0

@MesQueUnClub_87 absurd polega na tym, że ktoś całe życie pracował a dostanie tyle co alkus tylko dlatego, że nie potrafił korzystać z używek

2

@ranger3120
Renta alkoholowa, choć nie jest oficjalnym terminem prawnym, jest jednak powszechnie używana do opisania świadczenia dla osób niezdolnych do pracy z powodu nadużywania alkoholu. W rzeczywistości, chodzi o rentę z tytułu niezdolności do pracy, przyznawaną przez ZUS. Po najnowszej waloryzacji, z marca 2025 roku renta alkoholowa wynosi 1878,91 zł (tj. w przypadku całkowitej niezdolności do pracy).

20

Renta alkoholowa to jedna z najbardziej patologicznych rzeczy w tym kraju. Nie wiem kto ma to wpadł ale nie da się tego wyjaśnić racjonalnie.

3

Nie wiem czemu ale czuję duży niepokój przed tym meczem :(

19

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich panów z okazji Waszego święta. :)

1

@draxidox facet który gdyby nie przeszedł przez łóżko Biedronia, nie byłoby go w polityce. Za dużo wymagasz

0

@VamoSBarca88 230 dolarów

1

No to 26.06.25 premierę Death Stranding 2 :DDD

4

@Janas11224 dlatego ten serial dla mnie już leci do kosza, sorry ale są rzeczy, których nie powinno się zmieniać.

1

@Lionel_Messi10 bo mój ulubiony lokal był zamknięty i poszłam obok, nie dość, że mały to mało sosu i drogo. XD

2

@Lionel_Messi10 ja wczoraj jadłam i byłam tak rozczarowana a ten takie foty daje...

0

@Walker mam dokładnie taki jak na zdjęciu i jestem bardzo zadowolona, to chyba jeden z najpopularniejszych na rynku bo nawet jak ostatnio kupiłam frytki to z tyłu były wytyczne odnośnie pieczenia w air fryerze i był dla przykładu podany właśnie ten xD

1

@Szymemdymek Marc był gorszym bramkarzem nawet przed kontuzją

1

@gumaz a skąd wiadomo? ^^

0

@LambiPL uwierz mi, młodsi fani nie wiedzieli co dzieje jak NAS zaczął śpiewać Wesele albo Moja matka jest rastamanem xD a ja się śmiałam

1

@NeroTFP1 we wrześniu 2024 Nagły Atak Spawacza grał przed Peją na jego urodzinach jako zaproszeni goście. XD najbardziej patologiczny koncert na jakim byłam, Antyliroya oczywiście nie było bo Peja z Liroyem dobrze żyje od lat ale ubawilam się nieźle :D

1

@Ja124477yr4 NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE

1

@LOPEZ16 ja tam od 24 lat słucham Rycha Peji i dla mnie to jest rap :D autentyczny, uliczny z lekką nutką patologii.

1

@macio_944 dzięki macio, spoko jesteś :*

1

@Marian_Pazdzioch dzięki Maniek :D

1

@JimMorrisonFCB dziękuję!

1

@Kgorecki2500 właśnie się zastanawiam nad zgłoszeniem się w procesie rekrutacyjnym :D

0

@Eklerek ja mam już przeszkolenie w kierunku policyjnym i jestem po studiach w tym kierunku więc strzelać umiem, sprawność też mam :D a do policji się nie wybieram, to może wojsko? :)

0

Mam nadzieję, że kobiety też będą mogły iść na to szkolenie :D

0

@Kgorecki2500 tak, dokładnie. Co ciekawe można ją ograć w coopie z PC/Xboxem/PS5. :)
@piasqnfcb powinno a jak nie to ściągnij te wersję dedykowaną dla darmowego grania

1

Gracze, kupuje ktoś z Was Split Fiction? Jeśli się wahacie, to pamiętajcie, że wystarczy jedna kopia gry by zagrać z drugą osobą. Jak kupicie swój egzemplarz, możecie zaprosić kogoś bez gry do wspólnej zabawy. :D wtedy ta osoba ściąga sobie wersję gry, która nazywa się ,,Dostęp dla znajomych". Całkiem spoko opcja no i gra zapowiada się wyśmienicie.

4

7

@tomek8756 życzę Ci żeby Barca wygrała wszystkie trofea ^^

1

@PatrychoO koleżanka prawniczka mi wyjaśniła, że 1 pula była 76 a 3 pula 96. Chciałam się wzbogacić ;(

XDDDD ja to zgłaszam, leje

0

@Krzysztof1987 ale z jaką powagą ona do mnie to napisała. Nie wytrzymam xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?