clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rapha jaki szef xDD
6
Vini zaraz sobie te ware przydepnie
1
Pięknie panowie, 1 połowa to popis strzelecki, 2 połowa popis obrony. Brawo drużyna VAMOOOOOSSSSS
7
Ale Real zaskoczył jakim plackowatym zespołem jest grając w przewadze, jestem w szoku. Czyli udowodniliśmy, że ich niszczymy 11 vs 11 a 10 vs 11 też Nam nic nie zrobią. Double kill :v
2
Jakby Realowi się chciało to by wygrali, to Wy nie wiecie takich rzeczy?
0
@szkudi7 w sensie, że piłka odskakuje, proste błędy itd
0
Nasi już nogi z waty niestety...
4
Tylko nie De Jong bo będziemy grać w 9, błagam Flick...
3
Kiedy oni w końcu dostaną jakieś czerwo za żółte... No ja pierdziele
3
No i nie wyjął. XD nie dziwi mnie to wcale
0
Wojtas coś Ty zrobił
4
Mam nadzieję, że drużyna się nie zatrzyma i upokorzy tych zasrańców
6
A co to się stało dziś z Męczennikiem? Leków nie zapomniał wziąć?
1
Oho, już łokieć w brzuch. XD
0
Brawo Robert, bramka i asysta. Jedziemy z Nimi
1
No już bardziej klarowna sytuacja nie może być xD
2
Raphinha znowu zrobił się plackiem, przykro się patrzy na tego piłkarza bo charakteru mu nie braknie. Oby wrócił bo bardzo go potrzeba...
0
Z niewolnika nie ma pracownika... Zobaczymy czy faktycznie
0
Lamineeeeeeeeee
4
Balde z przodu zero z tyłu zero. Klasyk
0
@GeneralXavi nie bardzo wiem o co chodzi? :)
3
@Kgorecki2500 zrzucenie bomby na Hiroszimę albo Nagasaki
0
@reakwon mam zamiar po skończeniu serialu obejrzeć anime :)
1
@Kidd jakoś nigdy nie miałam sposobności by go obejrzeć ale cieszę się, że spróbowałam :)
2
Zaczęłam oglądać Alice in Borderline, japoński serial, też są gry w których biorą udział dorośli na życie i śmierć, taki Squid Game ale wersja hardcore całkowita. :o
0
@FcPortoFan1999 przyda się, dziękuję :)
0
@FcPortoFan1999 Ech :) chyba nie mam siły na taką dyskusję, ale doceniam ironię :P
5
@FcPortoFan1999 nie Putin, ten drugi. Ten co bombarduje przedszkola ale USA za nim stoi więc w sumie taki dobry wujek
2
Ciekawe kiedy La Bamba zacznie mówić jednym głosem jak Duda i Tusk kiedy trzeba wpuścić zbrodniarza wojennego. Chyba nie doczekamy
1
@Popitek12 niezmiennie od 30 lat - Rychu Peja