9

@macio_944 może opublikują tę misję, którą usunęli z Wieśka jak Geralt gotuje dla Yen w Kaer Morhen xD

1

@wojtek_debiec4 po prostu jest bardziej zmotywowany, nowa drużyna, trener. U Nas nadal byłby amigosem i nie dawał by na pewno tyle ile w AM. Niestety, z całą sympatią do Luisa.

2

@Jakchcesz hahahahahahahahah :D dzięki!

0

@Jakchcesz nie miałam innej możliwości. Stwierdziłam, że jak będę miała iść z buta do roboty to pójdę prowadząc rower, a może kawałek pojadę. No i jechałam całą trasę praktycznie ale ciężko było.

11

@Michu94 PSG chce mieć swoje święto 1 listopada.

24

Nigdy więcej rowerem w taką pogodę. :D jechałam bokiem jak Bartek Zmarzlik.

8

@MesQueUnClub96 najlepiej na świecie ratują gospodarkę, w Polsce ludzie zarabiają więcej (ani słowa o cenach w sklepach), to, że spadł śnieg to wina Trzaskowskiego. No i ogólnie 500+ to cud miód i malinka. PO przy władzy podniesie podatki i wszystko upadnie.

8

W wiadomościach na TVP ale mają odjazd. :D

2

@Mathew16 Lahoz. :D

2

Łysa pałka sędzią w meczu z Sevillą.

2

@Ojciec5tkidzieci chciałabym pracować w policji w wydziale zabójstw, a pracuje w zakładach bukmacherskich. Lubię swoją pracę i nie narzekam.

68

To, że Trinką biegał i przewracał się o własne nogi to fakt, ale zawsze jest promyczek nadziei, że się odblokuje, że trafi się jeden mecz gdzie będzie bohaterem i wskoczy na fajny poziom. Wolę Trinką niż dziada Brejtłejta.

1

Koemanowi chyba puściły nerwy jak widzi co wyprawia Busi

0

Oho, już się zaczyna. Zdejmijcie tego parodystę zanim będą konsekwencje jego zagrań.

Edit: nieaktualne

4

Messi już może iść na ławkę. XD cieszę się, że Leoś odzyskał radość gry w Barcy. Widać to po Nim.

3

Ten klub bez Niego to mem. Król!

0

@tadzik447 dla kilometra to nie chciałoby mi się roweru ruszać tylko z buta bym grzała :D

1

Koeman sprawdza na La Rambli co ma robić

1

@rademenes ale @VamosRakieta to Ty szanuj

0

@tadzik447 ja też codziennie. Jakoś 6 km :D

3

Pjanic to w ogóle umie kopnąć tę piłkę w stronę bramki? Co za beton.

2

Jak widziałam tę akcję powiedziałam głośno ,,będzie gol", no i jest xD

13

Jakby miał strzelić samobója, to by trafił.

0

@tadzik447 w zakładach bukmacherskich. XD jeszcze rowerem jechałam w ten mróz.

0

Wracam z pracy i dowiaduję się, że kontuzja Araujo...

0

Dzisiejsze zdanie na dziś: ,,ale dzisiaj piździ".

1

@Jakchcesz Ty to we wszystkim jesteś pierwszy. >:)

3

@BarcaInfo i to jest informacja!

0

@Jakchcesz na pęczki. ^^

0

@Jakchcesz nie oglądam w ogóle Barcelony, wchodzę tu tylko by podrywać chłopaczków :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?