clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barteq też je lubię ale zawsze mam podrapane podniebienie po nich. XD nie wiem czemu, chyba nie umiem ich jeść
2
@jasiuZ @Mareeek2050 no i już wiem co jutro kupię w Biedrze. Narobiliscie mi smaka a nie jadłam ich kilka lat :D
1
@MesQueUnClub_87 ooo, te uwielbiam
0
Chrupki, prażynki czy chipsy?
:D ja mimo wszystko team bekonowe prażynki.
5
@wajcha sytuacja z Amber to w ogóle hit. Mieszała się w zeznaniach, specjaliści od mowy ciała jasno powiedzieli że kłamie albo coś ukrywa, a i tak pogrążyła Deppa.
1
@YoNoEntiendoNada coś Ci się chyba pomylilo. XD w 2005 roku Manson ożenił się z Ditą Von Teese, a poznał Even później. Zresztą Even ma 33 lata więc w 2003 roku miała ile? Zaczęli się spotykać jak ona miała 19 lat, a nie 15 xD
2
@Persyfl czyli jasno napisała, że wzywa wszystkie firmy które z Nim współpracują, nie dając ani jednego dowodu na potwierdzenie swoich słów.
0
@Walker w teledysku do Running to the Edge of the World, miał pokój w którym znęcał się nad kobietą. Myślę, że to już całkowity dowód.
10
@koziar no właśnie, ona nie dodała dowodów typu obdukcja (a twierdził, że konkretnie się nad nią znęcał) tylko rzuciła oskarżenie i od razu zaznaczyła, że ma nadzieję, że wytwórnię wycofają się ze współpracy. No nie wiem, ja bym wolała w pierwszych słowach o przełamaniu powiedzieć, że mam nadzieję, że pójdzie siedzieć a nie, że zniszczę komuś karierę.
1
@ranger3120 ja nie jestem obiektywna, bo Manson to moja miłość od 8 roku życia, dlatego pytam innych xD ale ogólnie reakcje są niejednoznaczne.
1
@Majkel34 no on ją wylansował biorąc do teledysku, a potem ,,na salony"...
17
Co sądzicie o tym, jak kobiety oskarżają sławnych i bogatych mężczyzn o przemoc, dopiero po upływie powiedzmy 5-10 lat? Chodzi mi teraz o sprawę Marilyna Mansona którego była partnerka oskarżyła o przemoc, komu jak komu ale jemu taką łatkę przykleić jest baaardzo łatwo. Dla mnie to wszystko jest po prostu dziwne. Najpierw Depp, który jest jego przyjacielem a Manson go bronił, teraz po latach była partnerka oskarża Mansona. Dziwne jest to, że jego była żona zaprzecza całkowicie temu co ona mówi, twierdząc, że rozstali się przez zdrady i dragi, a nie przez przemoc. Dla mnie te wszystkie oskarżenia po latach bogatych i sławnych facetów są dziwne. Jeśli coś zrobili, ukarać i niech poniosą konserwacje, ale nie może być tak, że jakieś dziewczę napisze ogłoszenie na Instagramie a wytwórnię filmowe/muzyczne od razu zrywają umowy. :/
0
@LionelM95 horda np w tartaku jest fabularna. Nie spiesz się aż tak z zabijaniem ich na przód, bo potem albo ona się ,,odrodzi" albo coś się popsuje ^^
1
@norbi77 no może się skusze, mając w głowie myśl, że to tylko próba a faktyczna historia zakończyła się inaczej, bo będę ryczeć :D i tak już ryczalam, nawet na dobrym zakończeniu :(
0
@blaugrana_92 przeżyły 3 osoby. Chris, Emily i Sam. :D żal mi było Josha, bo lubię Ramiego Maleka no ale xD
0
@norbi77 na raz w sensie, że aż tak mnie nie porwała. Wiem, że jest multum zakończeń. A co do Detroit... Connor to z całej trójki moja ulubiona postać, nie wiem czy dam radę :(
0
@Brusu No w Soulsach nigdy nie było nastawienia na grafikę, więc wolę nie porównywać. Ale fakt, widać różnicę w Demon's Souls względem chociażby Dark Souls III czy Bloodborne. Tytaniczna praca Bluepointu :D tylko no w takich grach, nie podziwia się widoczków tylko patrzysz czy Ci wróg zza pleców nie wyskoczy xD
0
@Ghotti moim największym zawodem było Horizon Zero Dawn. Jak ja się nastawiałam na tę grę a wyszło drętwe kupsko. :(
2
@Brusu pokonałam dziś za 1 razem Falangę, potem dotarłam do tego wielkiego rycerza ale mnie zabili kusznicy. :D ogólnie zwiedzam sobie dostępne lokacje, za bardzo nie wiem w jakiej kolejności iść ale do wszystkiego myślę, że dojdę.
1
@LionelM95 niektóre hordy masz do zabicia fabularnie. Może być, że zaliczy Ci jak Deacon to zrobi po prostu później.
3
@Brusu ja też :D z nudów włączyłam tego GOWa i jestem w szoku. Zrobili kawał dobrej roboty. :)
5
Grałam w God of War jakoś chwilę po premierze na PS4 Slim i gra robiła piorunujące wrażenie. Teraz odpaliłam ją na PS5 z łatką na next gen. Aż takiej różnicy się nie spodziewałam. Majstersztyk.
https://ibb.co/X3g1FPw
2
@Walker chcę wbić platynę w Detroit ale nie wiem jak przeżyje śmierć bohaterów :/
0
@Rothan1 @deszczyk89 grałam kiedys Beyond, przeszłam bodajże 3/4 i porzuciłam tę grę. Chyba do Niej wrócę. ^^
7
Skończyłam Until Dawn, zakończenie myślę takie sobie. Gra fajna, raczej na raz, bo nie chciałoby mi się na nowo jej przechodzić. Do Detroit Become Human nie ma podjazdu, ale ciekawa przygoda i nie żałuję czasu spędzonego w grze. Szkoda, że wszystkiego można było się bardzo szybko domyślić. XD
5
@BXOD śniło mi się parę razy, że grałam w jednej drużynie z chłopakami. W przerwie meczu poszłam do galerii handlowej i się zgubiłam. Pytałam ludzi o drogę, bo przecież muszę dograć drugą połowę. XD a raz śniło mi się, że gadałam z Messim i Iniestą bo chodzili ze mną do klasy. Ale to było dawno, z 7 lat temu
1
@Rysiu ja 27, pamiętam czasy Gothica gdzie tylko Ci pobieżnie wytłumaczyli coś i samemu trzeba było szukać, a teraz prowadzą za rękę...
1
@Rysiu no Wiedźminem na droga ku zagładzie się trochę rozczarowałam. No ale może dla soulsmaniaków jest to proste, dla innych niekoniecznie. Mój brat miał problem na łatwym poziomie trudności. XD po prostu powinno być więcej gier trudnych, tak jak mówisz. Ale nie jakichś platformówek, gdzie liczy się szczęście czasami. Czekam niesamowicie na Elden Ring.
0
@4drian0 ja nigdy w soulsach nie gram magią, bronią dystansową czy nawet długą bronią. Miecz jednoręczny, tarcza i jazda. :D DS III przeszłam na szerokim krótkim mieczu, który dostaje się na początku gry xD taki styl grania, może trochę robię sobie pod górkę no ale ^^
2
No i na moment mam dość Demon's Souls. Uwielbiam te gry, ale nerwy potrafią zszargać nieźle. Nic chyba nie przebije Sekiro i tak.