clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@macio_944 może opublikują tę misję, którą usunęli z Wieśka jak Geralt gotuje dla Yen w Kaer Morhen xD
1
@wojtek_debiec4 po prostu jest bardziej zmotywowany, nowa drużyna, trener. U Nas nadal byłby amigosem i nie dawał by na pewno tyle ile w AM. Niestety, z całą sympatią do Luisa.
2
@Jakchcesz hahahahahahahahah :D dzięki!
0
@Jakchcesz nie miałam innej możliwości. Stwierdziłam, że jak będę miała iść z buta do roboty to pójdę prowadząc rower, a może kawałek pojadę. No i jechałam całą trasę praktycznie ale ciężko było.
11
@Michu94 PSG chce mieć swoje święto 1 listopada.
24
Nigdy więcej rowerem w taką pogodę. :D jechałam bokiem jak Bartek Zmarzlik.
8
@MesQueUnClub96 najlepiej na świecie ratują gospodarkę, w Polsce ludzie zarabiają więcej (ani słowa o cenach w sklepach), to, że spadł śnieg to wina Trzaskowskiego. No i ogólnie 500+ to cud miód i malinka. PO przy władzy podniesie podatki i wszystko upadnie.
8
W wiadomościach na TVP ale mają odjazd. :D
2
@Mathew16 Lahoz. :D
2
Łysa pałka sędzią w meczu z Sevillą.
2
@Ojciec5tkidzieci chciałabym pracować w policji w wydziale zabójstw, a pracuje w zakładach bukmacherskich. Lubię swoją pracę i nie narzekam.
68
To, że Trinką biegał i przewracał się o własne nogi to fakt, ale zawsze jest promyczek nadziei, że się odblokuje, że trafi się jeden mecz gdzie będzie bohaterem i wskoczy na fajny poziom. Wolę Trinką niż dziada Brejtłejta.
1
Koemanowi chyba puściły nerwy jak widzi co wyprawia Busi
0
Oho, już się zaczyna. Zdejmijcie tego parodystę zanim będą konsekwencje jego zagrań.
Edit: nieaktualne
4
Messi już może iść na ławkę. XD cieszę się, że Leoś odzyskał radość gry w Barcy. Widać to po Nim.
3
Ten klub bez Niego to mem. Król!
0
@tadzik447 dla kilometra to nie chciałoby mi się roweru ruszać tylko z buta bym grzała :D
1
Koeman sprawdza na La Rambli co ma robić
1
@rademenes ale @VamosRakieta to Ty szanuj
0
@tadzik447 ja też codziennie. Jakoś 6 km :D
3
Pjanic to w ogóle umie kopnąć tę piłkę w stronę bramki? Co za beton.
2
Jak widziałam tę akcję powiedziałam głośno ,,będzie gol", no i jest xD
13
Jakby miał strzelić samobója, to by trafił.
0
@tadzik447 w zakładach bukmacherskich. XD jeszcze rowerem jechałam w ten mróz.
0
Wracam z pracy i dowiaduję się, że kontuzja Araujo...
0
Dzisiejsze zdanie na dziś: ,,ale dzisiaj piździ".
1
@Jakchcesz Ty to we wszystkim jesteś pierwszy. >:)
3
@BarcaInfo i to jest informacja!
0
@Jakchcesz na pęczki. ^^
0
@Jakchcesz nie oglądam w ogóle Barcelony, wchodzę tu tylko by podrywać chłopaczków :D