1

@Danny Gaucho z Guardiolą :D

2

@marcin62 oj tak, czasami przystaję i słucham co oni sobie opowiadają xD albo NPC spotkane po drodze, nigdy nie wiesz czego się spodziewać.

6

@Lionel_Messi10 w nawiązaniu do naszego zakładu jak chcesz to pomogę wybrać instytucje charytatywną bo kilka wspieram :D dla tych co nie wiedzą, założyliśmy się z kolegą, kto przejdzie dalej City czy Real. Ja mówiłam, że Real przejedzie po City, a @Lionel_Messi10 odwrotnie. Założyliśmy się w poście na La Rambli, kto przegra wpłaca 5 dych na jakąś zbiórkę charytatywną :D

0

@ObiwanKenobi zrobili sekcję zwłok i lekarz weterynarz stwierdził, że od postrzału do śmierci minęły 3 tyg.

4

To jest ponad nasze nerwy i proszę Was, niech nikt tutaj nawet nie próbuje bronić myśliwych.
5 letnia samica żubra została postrzelona w nogę w skutek czego w ogromnych cierpieniach, umierała przez trzy tygodnie.
Trzy tygodnie męki, odłączenie od stada, konanie w samotności.

To jest kur** barbarzyństwo w najczystszej postaci. I zdania nie zmienię.
Naprawdę zwracam się do kolegów i koleżanek posłów/posłanek (tak, będę z nimi rozmawiał w sejmie) byśmy wreszcie zaczęli mówić jednym, wspólnym głosem wobec tak okropnych sytuacji.

- Łukasz Litewka.

Myśliwi są zbrodniarzami? Nowe, nie znałam :)

0

@Chada trzeba znać narrację wroga :D

11

O, na Śmietankowej piszą, że już nie tylko ligę mamy pod siebie bo sędziowie to Ceferin jeszcze Ligę Mistrzów Nam ustawił.

1

Tylko żebyśmy się nie wysrali na tych potencjalnie łatwych przeciwnikach, bo Nam w tym sezonie najlepiej idzie bicie po łbie tych teoretycznie dużych klubów :D

0

@Kgorecki2500 nie mów panie, bo ja nie odkrywam. :D idę w ciemno, a po platynę w drugim podejściu.

0

@Mitch_Atleta polecam Hunt showdown 1896. Wysoki próg wejścia ale klimat nie do podrobienia.

3

@Kgorecki2500 na plus na pewno szybka zmiana wyposażenia, jeden strój robisz bitewny, drugi wyjściowy a trzeci do kradzieży i jest luz

6

Moim zdaniem Guardiola nie jest takim geniuszem za jakiego się go postrzega, owszem - stworzył potwora w postaci Barcelony, ale jakich on miał wtedy piłkarzy? A tak to 10 lat, 1 liga mistrzów z piłkarzami których sobie wybierał jak chciał, z wtopionymi setkami milionów euro. Moim zdaniem jest trenerem topką, ale nie jest jakimś geniuszem ponad wszystkimi.

1

@konrad1661 ogólnie rowery w Decathlonie są spoko jak coś :)

5

Zaraz Madrycioki powiedzą, że jak sędzia nie przeszkadza to z City wygrywają na luzie, w lidze z ogórkami nie mogą przez sędziów :DDD

10

Takie City to Xavinieta by zjadła nawet

2

@Lionel_Messi10 :D nasz zakład na razie po mojej myśli

1

@Kgorecki2500 no to właśnie w tym zadaniu zdobywasz zbroje :D

1

@Kgorecki2500 kupiłeś edycję jakąś specjalną? Ja kupiłam gold edition i dostałam zajebisty strój na start :D

1

@Kgorecki2500 ja zaczęłam od młynarza, złapałam boosta do umiejętności złodziejskich a przed ostatnią misją poszłam do kowala i tam do walki i siły xD

0

@MesQueUnClub_87 ale wszyscy uważają, że to jest w porządku :D a jak Żyd miał kamienice w Polsce to od razu oddawali, bo mu się należy. Zawsze dajemy się dymać, a niektórzy teraz powiedzą, że było minęło :D Niemcy wszystkim płacili reparacje tylko nie Nam

1

@Jakchcesz i gówno żeśmy jeszcze dostali za to, bo komuchy reparacji się zrzekły xd

1

@Kgorecki2500 czyli wybrałeś kowala a nie młynarza? ;D

4

Na tiktoku jest taki spoko profil, który porównuje zdjęcia z czasów w trakcie II WŚ/krótko po, do współczesnych. Dopiero wtedy człowiek sobie zdaje sprawę co Nasi sąsiedzi Nam uczynili, jak zdemolowali miasta, jak to wszystko wyglądało. Dramat...

1

@RomanGroza ja lubię Celtic bo Żurawski tam grał :D mój idol z dzieciństwa

1

@Kgorecki2500 on to się nigdy nie nauczy :D

1

@Kgorecki2500 w ogóle mega dużo rzeczy dodali :D

1

@Kgorecki2500 ja gram od 3 dni a mam 25h, nie wiem jak to się wydarzyło, chyba przez to że jestem na L4 xD cudowna gra, immersja na najwyższym poziomie. Nie nudzi mnie to, że idę uprać ciuchy w wodzie, wykąpać się, nakarmić psa czy zrobić miecz w kuźni. Nasi sąsiedzi zrobili genialną grę :)

0

@alone49 też prowadziłam akcje ratunkową na człowieku, funkcje życiowe wróciły po uciskaniu klatki piersiowej. Jego twarz, fioletową aż będę pamiętać do końca życia, jak łapał oddechy...
@Awtameok_Klana mam certyfikat pierwszej pomocy u ludzi, byłam ciekawa jak to wygląda u zwierząt dlatego czytałam o tym, bo chciałbym pomóc mojemu psu w potrzebie. No i niestety potrzeba się trafiła :(

4

@alone49 dokładnie tak, wystarczyły dwa naciśnięcia ale potem jeszcze go trzymałam i kontrolowałam sytuację

50

Przed chwilą uratowałam swojemu 13-letniemu psu życie. Zadławił się, przewrócił na bok sztywny i nie mógł oddychać. Całe szczęście, że znam jakieś podstawy pierwszej pomocy dla zwierząt, nacisnęłam go odpowiednio, wszystko zwymiotował i odzyskał oddech. Trzęsę się ze stresu. Przeczytajcie sobie chociaż jak przeprowadzić masaż serca u psa albo właśnie mu pomóc przy zadławieniu bo nigdy nie wiadomo. :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?