clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Hahahahahahahha nie wierze
0
De Jong już biegnie na pół gwizdka no ja pieprzę...
2
@Kgorecki2500 lawasz, mięso mieszane, czosnek + ostry, dużo sosów xD ale mi smaka narobiłeś
2
@Chada no powiem Ci szczerze, że jestem w szoku. XD szanuje jak ktoś nie je, ale oczekiwanie że osoby które nie wyznają konkretnej wiary będą wiedziały, że jest jakiś post to trochę przeginka. Ja nie wiem kiedy jest ramadan czy ścisły post, kojarzę, że jest Wielki Piątek czy Środa Popielcowa, którą poprzedza Tłusty Czwartek (moje ulubione święto) ale, że to dziś to nie miałam pojęcia xD
2
@misterio ja zawsze takie sosy śmietanowe robię na 18% i też petarda
3
@July_6_BcN dość często zadaje to pytanie co Ramblowicze mają na obiad i sama pisze co też mam, więc nie widzę tu żadnej prowokacji. XD prowokowanie katolików schabowym, nie wierzę :D
5
@July_6_BcN wyobraź sobie, że nie jestem osobą wierzącą i nie wiem, że dziś jest jakiś post dla katolików :)
3
Co tam dziś u Was na obiad? U mnie wjechał schabowy, który od wczoraj moczył się w mleku i cebuli, smażony na smalcu, do tego pieczone ziemniaki z air fryera w przyprawie paprykowej. XD rzadko jem schabowe ale jak już robię to zajmuje mi to trochę czasu.
0
@DonAndresFCB no ale tutaj oni nie próbują nawet grać w ten sposób, wiem, że my gramy wysoko obroną ale nawet jak mają okazję to spowalniają akcje
4
Z Nami Atleti kontra za kontrą a tutaj grają pozycyjne. Xd
3
I tak śmietankowi przejdą dalej, im zawsze się udaje
1
@marcin62 jestem ciekawa jakby wyglądała opieka zdrowotna gdyby się płaciło miesięcznie składkę 700-800 zł np :) teraz i tak chodzi się prywatnie bo na NFZ się nie da po prostu.
1
@AlwaysBlaugrana USA w obronie życia ludzkiego, dobre sobie. XD
3
@Kgorecki2500 ciężko porównać bo gry dzieli 10 lat, ale dla mnie zawsze Wiedźmin 3 to top 1 :)
0
Ci co mają konto w PKO BP lepiej niech przejrzą sobie historię obciążeń, podobno niezłe jajca są, że ludzie mają nagle -30 tys na koncie po ich awarii i poblokowane konta. XD u mnie na szczęście wszystko się zgadza, ale patrząc na to co ludzie piszą w necie to problem jest dość duży.
0
@LeoMessiiBarcaPepa klasyczny Real przyciśnie od 80 minuty i wygra
2
@Luciano99 Ty nigdy nie miałeś chrapki na fujarę kumpla? Nie wierzę ^^ xD
1
@Kgorecki2500 o nie, to kto mnie teraz będzie oznaczal w sprawie Heniutka :( ja jeszcze mam przed sobą dużo poboczniaków i dopiero idę do Kaśki w Kuttenbergu xD gratki!!!
0
@HypeR oj tak, jeden z lepszych openingow
3
@norbi77 no ale z tą rakietą to powinni wyjaśnić jednak, bo zginął nasz obywatel.
1
@Fantastyczny Chłopiec jak lubisz anime gdzie dużo się dzieje to Ci się spodoba :) drugi sezon to rozpieducha kompletna już, dla fanów anime i graczy
2
Dla wszystkich fanów anime - Solo Leveling 2 to majstersztyk. Dawno nie oglądałam anime które tak mnie wciągnęło i jest tak dobrze zrobione. Pierwszy sezon spoko ale drugi wymiata na maxa :D
2
@MesQueUnClub96 jak to nie, normalnie musisz się wypiąć i będą sprawdzać.
48
@MesQueUnClub96 gotowy na badanie prostaty?
1
@Coutinho007 te pierwsze przyjęcie co mu piłka odskoczyła to w Europie już ktoś by mu ją zabrał xD
0
@michal26 kumoterstwo ponad wszystko. Ogólnie Twoje postulaty są z sensem i ciekawe jest to, że random z La Rambli ma dużo pomysłów (i ogólnie dużo ludzi przypadkowych) a na górze nie wiedzą co robią. Albo wiedzą i robią to specjalnie, co jest bardziej prawdopodobne :)
3
@michal26 to skończyłoby się, że mieszkania dostawaliby ludzie powiązani z tymi którzy je przyznają. Nie wierzę, że dostaliby je przypadkowi porządni ludzie. Albo patusy albo układy, nie ma 3 opcji według mnie. :D
1
@michal26 budownictwo socjalne skończy się tak, że wszystko będzie ,,niczyje" to można zdemolować, popsuć i brudzić. A tak ogólnie to z większością się zgadzam. Chore jest to oprocentowanie kredytów hipotecznych.
0
Macie może jakieś licytacje charytatywne, które są Wam bliskie? Miałabym do przekazania najnowszą płytę Slums Attack z autografem. Najlepiej jakieś licytacje dla zwierząt :)
2
@szymonekk Atleti lubi się zesrac metr przed kiblem, zaczną tracić punkty moim zdaniem. Najważniejsze żebyśmy my stracili mniej xD