2

@MesQueUnClub96 ja po maturze zrobiłam rok przerwy, poszłam sobie do pracy, zresetowałam się po skończeniu szkoły średniej i po roku poszłam na studia. Nie żałuję :D

7

@Kapitan hawk masz więcej lat na stronie niż przeciętny kibic Realu IQ

2

@Messibestplayerintheworld moim zdaniem najlepszy z tych trzech gier jest Spiderman 2, potem Spiderman a na końcu Morales. W dwóch częściach wbiłam platynę a Moralesa przechodziłam na siłę. Nie mam nic do Milesa bo jako postać jest super ale jakoś ta część nie przypadła mi aż tak do gustu. Za to w 2 częściej grałam nim niż Petem

0

@Criss18Barca zależy jaką masz moc, bo moja ma 2750 W, a zwykle frytkownice za 300-400 zł nawet połowę mniej W.

1

@WiernyKatalonii zrobi normalnie, pokroilam w paski, polezaly trochę w zimnej wodzie by wytrąciła sie skrobia i normalne frytki. Nawet bez wody wyjdą dobre tylko mniej chrupiące, a nie kupowałam jakichś ziemniaków specjalnie na frytki tylko zwykłe w Lidlu

1

@Lionel_Messi10 tylko ile pobiera prądu + nagrzanie piekarnika. Inaczej, l Air Fryer jako dodatek do piekarnika - tak, ale jako zamiennik - nie. Nie wyobrażam sobie zlikwidować piekarnik i działać tylko na AF. :D są rzeczy które po prostu muszą być upieczone w piekarniku i tyle :)

0

@UriBoyka frytki to tylko z maka, a w domu z Air Fryera.

15

Air Fryer to wynalazek na miarę XXI wieku. :D zrobiłam sobie dziś pałki z kurczaka i frytki z ziemniaków. Nie dość, że 20 min obiad gotowy, to wyszło idealnie i zdrowo. Jak ktoś się waha to niech przestanie. :)

1

@Janas11224 ta gra to rewelacja ale razem z dodatkiem to majstersztyk. Dodatek wywindował tę grę na poziom wybitny. Do tego ta oprawa muzyczna...

1

@Kgorecki2500 przy indykach za grosze miałoby to sens :)

1

@PizzerMan rodzince powysylalam już dane by odpisać podatek. :) trzymaj sie

0

@partymaker kiszone tylko i wyłącznie.

1

@Kinginiesta FC Barcelona jest faworytem

1

@vangoor przecież to nie chodzi o gry na płytach... Pewnie kiedyś zostaną wycofane ale na razie raczej nie ma się czego bać.

0

@Bykunn nie w latynosów ale w każdego NIELEGALNEGO imigranta powinna. Jak ktoś chce żyć w danym kraju może to zrobić legalnie ze zgodą na pobyt czy pracę. Sama nazwa nielegalny wskazuje, że coś tu jest nie tak :) a na myśli miałam inżynierów z Afryki którzy zalali Europę i stwarzają zagrożenie.

4

@Roobo ciekawe kiedy z Europy polecą samoloty do Afryki. Pewnie nigdy.

4

Nie czaje tego jak chłopak który na pewno kocha kopać piłkę, zgadza się na to żeby siedzieć na ławce bez perspektyw. No chyba, że bardziej kocha pinionszki.

1

@Coutinho007 a niektórzy się srają jakby za te bramki stracone były ujemne punkty. XD

0

@Destroyer_of_Worlds bo nikt nie chce przy 5:0 doznać kontuzji jak nie trzeba już grać na 200%?

2

A ja tam wolę wyniki 5-2 czy 4-1 niż 1:0. Ważne żebyśmy ładowali więcej bramek niż tracili, za zero z tyłu nie ma dodatkowych punktów.

0

Yamal nie bierze jeńców w tych siatkach xD

0

@Kasy siiiiiiii

1

@PatrychoO FOX prawdopodobnie czyli mocno prawicowe media

1

@PatrychoO raczej dlatego, że TVN po zmianie właściciela zmieni światopogląd

1

@PatrychoO tja, a Skull&Bones to gra AAA. :D

1

@DonCarletto po tym jak zmieniali historię na Wikipedii i innych stronach po ogłoszeniu Yasuke protagonistą, żeby im pasowało pod narrację to nie wierzę już w to. Wszystkie postacie grywalne w AC były fikcyjne a tu nagle Yasuke wyciągnięty i okrzyknięty samurajem. :D zero konsekwencji Ubi

0

@tadzik447 odpuszczam po AC Mirage. Grałam jednocześnie w grę Ubisoftu i dodatek do Cyberpunka i byłam wręcz zniesmaczona poziomem animacji twarzy jaki był w AC, nudnościa misji, płaskimi postaciami pobocznymi... Z Cyberpunka pamiętam wszystkie misje a z Mirage nawet nie pamiętam postaci drugoplanowych. Miałkie, drewniane, do zapomnienia.
@DonCarletto tak, postać historyczna ale nie był samurajem.

0

https://ithardware.pl/aktualnosci/yasuke_promocja_assassin_s_creed_shadows_ubisoft-38430.html

Ubisoft myśli, że jak wytną Yasuke z akcji promocyjnej gry to gracze się złapią i kupią :D niestety. Ta gra powinna powstać jakieś 10 lat temu, kiedy gracze się domagali klimatów japońskich. Teraz po pierwsze jest już przesyt bardzo dobrych gier w klimatach azjatyckich, więc każda kolejna by była sukcesem musi być wybitna. Po drugie czarny samuraj który zdenerwował Japończyków i nie tylko, po trzecie ogromne problemy Ubisoftu który może być przejęty przez Chińczyków a najnowsza część AC zdaje się ostatnią deską ratunku (z odwlekana premierą). Ciekawe co z tego wszystkiego wyjdzie, jako fanka serii od kilkunastu lat jestem mega ciekawa.

0

@Safrani biorę popcorn i siadam wygodnie na krześle :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?