clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Mam wrażenie, że Araujo kompletnie nie wie co się dzieje. Inigo przy nim to profesor.
1
O, Araujo też dokłada cegiełkę hahahaha
2
Ten mecz to kuriozum xD poradnik jak nie grać w piłkę
16
Ale by se człowiek obejrzał taka Barce z Realem...
1
Wchodzi De Jong więc już w nic nie wierzę w tym meczu.
5
Czemu Lewy nie poszedł na tę piłkę, nic innego tam nie mogło się wydarzyć...
1
Kounde, 3 dyszki postawiłam na remontade... Co Ty robisz człowieku xd
0
Dobra, idą 3 dyszki na remontade. :D
2
To, że Szczęsny fatalnie wychodzi to jedno a to, że Pena wpuszcza wszystko co nie leci w Niego to druga kwestia. Trochę bieda w tej bramce
5
Może i w obronie jesteśmy dramatyczni, za to w ataku jesteśmy beznadziejni. Vamos! :D
3
Dobra to już dziś wiemy jaka Barcelona dziś się wylosowała xD
1
Lewandowski jest dramatyczny ale przynajmniej strzelił karnego, ale to co robi Rapha od ostatniego meczu to kryminał
0
XDDDD NIE WYTRZYMAM
4
Anka przestań się ocierać o tych tancerzyków i oddaj Nam Roberta...
1
@July_6_BcN no nie wiem, jakoś na dniach pewnie :)
4
Widać ile Inigo znaczył w tej obronie. On to mam wrażenie trzymał w kupie
0
Pamiętajcie, jak wejdzie VAR to nie będzie błędów sędziowskich :D
1
Nie no to są jakieś jaja. Nie dotknął go a chlop pofrunął w powietrze. Ja pierdole serio?
0
Przecież go nie dotknął xDDDDDDD
0
@BulaKG no ja mam ten rozszerzony pakiet ale rozumiem że cenowo to jakiś kosmos.
0
Aha xD co on zrobił
23
Balde na razie topka
6
Widać jak C+ strzelił z dupy, że tyle ludzi ogląda w necie transmisje. Mega nieczysta zagrywka ze strony Canalu+ z tymi cenami. :/
0
@Sinirsey by powiedzieli, że i tak już było po akcji xD
15
Jakby to była liga to byśmy gówno dostali a nie karnego. #factosy
1
Dobra, na spokojnie. W następnej kolejce Real dostanie tego karnego xD
0
Będzie karny :D
0
Lewy wszystko doskonale aż do strzału...
1
Dobra, lepiej stracic bramkę w 2 min niż 80. Jedziemy z Nimi
0
Szybki poszło xd