clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO racja
1
W 30 minut strzelili Nam 1 bramkę według moich obliczeń będzie max 0:3.
0
Co ten Rapha teraz zrobił :/
4
Flick to ich rozszarpie w przerwie xD
1
De Jong gra swoje widzę xD
1
Pamiętajcie, że Wojtula meczu nie przegrał w barwach Barcy. Ja wierzę
3
No Pedri, No Inigo, no party
0
Piłkarze inni ale osrani jak zawsze. Weźcie się w garść panowie
0
Kounde łamie linie spalonego, wylew Wojtka i karny.
0
Padł jakby go piorun strzelił hahahaha
2
Araujo już zaczyna koncert xD
3
Białe spodenki bo sędziowie jak widzą biały to wiadomo...
3
@Kgorecki2500 air fryera nie ma, na Maciaka głosuje, do kina chodzi jak jest mecz... Powiem Ci, że kandydat na męża z Ciebie żodyn. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
1
@July_6_BcN hahahaha xD
2
@Kgorecki2500 powiem Ci tak, będziesz na pewno. :D śmiało w air fryerze zrobisz obiad dla 3-4 osób i Maciaka.
5
Jako, że godzinka do meczu to jeszcze można coś poczytać. Polecam tego autora.
@NeroTFP1 i inni zainteresowani
https://zapodaj.net/plik-dbwu7vpxAQ
:D
1
@Kgorecki2500 wszystko w tym podgrzejesz, ja piekarnika używam teraz bardzo sporadycznie, tak samo płyty indukcyjnej i zauważyłam różnice w rachunkach za prąd. Wszystko, pizzę podgrzejesz, frytki zrobisz, pałki z kurczaka, lasagne z biedronki, tosty, nawet jajka w całości wstawisz to się ugotują i skorupki nie pekają. Ale mój numer 1 to kiełbasa ponacinana i upieczona w tym. Przebija taką z grilla 10x, jest zdrowsza i robi się krótko. Innymi słowy - urządzenie TOP.
No i tak jak inni pisali, piekarnik się nagrzewa i o wiele dłużej wszystko się tam piecze. Przykład właśnie frytek, połowa czasu w air fryerze niż w piekarniku
9
@Kgorecki2500 ja prawie codziennie od pół roku xD
1
@FanBarcYxD w aplikacji Rossmann
1
@MessiSuarezNeymar ojejku, jej. Chodzi o udział w zabawie i do tego dużą zniżkę na zakupy. Żałosny komentarz. XD
1
@GTBTP dokładnie, 10-12 km na rowerze i wyjdzie całkiem legitnie xd
0
@QQL5 teoretycznie nie, praktycznie - ludzie wykręcali wyniki lepsze niż rekordziści Polski i nikt im nagród nie anulował także...
4
Można się zapisywać już na Rossmann Run gdzie za przebiegnięcie 10 km jest 50% zniżki za zakupy do bodajże 500 zł. W zeszłym roku mi się udało, w tym już zapisana - też mam nadzieję, że się uda i to z lepszym czasem. Jak ktoś chce zrobić prezent sobie albo partnerce a biega, to przyjemne z pożytecznym. Znów pewnie padną rekordy Polski xD
1
@Mankind a gdzie prezydent Krzysztof Stanowski?
4
@ObiwanKenobi biorąc pod uwagę, że oni się znają i przyjaźnią całe życie to faktycznie opinia warta uwagi :D
7
Katarzyna Perry zwana Katy Perry dziś odbyła kilkunastominutowy lot w kosmos.
Po wszystkim powiedziała:
"To było niesamowite przeżycie. Cieszę się, że mogłam spojrzeć na naszą planetę z dystansu, który mogłabym tylko porównać do dystansu, który ma do siebie Joanna Senyszyn. To jest kobieta nie z tej ziemi. Nie mogę się doczekać jej kolejnego występu na debacie.
Staramy się z mężem o kolejne dziecko.
Już postanowiłam - jeśli będzie córka to Joanna.
A jeśli syn - to Senyszyn."
XD
1
@NeroTFP1 w temacie książek... Dziś doręczenie Twojej :D
0
@tbas to podaj jakies dane, że głosują odwrotnie, bo jestem faktycznie ciekawa. Najbardziej ciekawe są sprawy gospodarcze bo ideologiczne to wiadomo, że razem będą głosować. O tym też pisałam :)
2
@tbas sama napisałam, że trzeba by sprawdzić jak to teraz wygląda - w głównym poście, a Ty mi piszesz o manipulacji xD przeczytałeś w ogóle ten post czy po prostu się doczepiłeś bez zapoznania się z treścią? Uwaga - napisałam też, że może się wszystko zmienić o 180 stopni. Napisałam post, żeby pokazać jak konfa dogadywała się z PiSem kiedy ten rządził, o czym wspomniałam w poście.
3
@MesQueUnClub96 aaa, to myślisz, że jak człowiek jest kandydatem na prezydenta to magicznie znikają jego powiązania partyjne? Jest dokładnie to samo. Zandberg to kandydat partyjny czy tego chcesz czy nie. :)