3

@BarcaInfo ja jak skręciłam staw skokowy 1 raz to miesiąc w gipsie, drugi raz 1,5 miesiąca w gipsie i do teraz mnie pobolewa jak źle stanę a on będzie zaraz grał. XD

0

Mam pytanie do miłośników kuchni orientalnej. Curry żółte, czerwone, zielone? Które jest najmniej ostre i o co w ogóle chodzi? XD

0

@mat32 zależy jakie masz oczekiwania i warunki. Ja mam kundelka, który nie jest wykastrowany, do tego mieszanka teriera. Na papierze mieszanka wybuchowa, w praktyce - większego przytulaska i łagodniejszego psa nie znam. A miałam suczkę jamnika, która tylko szukała powodu by ugryźć :D

2

@AnnaMarianna nie obchodzę walentynek.


A tak naprawdę nie obchodzę, bo nie mam chłopaka, ale jakbym miała to bym bardzo chciała mu coś kupić, ugotować i utulkać. Chlip ;(

1

@patataj o dziwo, pokazują mi się te przeprosiny na telefonie. Nie zmienia to faktu, że cała ta telewizja to obrzydlistwo.

0

@DaPi napisz jeszcze kilka postów i La Rambla prawdę Ci powie.

0

@Barca1992 jak można nie lubić pączków? :O
@Azi nie bierz mnie pod włos, Aziuś. ^^

0

@TheBigShow nie chce żadnych pieniędzy, niech zwyczajnie zlikwidują podatek dochodowy i pracujący zyskają, a nie wiecznie ładować hajs w nierobów dla których jedynym osiągnięciem jest spłodzenie kolejnego nieroba

0

@ranger3120 dzień kebaba dla mnie to przeszłość. Nie jadłam kebsa od 3-4 miesięcy, ech :(
@Azi mieści, mieści. :D
@Ojciec5tkidzieci no ja pączki jem może 2-3 razy w roku, a w tłusty czwartek zjem z 3-4. Ale lubię tę atmosferę, kolejki do cukierni i taki dzień obżarstwa :D

4

Już za dwa dni najważniejsze święto w roku. :D w poprzedniej pracy mieliśmy taki zwyczaj, że robiliśmy różne wyzwania odnośnie pączków. Kto zje najwięcej bez popijania i go nie zemdli i zjedzenie pączków z klejącym lukrem bez oblizywania. :D w tym drugim zawsze byłam najlepsza, ale w ilości pączków odpadałam po 3 zjedzonych na pusty żołądek :/ oczywiście, jeden po drugim. Lubicie Tłusty Czwartek? :D ba, kochacie kurła?

4

@Ojciec5tkidzieci Tomasz Karolak. A nie, on nigdy nie zagrał dobrej roli.

9

@macio_944 może opublikują tę misję, którą usunęli z Wieśka jak Geralt gotuje dla Yen w Kaer Morhen xD

1

@wojtek_debiec4 po prostu jest bardziej zmotywowany, nowa drużyna, trener. U Nas nadal byłby amigosem i nie dawał by na pewno tyle ile w AM. Niestety, z całą sympatią do Luisa.

2

@Jakchcesz hahahahahahahahah :D dzięki!

0

@Jakchcesz nie miałam innej możliwości. Stwierdziłam, że jak będę miała iść z buta do roboty to pójdę prowadząc rower, a może kawałek pojadę. No i jechałam całą trasę praktycznie ale ciężko było.

11

@Michu94 PSG chce mieć swoje święto 1 listopada.

24

Nigdy więcej rowerem w taką pogodę. :D jechałam bokiem jak Bartek Zmarzlik.

8

@MesQueUnClub96 najlepiej na świecie ratują gospodarkę, w Polsce ludzie zarabiają więcej (ani słowa o cenach w sklepach), to, że spadł śnieg to wina Trzaskowskiego. No i ogólnie 500+ to cud miód i malinka. PO przy władzy podniesie podatki i wszystko upadnie.

8

W wiadomościach na TVP ale mają odjazd. :D

2

@Mathew16 Lahoz. :D

2

Łysa pałka sędzią w meczu z Sevillą.

2

@Ojciec5tkidzieci chciałabym pracować w policji w wydziale zabójstw, a pracuje w zakładach bukmacherskich. Lubię swoją pracę i nie narzekam.

68

To, że Trinką biegał i przewracał się o własne nogi to fakt, ale zawsze jest promyczek nadziei, że się odblokuje, że trafi się jeden mecz gdzie będzie bohaterem i wskoczy na fajny poziom. Wolę Trinką niż dziada Brejtłejta.

1

Koemanowi chyba puściły nerwy jak widzi co wyprawia Busi

0

Oho, już się zaczyna. Zdejmijcie tego parodystę zanim będą konsekwencje jego zagrań.

Edit: nieaktualne

4

Messi już może iść na ławkę. XD cieszę się, że Leoś odzyskał radość gry w Barcy. Widać to po Nim.

3

Ten klub bez Niego to mem. Król!

0

@tadzik447 dla kilometra to nie chciałoby mi się roweru ruszać tylko z buta bym grzała :D

1

Koeman sprawdza na La Rambli co ma robić

1

@rademenes ale @VamosRakieta to Ty szanuj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?