6

To już ten moment, że jak słyszę w radio piosenkę z Euro 2020 to mi smutno, że się skończyło i czuje sentyment xd

26

Z drugiej strony szkoda, że to akurat Antek odejdzie a nie np Umtiti, Dembele, Pjanic... Mam nadzieję, że na te święte krowy przyjdzie pora. Tym bardziej jak Dembele zabiorą koleżkę.

0

@patry295 Wiadomo, najlepiej byłoby go po prostu sprzedać ale jak już się upierają na wymianę...

2

Wymiana na Saula miałaby sens jeśli dopłacą z 30 milionów + będzie zarabiał połowę tego co Antek. XD a nie taki cyrk.

0

@Ghotti u Nas był spoko, oddaliśmy go ATM i u nich też był spoko :D

0

@Ghotti no wiadomo, jak można to trzeba korzystać. ^^

2

Jaki transfer z Atletico do Nas miał sens? Bo nie kojarzę w sumie żadnego, który by się mega sprawdził. Za to oni zawsze korzystali na naszych zawodnikach - Villa, Suarez... A my dostaliśmy idiotę Turana i niepasującego tu kompletnie Antka.

0

@Ghotti xD Ty jesteś cebulowy agent po prostu. Podziwiam :D

5

Przed pierwszym meczem z Turcją, włoski autobus wyruszył bez Gianluki Viallego, po czym zorientował się, że nie ma go na pokładzie i po 100 metrach zatrzymał się, aby Vialli mógł wsiąść.

Po zwycięstwie 3-0, Włochy uczyniły z tego rytuał, który powtarzały przed każdym meczem.

Źródło: Po prostu o footballu FB

Ale akcja :D

0

@Ghotti ile do przodu? Stówka? xD

0

@Janas11224 Bóg jest czarny

0

@Comfortable_ Trupa Fantoma z HxH moim zdaniem. :D

1

@kordyl1010 dla mnie FIFA bo ma FUT, a PES jakoś do mnie nie przemawia. :(

1

@koksik2700 czekam ^^ hahahaa
@Waller ja kupiłam pod koniec grudnia edycję specjalną jakąś za 130 zł, więc cena leci łeb na szyję, fakt

1

@koksik2700 dobra, przekonałeś mnie. Doskonale wiemy, że jak wyjdzie aktualizacja do Wieśka to rzucę wszystkie gry i będę grać Geraltem. XD masz rację

1

@Rewolucja123 @Nano22 to specjalista.

0

Bierzecie FIFĘ 2022 na premierę? Bo nie wiem czy się zdecydować czy nie. :D na koniec roku szykuje się trochę wydatków na gierki tj. Dying Light II, Horizon Zero Dawn II czy FC6 i nie wiem...

0

@kuz tylko wiesz, w sklepie to on sobie wybierze co chce a u mnie jak on chce obstawić że drużyna 1 strzeli powyżej 1,5 bramki w 1 połowie, to sprawa się trochę komplikuje. :D chyba, że Twój sklep to jakiś specjalistyczny to zwracam honor, też pewnie ciężko. xd

1

@domin1515 jakby mówił po rosyjsku to bym coś zrozumiała bo uczyłam się rosyjskiego w LO. :D nie wiem co on tam sobie plumka pod nosem.

29

Przychodzi do mnie do pracy Ukrainiec i pretensje, że nie rozumiem co on do mnie mówi. Jeszcze jakby mówił łamaną polszczyzną, po angielsku to byśmy się dogadali. On po swojemu całkowicie i jeszcze coś tam sapie. Dramat.

5

Perez wyrasta trochę na hiszpańskiego Janusza Tracza. Co za osobowość.

1

@Ojciec5tkidzieci ja jabłka to tylko w szarlotce. XD

9

@tobiasson92 lepiej by wprowadzili, że niewykąpani nie mają wstępu... To co się dzieje teraz woła o pomstę do nieba :o

2

@Bykunn no totalnie nie byłam w stanie bo jadłam owoce czy jakieś serki (ale nie smakowe), tam wiadomo też jest cukier. :D ale wtedy miałam fit fazę, brrrr. Nigdy więcej.

5

@macio_944 Avatar zmienił i głupoty plecie. ^^ nie no RDR2 TOP3 na pewno ale 1 miejsce tak jak mówi @Kgorecki2500

1

Z czego byłoby Wam trudniej zrezygnować: z mięsa czy słodyczy? :D ja zdecydowanie z mięsa. Cukru kiedyś nie jadłam (nawet jogurtów) przez 9 miesięcy i żyłam, do odstawienia mięsa byłoby mi się bardzo trudno przyzwyczaić...

1

@cracker nikt z moich znajomych ani ja nie wali w nos. Myślę, że powinieneś zmienić towarzystwo.

2

@BorzyKrzys nie interesuj się bo kociej mordy dostaniesz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@neeed pchałby coś innego :D

0

Wiem, że większość osób tutaj jest heteroseksualnych ale mam pytanie. Jaką osoba tej samej płci Wam uważacie za niesamowicie atrakcyjną? Najlepiej ze świata show biznesu albo sportu, żeby każdy kojarzył. Może być po kilka :D mile widziane też osoby płci przeciwnej które Wam się podobają.
Moje typy to:
Panowie - Marco Asensio, Bogusław Linda, Clint Eastwood.
Panie - Jennifer Lopez, Danuta Stenka, Vera Farmiga (Lorraine Warren z Obecności).
Ja to chyba mam słabość do tatuśków i mamusiek xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?