clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Podgrzewane kulki i Stano wali w Hołownie
10
Co jak co, ale debata w Republice jest bardziej profesjonalna i mniej stronnicza niż TVP
17
Braun wyjeżdża z karą śmierci, dzieje się :D
9
Hołownia wiek wyborczy obniży i myśli, że zyska na tym. :D
0
Przerwa na wodę :D
1
@Eto'o9 R10 z przyzwyczajenia sprawdzałam który z kandydatów ma odstające uszy...
3
Mój prezydent Krzysztof Stanowski
0
Szymon usłyszał, że jest facetem z jajami i już do bitki
6
Stanowski mistrz hahahaha
21
Zrozumcie, że Mentzen nie chce przekonać młodych którzy to oglądają tylko seniorów, a do nich trzeba mówić ciągle to samo. Tłuc im do głowy, wprost, wiele razy. On nie chce przekonać Was, tylko Waszych rodziców/dziadków
1
@Kgorecki2500 panie gdzie jest funfel Maciak?
26
Pewnie duża część oglądających nie wyłapie tej ironii xD
4
Jakubiak kłaniam się nisko za te wypowiedź
6
ZDJECIE POKAŻĘ
ale zasmiane :D
6
@Antimadridista_WR dużo ludzi nie potrafi słuchać w skupieniu 2 minuty to wyłapią chociaż to xD
1
@Kgorecki2500 ja kupiłam Baldura za 350 zł i ta gra jest warta swojej ceny. Dzieło sztuki
22
@Safrani 100% więcej. Może milion od razu, albo w ogóle przyłożymy nóż do gardła i albo płodzisz dziecko albo do piachu, ZUS też na tym zyska. Co za pomysł xD
1
@bartekvisca po prostu opinia, czy zaraz głupota? Oceniam swój poziom frajdy z tych dwóch gierek :)
1
@Zoker w ogóle dla mnie Days Gone > TLOU :D
4
@bartulek98 polecam Hellblade
1
@gumaz tak, wtedy jeszcze czerwo dla przeciwnika
0
@sergio5 patrząc na te rywalkę... Nie dziwię się, że nasza zapytała w sumie
6
Prawda jest taka, że za ten faul powinien być karny dla Madrytu.
4
@Eklerek przypomina mi wątek w Ranczo jak Paweł Kozioł nie dawał rady i go odkleiło. :D
1
@NeroTFP1 mam nadzieję, że we wtorek będzie u mnie i od razu czytam :)
0
@mr Barca mam nadzieję, że to nic groźnego jednak, a nie coś przez co wypada się na kilka tyg
0
@daniel32778 Perez jeszcze jego numeru nie zdobył
2
@draxidox ale to jest żałosne, oni myślą, że nikt tego nie zweryfikuje?
27
Patrząc na to jak ciężko Nam się grało z Leganes aż jestem w szoku, że są na końcu tabeli a nie jakieś ogórki którym nastrzelaliśmy jak Valencia czy Real Madryt... :D
5
Bez kontuzji, +3 punkty, szef Inigo i Wojtas, przepchane kolanem co spowodowało ból dupy madrycioków. Piękne zwieńczenie dnia, VAMOS! :D