4

@SelloutCrowd każdy w ciemno by brał 2 miejsce przed rozpoczęciem LM, a teraz marudzą :D

3

@ProMILs to z kim my mamy wygrać jak chcemy wygrać LM? Z plackami?

25

Patrząc na to jak nam w ostatnich latach szło w LM, jakim byliśmy pośmiewiskiem - jestem bardzo zadowolona. 2 miejsce, dobre mecze, najwięcej strzelonych bramek, jesteśmy ważnym graczem w tej edycji Ligi Mistrzów. Brawo panowie! Vamos

0

Przez moment Atalanta była w top 8 xD i znów wypadli. Kocham tę nową LM

15

Teraz jeszcze wylew De Jonga i wracanie truchtem i mecz kompletny :D

0

Kiedy wraca Inigo? :((

26

No i Araujo znów łamie linie i pierwszy podnosi rękę :/

0

No serio... Co oni zrobili

0

@D10SLEO no bo obrońcą jest słabym :D hahaha ale trafiłam fakt

8

Araujo to na ten moment nasz najsłabszy obrońca. :(

1

Ale brama... Wow

1

Komentarz usunięty

0

@Encore na szczęście już się nie dowiemy jakby to było. :D

1

Araujo jakby zamiast na machaniu rękoma do sędziego, skupił się na myśleniu na boisku to byłoby spokojniej xd

2

Robert zawsze musi przyjmować i wychodzą takie kwiatki, czemu on nie wali z pierwszej...

0

@Encore dobrze, że odszedł. Całe szczęście

0

Pedriemu co się Iniesta włączył

1

@mekston każda strata punktów tych placków jest dobra

1

Barca wyczerpała limit emocji na wszystkie mecze w LM, teraz trochę spokoju Nam fundują :D

1

@Comfortable_ pracowałam :D

0

@MesQueUnClub96 mi Milan na 930...

0

Vuelve to wraca po hiszpańsku jakby ktoś nie wiedział. Xdd

1

@Comfortable_ Real strzeli po karnym + wygrana Liverpoolu mimo wszystko

2

@Mitch_Atleta Starożytna Grecja

2

@MesQueUnClub96 ja po maturze zrobiłam rok przerwy, poszłam sobie do pracy, zresetowałam się po skończeniu szkoły średniej i po roku poszłam na studia. Nie żałuję :D

7

@Kapitan hawk masz więcej lat na stronie niż przeciętny kibic Realu IQ

2

@Messibestplayerintheworld moim zdaniem najlepszy z tych trzech gier jest Spiderman 2, potem Spiderman a na końcu Morales. W dwóch częściach wbiłam platynę a Moralesa przechodziłam na siłę. Nie mam nic do Milesa bo jako postać jest super ale jakoś ta część nie przypadła mi aż tak do gustu. Za to w 2 częściej grałam nim niż Petem

0

@Criss18Barca zależy jaką masz moc, bo moja ma 2750 W, a zwykle frytkownice za 300-400 zł nawet połowę mniej W.

1

@WiernyKatalonii zrobi normalnie, pokroilam w paski, polezaly trochę w zimnej wodzie by wytrąciła sie skrobia i normalne frytki. Nawet bez wody wyjdą dobre tylko mniej chrupiące, a nie kupowałam jakichś ziemniaków specjalnie na frytki tylko zwykłe w Lidlu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?