clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Flick co poddymił De Jongiem
0
@Criss18Barca Raz, z kurkami i wystarczy :D ten burger jest mega pyszny przez pierwsze kilka gryzów, potem mega mnie męczy
1
@macio_944 nie zdziwię się jak The Blood of Dawnwalker będzie lepszą grą niż W4, patrząc na to jakie zmiany zaszły u redów, personalne oczywiście...
1
@Messinino madrycioki do nory
79
Wiecie, że pijawka ma aż 32 mózgi? To o 32 więcej niż przeciętny kibic Królewskich. Miłego dnia. :D
0
@macio_944 a ja tam wolę wysłać potrzebującym psom albo kotom (nawet jeżom!) paczkę z jedzeniem albo jakieś potrzebne rzeczy, albo pomóc komuś kogo znam - odmalować bezpłatnie pokój, zrobić zakupy etc. Nie ufam WOŚP, Caritasom i tym podobnym.
1
@Miszak ucho już nie boli, w zasadzie nic mnie już nie boli, jestem na silnych sterydach i rehabilitacji twarzy. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Dzięki, że pytasz :)
2
Ciekawe czy ktoś zrobi kiedy takie podsumowanie powiedzmy 2010-2025 rok, ile błędów sędziowskich było na korzyść Realu a ile na niekorzyść, do tego porównanie do Barcy. No i ile trofeów zdobyli dzięki temu. :D
1
@LOPEZ16 Narcos :D nie potrafiłam przebrnąć, tak samo ostatnio Mindhunter
0
No i pozamiatane. XD
1
Ciekawe co taki przeciętny kibic Realu sobie myśli. XD ,,a tam, małe kontrowersje, ile razy nas przekręcili". Na bank
5
Ostatnio w takie coś jak Real wdepnęłam na chodniku
5
Gdyby nie błędy sędziowskie to Real dawno byłby za burtą... Nihil novi
6
@MesQueUnClub_87 aaa, rzadko ostatnio tu wchodzę. :( szkoda, że nie brałam w tym udziału.
4
O, Jaś Kapela dostaje od Ministerstwa Kultury 6000 zł miesięcznie stypendium. :D fajnie, fajnie.
0
@SergioBusquets5 xD i co tam było ciekawego?
13
Kounde to obecnie najlepszy PO na świecie
1
Ten De Jong... Ech
7
Na NowaTV odcinek Kiepskich jak Ferdek rano się budzi i jest czarny. XD dziś w życiu by takie coś nie przeszło
1
@pride1899 po wyglądzie, z językiem nie mam problemu bo rozróżniam na luzie koreański od japońskiego :) lata oglądania anime robią swoje :D
6
@SergioBusquets5 oby nie, czas Messiego w Barcelonie się skończył. Powinien wrócić tylko na pożegnalny mecz.
0
Obejrzałam Squid Game, The 8 Show i kończę Alice in Borderland. Coś w tych klimatach ktoś poleci? Nauczyłam się rozróżniać Azjatów i z chęcią nadrobię :)
32
@GeneralXavi jak pomyślę, że ten człowiek może zostać najważniejszą osobą w kraju, on albo Nawrocki, to mi się w brzuchu aż przewraca...
1
@Kgorecki2500 Goplana mleczna, Lindt gorzka ze skórką pomarańczową i deserowa marcepanowa
86
Powiem Wam coś od serca, ostatnie dwa tygodnie mojego życia to katorga, wieczny ból, od lekarza do lekarza, do tego niezbyt dobre kondycja psychiczna spowodowana problemami zdrowotnymi i wizytami u specjalistów (oczywiście prywatnie $$$...), ale takie dni jak dziś sprawiają, że człowiek zapomina o wszystkim chociaż na chwilę i aż chce się żyć. Dziękuję Barcelono i wszystkim kibicom tu, robicie swoimi komentarzami prześmiewczymi niektórym humor. Vamos!!!
0
@tbas niestety, taki Ferran to się nadaje żeby wejść na ostatnie 15-20 min przy rozstrzygniętym wyniku. :(
1
@Herato tak, tam ewidentnie zabrakło cm
9
Ale mam nadzieję, że ten mecz to będzie taki zryw dla Raphy. Dobry i pewny siebie Rapha to nasz gwarant sukcesu
24
Lewandowski który tańczy, wystarczy na dziś TV xDDD
3
@Rupert_Haubica to było normalne sędziowanie?