2

@Coutinho007 szkoda, że nie można dać dwóch herbów bo za Czukwebukwe Ci się należy XD

8

@Mitch_Atleta Ci obiektywni to trolle, podszywki albo brakuje im piątek klepki. Innego wytłumaczenia nie ma.

6

3,30 kurs że Real strzeli bramkę z karniaczka w La Liga to prawie pewniak. Ładnie siadło

2

@escarabajo wiem, wiem. Wolę się nie nakręcać i nie czytać w necie co to może być, bo psychicznie i tak jestem od pół roku na dnie a ta sytuacja tylko mnie na tym dnie urządziła.

3

@July_6_BcN ja jeszcze przez tydzień nie miałam smaku w połowie ust, to jak zjadłam mambę i poczułam jej smak zapamiętam do końca życia.

1

@Krystian1588 próbowałam grać po trylogii zaraz i się odbiłam.

1

@escarabajo porażenie nerwu twarzowego może trwać nawet kilka miesięcy, na szczęście u mnie szybko wjechały silne sterydy, leki i rehabilitacja

1

@escarabajo podobno jest dużo powodów dla których występuje porażenie nerwu twarzowego, badali wszystkie. Zawianie twarzy jest jednym z nich i w sumie by się zgadzalo z tym co się działo przed wystąpieniem tego - bardzo zmarzłam, za lekko byłam ubrana po chorobie.

1

@ROBSSSON tak właśnie robię, jestem już -3k na prywatnych lekarzy, leki i badania bo na NFZ nie ma co liczyć nawet...

9

@July_6_BcN w zasadzie to lekarze rozkładają ręce, było najpierw podejrzenie udaru i stwardnienia rozsianego, potem, że od ucha a teraz w sumie chyba zawiane. Dziękuję, mam taką nadzieję :)

0

@katalonczyk987 The 8 Show?

78

Wiem, że pewnie #nikogo ale pierwszy raz od 3 tyg mogę się delikatnie uśmiechnąć po porażeniu prawej strony twarzy. Delikatny, mały uśmieszek kącikiem ust. Cieszę się jak dziecko, doceniajcie zdrowie koledzy i koleżanki.
( ͡ಥ ͜ʖ ͡ಥ)

2

@katalonczyk987 Alice in Borderland:D

15

@marcin62 poderżnąć gardło i wrzucić na śmietnik.

9

@PatrychoO z drugiej strony to się ciesz, że Ci nie odpisali bo jak mi kiedyś odpowiedzieli to tylko ciśnienie mi się podniosło. XD

1

@PatrychoO do 1 listopada daleko a Ty chyba bardzo chcesz mieć w ten dzień swoje święto
( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)

0

Jakiego piłkarza najbardziej Wam brakuje? Mi najbardziej Iniesty, Suareza i Messiego. Iniesta idol, pan piłkarz, klasa sama w sobie. Suarez i jego bramki z niczego no i Messi czyli człowiek orkiestra - bramki, asysty i drybling.

1

@Antimadridista_WR ale czy na rynku jest ktoś taki kogo musimy się bać aż tak? Mbappe już mają

3

@barcanawieki w ogóle zauważyłam, że w różnych KFC jest różna jakość jedzenia. Jak zamawiam z dostawą to jest inna panierka niż jak na miejscu w galerii. Nie czaje tego :D myślałam, że tak jak w McDonald's wszędzie to samo

5

@Antimadridista_WR każdy dzień kiedy nie będę musiała patrzeć na jego mordę w meczach z Nami uznam za + więc jak najbardziej tak.

1

@gumaz dlatego już nie zamówię bo czułam się fatalnie :/

4

@MateuszQ oj Pedriemu do Iniesty to jeszcze daleko. Maestro był tylko jeden. Xavi zresztą też, ale kto wie co przyniesie przyszłość

1

Ostatnio zamówiłam KFC ale prędko nie zamówię więc jak komuś się przyda:

Twoj unikalny kod na Cheeseburgera 8SEH3LHIZB jutro straci waznosc. Zloz zamowienie z dostawa juz teraz!

Smacznego :D

0

@4drian0 czekam bardzo na tę grę, ale szkoda, że nie będzie trudna. Moim zdaniem takie bardzo dynamiczne gry po prostu powinny być trudne ale ja mam fioła na punkcie soulslikeow więc się nie liczy

1

@Arden no ale męczennika okradli z ZP. Statystyki kłamią

0

@PizzerMan humor gitówa po wczoraj, do tego zrobiłam sobie zarąbisty obiad i czekam na wieczorną LM

1

@Kapitan hawk przecież pamiętam. Pamiętam jak był bunt na bambie użytkowników do moderacji i tyle banów poleciało xD sama oberwałam, piękne czasy nie to co teraz kurła

2

Komentarz usunięty

2

@kuz zamiast Diablo bier pan PoE 2

0

@Gaucho gdyby nie wyjście Wojtka, to Ukrainiec by się nie bał i wyszedł kasując akcje. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?