clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@SelloutCrowd każdy w ciemno by brał 2 miejsce przed rozpoczęciem LM, a teraz marudzą :D
3
@ProMILs to z kim my mamy wygrać jak chcemy wygrać LM? Z plackami?
25
Patrząc na to jak nam w ostatnich latach szło w LM, jakim byliśmy pośmiewiskiem - jestem bardzo zadowolona. 2 miejsce, dobre mecze, najwięcej strzelonych bramek, jesteśmy ważnym graczem w tej edycji Ligi Mistrzów. Brawo panowie! Vamos
0
Przez moment Atalanta była w top 8 xD i znów wypadli. Kocham tę nową LM
15
Teraz jeszcze wylew De Jonga i wracanie truchtem i mecz kompletny :D
0
Kiedy wraca Inigo? :((
26
No i Araujo znów łamie linie i pierwszy podnosi rękę :/
0
No serio... Co oni zrobili
0
@D10SLEO no bo obrońcą jest słabym :D hahaha ale trafiłam fakt
8
Araujo to na ten moment nasz najsłabszy obrońca. :(
1
Ale brama... Wow
1
Komentarz usunięty
0
@Encore na szczęście już się nie dowiemy jakby to było. :D
1
Araujo jakby zamiast na machaniu rękoma do sędziego, skupił się na myśleniu na boisku to byłoby spokojniej xd
2
Robert zawsze musi przyjmować i wychodzą takie kwiatki, czemu on nie wali z pierwszej...
0
@Encore dobrze, że odszedł. Całe szczęście
0
Pedriemu co się Iniesta włączył
1
@mekston każda strata punktów tych placków jest dobra
1
Barca wyczerpała limit emocji na wszystkie mecze w LM, teraz trochę spokoju Nam fundują :D
1
@Comfortable_ pracowałam :D
0
@MesQueUnClub96 mi Milan na 930...
0
Vuelve to wraca po hiszpańsku jakby ktoś nie wiedział. Xdd
1
@Comfortable_ Real strzeli po karnym + wygrana Liverpoolu mimo wszystko
2
@Mitch_Atleta Starożytna Grecja
2
@MesQueUnClub96 ja po maturze zrobiłam rok przerwy, poszłam sobie do pracy, zresetowałam się po skończeniu szkoły średniej i po roku poszłam na studia. Nie żałuję :D
7
@Kapitan hawk masz więcej lat na stronie niż przeciętny kibic Realu IQ
2
@Messibestplayerintheworld moim zdaniem najlepszy z tych trzech gier jest Spiderman 2, potem Spiderman a na końcu Morales. W dwóch częściach wbiłam platynę a Moralesa przechodziłam na siłę. Nie mam nic do Milesa bo jako postać jest super ale jakoś ta część nie przypadła mi aż tak do gustu. Za to w 2 częściej grałam nim niż Petem
0
@Criss18Barca zależy jaką masz moc, bo moja ma 2750 W, a zwykle frytkownice za 300-400 zł nawet połowę mniej W.
1
@WiernyKatalonii zrobi normalnie, pokroilam w paski, polezaly trochę w zimnej wodzie by wytrąciła sie skrobia i normalne frytki. Nawet bez wody wyjdą dobre tylko mniej chrupiące, a nie kupowałam jakichś ziemniaków specjalnie na frytki tylko zwykłe w Lidlu
0
@Criss18Barca to to samo :)
@ranger3120 https://www.euro.com.pl/frytkownice/philips-na351-00-2750w-9l-.bhtml?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=ad_pmax&gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIz6Oi99mYiwMV87RoCR02xQKiEAQYAiABEgLpLvD_BwE&gclsrc=aw.ds
W zeszłym tygodniu z kartą Kaufland była w sklepach stacjonarnych za 600 zł. Deal roku zrobiłam :D