0

Rapha jaki szef xDD

6

Vini zaraz sobie te ware przydepnie

1

Pięknie panowie, 1 połowa to popis strzelecki, 2 połowa popis obrony. Brawo drużyna VAMOOOOOSSSSS

7

Ale Real zaskoczył jakim plackowatym zespołem jest grając w przewadze, jestem w szoku. Czyli udowodniliśmy, że ich niszczymy 11 vs 11 a 10 vs 11 też Nam nic nie zrobią. Double kill :v

2

Jakby Realowi się chciało to by wygrali, to Wy nie wiecie takich rzeczy?

0

@szkudi7 w sensie, że piłka odskakuje, proste błędy itd

0

Nasi już nogi z waty niestety...

4

Tylko nie De Jong bo będziemy grać w 9, błagam Flick...

3

Kiedy oni w końcu dostaną jakieś czerwo za żółte... No ja pierdziele

3

No i nie wyjął. XD nie dziwi mnie to wcale

0

Wojtas coś Ty zrobił

4

Mam nadzieję, że drużyna się nie zatrzyma i upokorzy tych zasrańców

6

A co to się stało dziś z Męczennikiem? Leków nie zapomniał wziąć?

1

Oho, już łokieć w brzuch. XD

0

Brawo Robert, bramka i asysta. Jedziemy z Nimi

1

No już bardziej klarowna sytuacja nie może być xD

2

Raphinha znowu zrobił się plackiem, przykro się patrzy na tego piłkarza bo charakteru mu nie braknie. Oby wrócił bo bardzo go potrzeba...

0

Z niewolnika nie ma pracownika... Zobaczymy czy faktycznie

0

Lamineeeeeeeeee

4

Balde z przodu zero z tyłu zero. Klasyk

0

@GeneralXavi nie bardzo wiem o co chodzi? :)

3

@Kgorecki2500 zrzucenie bomby na Hiroszimę albo Nagasaki

0

@reakwon mam zamiar po skończeniu serialu obejrzeć anime :)

1

@Kidd jakoś nigdy nie miałam sposobności by go obejrzeć ale cieszę się, że spróbowałam :)

2

Zaczęłam oglądać Alice in Borderline, japoński serial, też są gry w których biorą udział dorośli na życie i śmierć, taki Squid Game ale wersja hardcore całkowita. :o

0

@FcPortoFan1999 przyda się, dziękuję :)

0

@FcPortoFan1999 Ech :) chyba nie mam siły na taką dyskusję, ale doceniam ironię :P

5

@FcPortoFan1999 nie Putin, ten drugi. Ten co bombarduje przedszkola ale USA za nim stoi więc w sumie taki dobry wujek

2

Ciekawe kiedy La Bamba zacznie mówić jednym głosem jak Duda i Tusk kiedy trzeba wpuścić zbrodniarza wojennego. Chyba nie doczekamy

1

@Popitek12 niezmiennie od 30 lat - Rychu Peja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?