5

Mam wrażenie, że Araujo kompletnie nie wie co się dzieje. Inigo przy nim to profesor.

1

O, Araujo też dokłada cegiełkę hahahaha

2

Ten mecz to kuriozum xD poradnik jak nie grać w piłkę

16

Ale by se człowiek obejrzał taka Barce z Realem...

1

Wchodzi De Jong więc już w nic nie wierzę w tym meczu.

5

Czemu Lewy nie poszedł na tę piłkę, nic innego tam nie mogło się wydarzyć...

1

Kounde, 3 dyszki postawiłam na remontade... Co Ty robisz człowieku xd

0

Dobra, idą 3 dyszki na remontade. :D

2

To, że Szczęsny fatalnie wychodzi to jedno a to, że Pena wpuszcza wszystko co nie leci w Niego to druga kwestia. Trochę bieda w tej bramce

5

Może i w obronie jesteśmy dramatyczni, za to w ataku jesteśmy beznadziejni. Vamos! :D

3

Dobra to już dziś wiemy jaka Barcelona dziś się wylosowała xD

1

Lewandowski jest dramatyczny ale przynajmniej strzelił karnego, ale to co robi Rapha od ostatniego meczu to kryminał

0

XDDDD NIE WYTRZYMAM

4

Anka przestań się ocierać o tych tancerzyków i oddaj Nam Roberta...

1

@July_6_BcN no nie wiem, jakoś na dniach pewnie :)

4

Widać ile Inigo znaczył w tej obronie. On to mam wrażenie trzymał w kupie

0

Pamiętajcie, jak wejdzie VAR to nie będzie błędów sędziowskich :D

1

Nie no to są jakieś jaja. Nie dotknął go a chlop pofrunął w powietrze. Ja pierdole serio?

0

Przecież go nie dotknął xDDDDDDD

0

@BulaKG no ja mam ten rozszerzony pakiet ale rozumiem że cenowo to jakiś kosmos.

0

Aha xD co on zrobił

23

Balde na razie topka

6

Widać jak C+ strzelił z dupy, że tyle ludzi ogląda w necie transmisje. Mega nieczysta zagrywka ze strony Canalu+ z tymi cenami. :/

0

@Sinirsey by powiedzieli, że i tak już było po akcji xD

15

Jakby to była liga to byśmy gówno dostali a nie karnego. #factosy

1

Dobra, na spokojnie. W następnej kolejce Real dostanie tego karnego xD

0

Będzie karny :D

0

Lewy wszystko doskonale aż do strzału...

1

Dobra, lepiej stracic bramkę w 2 min niż 80. Jedziemy z Nimi

0

Szybki poszło xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?