0

Nie no jajca xD

3

Brawo Oblakkkkk

0

@Roobo przecież widać było że dotknął piłki dwoma nogami

2

No to Alvarez topka nie ma co XD

2

Alvarez prawie Ramosa zrobił Xd

0

Sorloth nie strzeli xD

0

@kejdzi chyba po bidon bo już na ławce

4

Ale zazdroszczę Atleti tego dopingu, ehh

1

Ale Angol musi być zły, wrzuca a tak nikogo nie ma xD

6

To zaraz strzał życia Fede albo Angola i tyle xd

9

Rodzinna atmosfera w Realu xD

1

Atletico jak odpadnie to na własne życzenie. Co oni marnują

0

Czemu nie strzelał...

3

Griezmann siedzi przy tym samym stoliku co Messi i Ronaldo. :D

1

@Faro no i dojdzie do finału, a finałów Real nie przegrywa jak chodzi o LM. Lepiej ich odstrzelić jak najszybciej i się z nich pośmiać

2

@Faro nie, każde odpadnięcie Realu jest dobre.

1

@Bilon87 dokładnie, jesteśmy w pętli

4

Za długo oglądam Real w LM by nie wiedzieć jak to się skończy niestety. XD fartfocel wpadnie i potem Atleti będzie biło głową w ścianę.

1

Ten Czułameni to nie jest najostrzejszą kredką w piórniku XD

0

@Faro bo i tak Nam nie podyktują

0

@D10SLEO otóż to

2

Ale będzie kwik jak odpadną a Szymon karniaka nie podyktował XD

0

@LukaszFan ja mam do wygrania 180 ale chcę by przegrali xD

0

Rozkład jazdy znany, jazda :D

0

@Kuba_6 samemu grać a nie oglądać jak lamus jak ktoś gra? xd

4

@marcin62 ja w ogóle nie czaje tych idolki strimerów. Patrzeć jak ktoś gra w grę, no ja pieprzę XD fascynujące.

1

@PatrychoO widziałam, widziałam. Ja odpuszczam, bo w tym roku mam już mega dużo zaplanowanych koncertów a jeszcze mam nadzieję, że wjedzie Marilyn Manson. Ja stawiam w tym roku Zorza>MG, a i tak najlepiej wypadają Letnie Brzmienia gdzie będzie HEY. :D

0

@DonCarletto no skoro komentarz kolegi był o Raphinhi, a Ty odezwałeś się, że Dembele mu zagraża? Widziałeś w ogóle na jaki komentarz odpowiadasz?

0

@DonCarletto no gra dobrze ale od paru tygodni a nie od początku sezonu. XD no umniejszasz porównując Dembele do Raphinhi

0

@DonCarletto nie ma kandydata z Madrytu to będziesz umniejszał Raphie wskazując jakiegoś peta z Paryża xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?