1

Dopiero teraz na chłodno dochodzi do mnie co wczoraj się odwaliło. :D 70 minut grania bez jednego, do tego strzelenie bramki i bohater Wojtuś na bramce. Mecze z Benficą na pewno nie należą do nudnych ale mam nadzieję, że u Nas będzie szybkie 2-3:0 i zamknięcie meczu

5

@QuaReL szkoda PSG? Ja tam się cieszę, każda przegrana tego podklubu to +1 do humoru gitówy

2

Ale by sobie człowiek takiego Wojtasa w bramce pooglądał. Szkoda, że to już koniec

0

@LukaszFan trzeba to zmienić :D

3

Real, teraz Benfica, to nie przypadek, że czerwo dla Nas zamyka mecz a nie go otwiera. Brawo panie trenerze

1

@Rupert_Haubica powinien mieć 10.0 bo nic więcej zrobić nie mógł. Perfekcyjny mecz.

12

Aż żałuję, że nie zapisałam nicków tych gagatków którzy twierdzili, że Pena>Wojtas, a jak im tłumaczono, że musi Wojtek wejść w rytm meczowy i pokaże klasę to nie wierzyli

3

Kłaniam się nisko panowie. W przerwie w ciemno bralabym 0:0, a tutaj koncert pana Wojciecha. Bohater meczu.

1

Trener Benfici ma pretensje, że sędzia skończył minutę po czasie, gdzie prawie cały mecz grali w przewadze. XD odklejka

0

Szczęsnego to na rękach powinni znosić z boiska xD

1

@Virusk3 ostatnim meczem zasłużył na szansę

1

@Kasy zrehabilitował się wtedy obroną strzału Di Marii

0

Brawoooooooooooooooo

1

Wojtas co Ty wyprawiasz :OOOO

10

Będzie VAR to nie będzie oszukanych decyzji mówili... XD człowiek niby wiedzioł a jednak się łudził

1

1 połowa imienia Wojtka Szczęsnego. Pieprzony bohater na ten moment

2

Ale Rapha to zepsuł...

6

To jest czerwona kartka do ch...

18

Bohaterem tej 1 połowy jest Wojtek.

0

No to walkower xdddd ale by było

5

Olmo xDdddd czemu nie De Jong?

2

Wojtek ufam Tobie

23

Żadna drużyna tak nie odpieprza jak my, żadna. XD to jest tak smutne

1

Hahahahahahahha nie wierze

0

De Jong już biegnie na pół gwizdka no ja pieprzę...

2

@Kgorecki2500 lawasz, mięso mieszane, czosnek + ostry, dużo sosów xD ale mi smaka narobiłeś

2

@Chada no powiem Ci szczerze, że jestem w szoku. XD szanuje jak ktoś nie je, ale oczekiwanie że osoby które nie wyznają konkretnej wiary będą wiedziały, że jest jakiś post to trochę przeginka. Ja nie wiem kiedy jest ramadan czy ścisły post, kojarzę, że jest Wielki Piątek czy Środa Popielcowa, którą poprzedza Tłusty Czwartek (moje ulubione święto) ale, że to dziś to nie miałam pojęcia xD

2

@misterio ja zawsze takie sosy śmietanowe robię na 18% i też petarda

3

@July_6_BcN dość często zadaje to pytanie co Ramblowicze mają na obiad i sama pisze co też mam, więc nie widzę tu żadnej prowokacji. XD prowokowanie katolików schabowym, nie wierzę :D

5

@July_6_BcN wyobraź sobie, że nie jestem osobą wierzącą i nie wiem, że dziś jest jakiś post dla katolików :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?