clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie no jajca xD
3
Brawo Oblakkkkk
0
@Roobo przecież widać było że dotknął piłki dwoma nogami
2
No to Alvarez topka nie ma co XD
2
Alvarez prawie Ramosa zrobił Xd
0
Sorloth nie strzeli xD
0
@kejdzi chyba po bidon bo już na ławce
4
Ale zazdroszczę Atleti tego dopingu, ehh
1
Ale Angol musi być zły, wrzuca a tak nikogo nie ma xD
6
To zaraz strzał życia Fede albo Angola i tyle xd
9
Rodzinna atmosfera w Realu xD
1
Atletico jak odpadnie to na własne życzenie. Co oni marnują
0
Czemu nie strzelał...
3
Griezmann siedzi przy tym samym stoliku co Messi i Ronaldo. :D
1
@Faro no i dojdzie do finału, a finałów Real nie przegrywa jak chodzi o LM. Lepiej ich odstrzelić jak najszybciej i się z nich pośmiać
2
@Faro nie, każde odpadnięcie Realu jest dobre.
1
@Bilon87 dokładnie, jesteśmy w pętli
4
Za długo oglądam Real w LM by nie wiedzieć jak to się skończy niestety. XD fartfocel wpadnie i potem Atleti będzie biło głową w ścianę.
1
Ten Czułameni to nie jest najostrzejszą kredką w piórniku XD
0
@Faro bo i tak Nam nie podyktują
0
@D10SLEO otóż to
2
Ale będzie kwik jak odpadną a Szymon karniaka nie podyktował XD
0
@LukaszFan ja mam do wygrania 180 ale chcę by przegrali xD
0
Rozkład jazdy znany, jazda :D
0
@Kuba_6 samemu grać a nie oglądać jak lamus jak ktoś gra? xd
4
@marcin62 ja w ogóle nie czaje tych idolki strimerów. Patrzeć jak ktoś gra w grę, no ja pieprzę XD fascynujące.
1
@PatrychoO widziałam, widziałam. Ja odpuszczam, bo w tym roku mam już mega dużo zaplanowanych koncertów a jeszcze mam nadzieję, że wjedzie Marilyn Manson. Ja stawiam w tym roku Zorza>MG, a i tak najlepiej wypadają Letnie Brzmienia gdzie będzie HEY. :D
0
@DonCarletto no skoro komentarz kolegi był o Raphinhi, a Ty odezwałeś się, że Dembele mu zagraża? Widziałeś w ogóle na jaki komentarz odpowiadasz?
0
@DonCarletto no gra dobrze ale od paru tygodni a nie od początku sezonu. XD no umniejszasz porównując Dembele do Raphinhi
0
@DonCarletto nie ma kandydata z Madrytu to będziesz umniejszał Raphie wskazując jakiegoś peta z Paryża xD