w telewizji. XD Holecka przy tej pani to szczyt obiektywizmu, a tez jej nie znosze

0

@brzucho też wleciała stówka. Win to win xD

0

@Bilon87 Serio zinterpretowałeś ,,idź wytrzeźwiej" jako zarzut, że jesteś alkusem? Borze szumiący...

1

@NeroTFP1 zaraz właśnie siadam do czytania :D z tym mindfuckiem w głowie który mam

8

@Bilon87 idź wytrzeźwiej a potem pisz komentarze na LR

2

@Marcelinho99 Porównuje bo każdy piłkarz, nawet najlepszy w historii może mieć gorszy czas. Rapha w tym sezonie wielokrotnie ratował Nam skórę, grał po prostu świetnie i zasłużył na zaufanie, a nie wywalanie go po paru słabszych meczach

3

@Marcelinho99 dobrze, że nie decydujesz o tym, bo przypominam, że nasza największa gwiazda w historii czyli Leo Messi też miał słabsze mecze. O czym myślą ludzie którzy piszą takie komentarze xd

14

@Eklerek ktoś powie, że to tylko dziecko... Że trzeba go zresocjalizować. Łeb uciąć przy samej dupie, bo z takiego nic dobrego już nie wyrośnie.

24

Tak na chłodno - ostatnie dwa mecze były złe lub bardzo złe w naszym wykonaniu, mimo to utrzymaliśmy przewagę w LL nad madryciokami i awansowaliśmy do LM. Człowiek wiadomo, że się irytuje bo chciałby żeby wszystko szło gładko ale czasami trzeba awansować/wygrać brzydko. Real tak ostatnio wszystkie LM wygrywał... VAMOS!!!

0

@Piorun na betclicu 6,80 bez podatku

0

@Kai0 też uważam, że jesteśmy w półfinale dzięki Wojtkowi. Zrobił rzut karny, a potem bronił jakby nic się nie stało.

2

@Wojcio mamy szczęście do zawodników którzy palą fajki

4

Wszyscy napieprzają na Martina ale on nie zawalił nam bramki, może trochę nie ogarnia jeszcze ale miał kilka fajnych interwencji. Razem z Cubarsim wyglądali najpewniej w obronie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?