clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@AntekGriezmann XD takie to moje szczęście w życiu
0
@Worny ja już w ostatnim czasie tyle razy oglądałam świat zza krat, że... Jeden ban w tę czy w tę...
27
Włączam Real, jak coś to moja wina.
0
@Uukasz_93 Lahoz kłamczuszek.
2
@AntekGriezmann no i po Euro miał kończyć.
@michal26 miał kończyć na 100% bo pamiętam artykuły, że płakał na koniec ostatniego meczu ligowego
4
Lahoz nie miał zakończyć kariery? Włączam mecz Betisu i on sędziuje...
1
Alonso co strzelił :o
1
@BordeR ja mam mieszańca terriera, ma 10 lat a istny wulkan. :D jak miał rok to dziennie 5 godzin na spacerze. Rano pół h, potem 2h, po południu znów i wieczorem znów pół h... Do tego w domu ciągle gryzienie skarpetek i bieganie za piłką. Też na szczęście lubię sport i spacery więc to nie był problem. W Twoim piesku się zakochałam i zaraz będę sprawdzać po ile takie chodzą xD
1
@BordeR ja też kocham. Najbardziej na świecie kocham właśnie psy, a w szczególności mojego psa. Jakbym mogła mu oddać 10 lat mojego życia to bym to zrobiła bez wahania. Niech Ci się chowa zdrowo, bo pewnie w kość Ci da z zabawami i spacerami :D
1
@BordeR słodka psinka, kocham najbardziej psie nosy, a Twój ma cudowny. ;( Wzrusza mnie jak ludzie tak kochają swoje pieski.
0
@Ghotti milflover nieaktualny. :(((
0
@Ghotti o kurczę, a fajny chociaż ten kumpel? ^^
1
@Ghotti pisałam do Ciebie na PlayStation o rewanż i miałeś mnie w dupie xD
0
@Ghotti jakby ban był moim największym zmartwieniem to byłoby dobrze :D
3
Kocham koncerty powiem Wam. W moim życiu w ostatnim tygodniu nie dzieje się najlepiej (już nawet pomijając Leo) ale pójdzie człowiek na koncert, trochę poskacze, usłyszy dobre słowo ze sceny i jakoś tak chce się żyć.
https://zapodaj.net/f8294230631a4.jpg.html
:)
2
@Commando uciekli ze strony, zostali prawdziwi cules. Czyli jakieś 3 osoby na krzyż ^^
1
@macio_944 Widzę tego mema z butelką colki od razu xD
1
@macio_944 alkoholizują się na tej La Bambie tylko, menele jedne
2
@deyna2018 nic nie pobije Wiedźmina 3. A na PS5 nie ma jeszcze aktualizacji więc wygląda średnio.
1
@koksik2700 hahahahah. :D poprawiłeś mi humor, dzięki!
2
@MesQueUnClub96 ech, czasy gdy oglądało się streamy ponad 10 lat temu w jakości 480p, które zacinały się akurat na bramkach...
0
@Encore nie wiem, podczas ostatniego roku mam wrażenie, że mam więcej banów niż postów xD
2
@TheNekro94 gratki, mi stuknęło 3000 ale akurat święto miałam podczas bana
0
@Criss18Barca kupiona specjalnie z Leo. :)
1
@Zoker R-gol, polecam jak coś.
0
@Objectivo zakupiona kilka minut po oświadczeniu Barcy, że Messi odchodzi. Teraz chyba nawet już się nie da kupić prawie nigdzie.
9
Przed chwilą przyszła.
https://zapodaj.net/108b5fbd01f75.jpg.html
https://zapodaj.net/554261374aa21.jpg.html
;(
9
@domin1515 za niewinność a za co?
2
@NaFazieHitman nie przeprowadziłam żadnej rewolucji.
19
Witam po tygodniowym banie.