1

Podgrzewane kulki i Stano wali w Hołownie

10

Co jak co, ale debata w Republice jest bardziej profesjonalna i mniej stronnicza niż TVP

17

Braun wyjeżdża z karą śmierci, dzieje się :D

9

Hołownia wiek wyborczy obniży i myśli, że zyska na tym. :D

0

Przerwa na wodę :D

1

@Eto'o9 R10 z przyzwyczajenia sprawdzałam który z kandydatów ma odstające uszy...

3

Mój prezydent Krzysztof Stanowski

0

Szymon usłyszał, że jest facetem z jajami i już do bitki

6

Stanowski mistrz hahahaha

21

Zrozumcie, że Mentzen nie chce przekonać młodych którzy to oglądają tylko seniorów, a do nich trzeba mówić ciągle to samo. Tłuc im do głowy, wprost, wiele razy. On nie chce przekonać Was, tylko Waszych rodziców/dziadków

1

@Kgorecki2500 panie gdzie jest funfel Maciak?

26

Pewnie duża część oglądających nie wyłapie tej ironii xD

4

Jakubiak kłaniam się nisko za te wypowiedź

6

ZDJECIE POKAŻĘ

ale zasmiane :D

6

@Antimadridista_WR dużo ludzi nie potrafi słuchać w skupieniu 2 minuty to wyłapią chociaż to xD

1

@Kgorecki2500 ja kupiłam Baldura za 350 zł i ta gra jest warta swojej ceny. Dzieło sztuki

22

@Safrani 100% więcej. Może milion od razu, albo w ogóle przyłożymy nóż do gardła i albo płodzisz dziecko albo do piachu, ZUS też na tym zyska. Co za pomysł xD

1

@bartekvisca po prostu opinia, czy zaraz głupota? Oceniam swój poziom frajdy z tych dwóch gierek :)

1

@Zoker w ogóle dla mnie Days Gone > TLOU :D

4

@bartulek98 polecam Hellblade

1

@gumaz tak, wtedy jeszcze czerwo dla przeciwnika

0

@sergio5 patrząc na te rywalkę... Nie dziwię się, że nasza zapytała w sumie

6

Prawda jest taka, że za ten faul powinien być karny dla Madrytu.

4

@Eklerek przypomina mi wątek w Ranczo jak Paweł Kozioł nie dawał rady i go odkleiło. :D

1

@NeroTFP1 mam nadzieję, że we wtorek będzie u mnie i od razu czytam :)

0

@mr Barca mam nadzieję, że to nic groźnego jednak, a nie coś przez co wypada się na kilka tyg

0

@daniel32778 Perez jeszcze jego numeru nie zdobył

2

@draxidox ale to jest żałosne, oni myślą, że nikt tego nie zweryfikuje?

27

Patrząc na to jak ciężko Nam się grało z Leganes aż jestem w szoku, że są na końcu tabeli a nie jakieś ogórki którym nastrzelaliśmy jak Valencia czy Real Madryt... :D

5

Bez kontuzji, +3 punkty, szef Inigo i Wojtas, przepchane kolanem co spowodowało ból dupy madrycioków. Piękne zwieńczenie dnia, VAMOS! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?