3

@AntekGriezmann XD takie to moje szczęście w życiu

0

@Worny ja już w ostatnim czasie tyle razy oglądałam świat zza krat, że... Jeden ban w tę czy w tę...

27

Włączam Real, jak coś to moja wina.

0

@Uukasz_93 Lahoz kłamczuszek.

2

@AntekGriezmann no i po Euro miał kończyć.
@michal26 miał kończyć na 100% bo pamiętam artykuły, że płakał na koniec ostatniego meczu ligowego

4

Lahoz nie miał zakończyć kariery? Włączam mecz Betisu i on sędziuje...

1

Alonso co strzelił :o

1

@BordeR ja mam mieszańca terriera, ma 10 lat a istny wulkan. :D jak miał rok to dziennie 5 godzin na spacerze. Rano pół h, potem 2h, po południu znów i wieczorem znów pół h... Do tego w domu ciągle gryzienie skarpetek i bieganie za piłką. Też na szczęście lubię sport i spacery więc to nie był problem. W Twoim piesku się zakochałam i zaraz będę sprawdzać po ile takie chodzą xD

1

@BordeR ja też kocham. Najbardziej na świecie kocham właśnie psy, a w szczególności mojego psa. Jakbym mogła mu oddać 10 lat mojego życia to bym to zrobiła bez wahania. Niech Ci się chowa zdrowo, bo pewnie w kość Ci da z zabawami i spacerami :D

1

@BordeR słodka psinka, kocham najbardziej psie nosy, a Twój ma cudowny. ;( Wzrusza mnie jak ludzie tak kochają swoje pieski.

0

@Ghotti milflover nieaktualny. :(((

0

@Ghotti o kurczę, a fajny chociaż ten kumpel? ^^

1

@Ghotti pisałam do Ciebie na PlayStation o rewanż i miałeś mnie w dupie xD

0

@Ghotti jakby ban był moim największym zmartwieniem to byłoby dobrze :D

3

Kocham koncerty powiem Wam. W moim życiu w ostatnim tygodniu nie dzieje się najlepiej (już nawet pomijając Leo) ale pójdzie człowiek na koncert, trochę poskacze, usłyszy dobre słowo ze sceny i jakoś tak chce się żyć.
https://zapodaj.net/f8294230631a4.jpg.html
:)

2

@Commando uciekli ze strony, zostali prawdziwi cules. Czyli jakieś 3 osoby na krzyż ^^

1

@macio_944 Widzę tego mema z butelką colki od razu xD

1

@macio_944 alkoholizują się na tej La Bambie tylko, menele jedne

2

@deyna2018 nic nie pobije Wiedźmina 3. A na PS5 nie ma jeszcze aktualizacji więc wygląda średnio.

1

@koksik2700 hahahahah. :D poprawiłeś mi humor, dzięki!

2

@MesQueUnClub96 ech, czasy gdy oglądało się streamy ponad 10 lat temu w jakości 480p, które zacinały się akurat na bramkach...

0

@Encore nie wiem, podczas ostatniego roku mam wrażenie, że mam więcej banów niż postów xD

2

@TheNekro94 gratki, mi stuknęło 3000 ale akurat święto miałam podczas bana

0

@Criss18Barca kupiona specjalnie z Leo. :)

1

@Zoker R-gol, polecam jak coś.

0

@Objectivo zakupiona kilka minut po oświadczeniu Barcy, że Messi odchodzi. Teraz chyba nawet już się nie da kupić prawie nigdzie.

9

9

@domin1515 za niewinność a za co?

2

@NaFazieHitman nie przeprowadziłam żadnej rewolucji.

19

Witam po tygodniowym banie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?