1

@regatta52 że pieniądze nie grają - De Jong :D

2

Co tam gadaliscie na Martina? ( ͡° ͜ʖ ͡°)╭∩╮

3

Nie ma De Jonga więc można z przyjemnością obejrzeć meczyk. :D przynajmniej będzie bieganie pomocników w obronie.

0

@Arden widzialam filmik jak się modli przed meczem i jest wyznawcą Islamu

0

@Pawlik321 powiem Ci, że z takiego Cyberpunka, Wiedźmina czy z innych gier które mega mnie wkręciły jestem w stanie Ci powiedzieć wszystko o misjach i postaciach pobocznych. Nawet w grach które nie były wybitne, ale podobały mi się. O Mirage nie powiem nic, bo było tak bezpłciowe, że nie pamiętam żadnej postaci pobocznej. :D misje bez żadnego ładunku emocjonalnego - idź, zabij. Ale dlaczego? Bo jest zła. Tyle, że Ty nie widzisz ofiar tego zła, nie doświadczasz tego, wszystko jest takie bez emocji i meh. Ostatni AC przy którym super się bawiłam to Odyssey, mimo, że to też było kopiuj wklej.

1

@Kgorecki2500 w Kuttenbergu jest jeden koń to jest po prostu czołg. XD nie dość, że niesamowity udźwig, z dobrym siodłem to ponad 500, to szybki :D

6

@gumaz w takim razie już wybieram kieckę w barwy Barcy

1

@tadzik447 pierwsza gra z serii Assassin's Creed której nie kupuje na premierę od czasu III. Zawsze brałam najdroższe złote edycje ale powiedziałam stop po Mirage. :)

0

@koziar na Dragon Age się na szczęście mało osób nabrało i zaraz trafia do katalogu Plusa 5 miesięcy po premierze. Następnym gównem szykuje się nowy Assassin's Creed, na którego też spada duża krytyka. Mogę w końcu twórcy gier pójdą po rozum do głowy i zobaczą co się graczom podoba i tu wcale nie chodzi o to, że jak jest woke to jest od razu krytyka - taki Baldur's Gate 3 pokazał to idealnie.

1

@koziar ten cały Avowed to takie samo gówno jak najnowszy Dragon Age. Skok na kasę i nic więcej. W porównaniu do takiego Kingdom Come 2 gdzie ten świat NPCów żyje niesamowicie to ten ściek wygląda jak gra na telefon.

1

@Kgorecki2500 jeszcze tam nie byłam przez brak czasu trochę na granie i co włączę to czytam książki i walczę na turnieju w Kuttenbergu, bo kupiłam konia za 7000 groszy i trochę bieda mnie dopadła :(

1

@Rastafarnianin duże te zarobki jak na brak pomysłu na siebie xd

16

@marcin62 osoby LGBT to kilka % społeczeństwa, a patrząc na współczesne filmy to co trzeci to albo gej albo ma jakieś zaburzenia. XD

1

@HarveySpecter moi rodzice to samo xd

23

@Radko1976 póki co gwałty na kobietach to nam UE może zafundować inżynierami a nie rusek xD

3

@michal26 serio ktoś myślał, że Zelenskiego traktują jak równego sobie? Ameryka to imperium wręcz, a Ukraina to kraj który zawsze był pod ruskim wpływem, a niedawno na mapie ich nie było. W Europie nie ma kraju który może rywalizować z największymi.

1

@macio_944 też uważam, że nie będzie wojny, tak samo od 3 lat. Wtedy to już podobno na włosku wisiało by rusek do Polski też wjechał, a gówno z tego wyszło. Zresztą, jak tak popatrzeć to wojna trwa cały czas jak nie na Ukrainie to Izrael z Palestyną itd. Moim zdaniem nie będzie III WŚ, a na pewno nie w takim formacie jak znamy z I-II.

1

@Borneo naucz się pisać, bo tego się czytać nie da. Tłumaczysz to, że ktoś zastrasza rodzinę bo poglądy polityczne się nie podobają. No idiota.

0

@Bykunn a ja sądzę, że jest bardzo niskie sądząc po filmikach z łapanek na Ukrainie do wojska i po tym ilu ludzi uciekło. Moim zdaniem to kwestia czasu, zobaczymy.

1

Komentarz usunięty

0

@Bykunn czyli sądzisz że w ukraińskiej armii są wysokie morale?

0

@Bykunn przecież napisałam, że jak się poddadzą, czytaj ze zrozumieniem xd

10

@Marian_Pazdzioch bo niektórzy tutaj robią z Zelenskiego jakiegoś gracza na poziomie Trumpa. XD

1

@Destroyer_of_Worlds Europa jest za bardzo uzależniona od np Chin by była sobie taką samowystarczalna. Chyba, że odcinamy się od USA ale kumamy dalej z Chińczykami :)

19

Tak naprawdę to co my widzimy w wywiadach czy artykułach to tylko część prawdy. To co rozgrywa się za kulisami, jakie tam idą biznesy i pieniądze to pewnie zaznalibyśmy szoku. W każdej wojnie chodzi o pieniądze, wpływy i różne zasoby naturalne. Prawda jest taka, że Zelensky jest małym graczem na tej planszy przy takich tuzach jak USA, Rosja czy Chiny. Zresztą, Polska także :) Wojna się skończy nie wtedy kiedy Ukraina będzie chciała (chyba, że się podda), tylko wtedy kiedy najwięksi tego świata o tym zdecydują.

6

Może i Ukrainiec zezłomował Trampka ale to nie zmienia faktu, że obrazal Polaków więc kij mu w dupkę

8

@D10SLEO zaraz przyjdzie jakiś oświecony i powie, że Mentzen sam sobie zasłużył bo jest ruską onucą za 1, 2, 3...

0

@snupson wszystkie gry z PS4 ruszą na PS5. Zobacz sobie bo niekiedy są pakiety z Assassin's Creed za jakieś śmieszne pieniądze na storce, albo faktycznie kup na płycie :)

0

@D10SLEO mam nadzieję, że poprawią te animacje ;(

4

Ale z tym Shrekiem 5 to dajcie spokój, kto to widział...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?