clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
@Katalończyk 99 w Brukseli jednego dnia były trzy strzelaniny. XD co Ty porównujesz
1
@Kgorecki2500 jadłam, obrzydliwe
0
@BorzyKrzys odbiłam się dwa razy, teraz wróciłam bo właśnie chciałam kupić II i wsiaklam na maxa.
1
@Criss18Barca ja pamiętam jak gry kosztowały 1/5 wypłaty i kupowało się pirackie wersję na targach u Cyganów za 2 dyszki xD
3
@Marian_Pazdzioch odrzuca mnie to bardzo. Tak samo jak ogolona klatka piersiowa czy brzuch. Jedyne co toleruję to pachy - ze względu na higienę ale też nie lubię na 0.
0
@vangoor no nie wiemy, ale wiemy, że Marc kiedyś źle reagował na dobrą konkurencję na bramce - Claudio Bravo i stawianie warunków. Nie zdziwię się jak znów się będzie obrażał :p
0
@marcin62 w tym czasie wychodzi taki Wukong czy Kingdom Come II i ludzie się rzucają jak na ciepłe bułeczki. Kiedy w końcu producenci gier pójdą po rozum do głowy... Teraz Ubi wypuścił jakąś strzelankę piłkami gdzie maksymalnie grało w Nią 9 graczy na raz :D
0
@D10SLEO bohater na jakiego nie zasługujemy
6
@Safrani Żydowska pacynka :)
0
Jeśli wygramy Ligę Mistrzów a Wojtek Szczęsny będzie ważnym punktem tego zwycięstwa to czy powinien zostać naszym nr 1 kosztem Marca, na następny sezon?
3
@Donnie_Darko strepsils miód i cytryna? Top
5
@Cule2013 moje zaimki to mieszany mieszany na cienkim
0
@Mezocyklon87 mężczyźni ciężej i dłużej pracują ale za to krócej żyją xd
0
@draxidox ostatnio jedna pani która zajmowała się sprawą wojny rosyjsko-ukraińskiej powiedziała, że to wojna rosyjsko-amerykańska. :)
1
@xvcWinterSoldier rok temu ojciec wypłacał z tego ponad 20 tysięcy, zero problemów, coś tam Ci potrącą i tyle
0
Całe szczęście, że skończyło się kupowanie na szybko piłkarzy kompletnie niepotrzebnych, których potem trzeba wypychać z klubu. Skończyło się Gomezowanie, oby na zawsze :D
0
@LOPEZ16 bramka piętką Suareza
2
Szczęsny dzisiaj bardzo pewnie na przedpolu :D
7
Szczena jaki rzut :O
2
Rapha co się odpalił aż Flickowi się dostało xd
2
Ale ten mecz to męczarnia.
0
Oby go nie wpuścił, nie dość że żółtko to jeszcze teraz to...
0
@Batys niee, już od dwóch lat nie pracuje u buka. :) ale bawię się w obstawianie
0
@Batys na remis/przegrana jest kurs około 5. Jak ktoś wątpi to może się wzbogacić
19
Kibice Realu Madryt chyba luster w domu nie mają, bo na ich miejscu bym sobie w oczy nie spojrzała po tym wysrywie hipokryzji.
1
@Marian_Pazdzioch bardzo dobrze, walimy ich na dziurę 5-0 i jedziemy z następnymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
Lubicie ciepłe lody? Nie takie jak w Lidlu sprzedają pakowane, tylko takie normalnie w wafelku z polewą, może być w kształcie jakiegoś zwierzątka albo coś. XD ja to kocham a zauważyłam, że dużo ludzi nie lubi
0
@messiiiiik chce kupić dell latitude e5570. Myślisz, że pójdzie?
0
@Sinirsey obojętnie jaki, ważne żeby mi odpaliło stare gierki, żeby miał wszystkie klawisze i tyle :D
0
Polecicie jakiś tani laptop? Wymagania: żeby można było odpalić stare Wiedźmaki 1-2 i Gothiczki. Nic więcej :D ewentualnie napisać maila albo jakiś dokument tekstowy