10

Kiedyś hymn Ligi Mistrzów budził we mnie pozytywny dreszczyk emocji i radość, że tu już, ruszają najlepsze rozgrywki na świecie. Obecnie budzi strach przed kolejną kompromitacją. Nasi panowie chyba mają to samo. Obsrane gatki na wejściu.

1

Roma bardzo zabolała. Liverpool bolał, boli nadal. Bayern? Ukłuło, ale PSG to już mam kompletnie wywalone. Przyzwyczajona jestem do lania w LM i upokorzeń. Ot, trzeba się cieszyć chwilą z ogórkami w La Liga.

1

Dobra. To by było na tyle :D

8

Wchodzi crack. XD to tylko świadczy o naszej kadrze.

0

Już są flashbacki z ostatnich 3 lat, po ptokach :D

1

Jedno podanie i nas nie ma.

6

Ciekawe czy Alba płakał już w szatni, czy jeszcze nie :D

3

Przynajmniej nie będzie już 8:2. Chyba.

8

Ale mnie ten komentator irytuje. Z tego co on mówi powinno być 5:1 dla PSG, gdzie my też mieliśmy przecież sytuację.

0

Antek... Chłopie obudź się

1

1:1 ale pograł...

0

Ale bomba :OOOO

1

O kurka, tylko strzelić

4

Będzie 3:1, a w Paryżu 1:2 po nerwówce.

1

Jak chłopakom nie puszczą zwieracze przed wyjściem na boisko, to powinno być dobrze. Oby Alba nie nawalił, bo ostatnio w meczach na szczycie głowa nie pracuje dobrze. :/

0

@LS przecież jestem fanką anime i oglądam regularnie. :D ale gry anime jakoś nie do końca do mnie przemawiają :(

0

@koziar Mortal Shell mam ściągnięte, Lords of The Fallen nie podeszło mi zbytnio. :D tamte sprawdzę, Code Vain kojarzy mi się z grą anime :D

0

@LS ja uwielbiam te gry, są mega specyficzne i faktycznie nie dla każdego

0

@koziar już dawno :D

0

,, Więzienie nadziei" to coś czego mi brakowało w grach od czasu Bloodborne. :D jak dobrze, że nie grałam wcześniej w Demon's Souls, tylko mogę pykać teraz ^^

0

@jeyx77x na szczęście nie :(

0

@ranger3120 za ten filmik o piłkarzu którego kolega coś tam robił na kanapie xD

8

Wracam po tygodniowym banie. XD kto tęsknił?

0

@ranger3120 dobrze, że nie feeders :D

0

@ranger3120 ale dwóch akurat na jednym osiedlu? :D

2

@amanter no właśnie nic. Krzysiek mój czołowy adorator ma 50 lat około, a Mirek 35 lat, więc wiekowo schodzę coraz niżej. XD

0

Przyszedł do mnie kolejny wielbiciel. Jeden przynosi mi kebaby, spaghetti a teraz drugi przyniósł mi kilogram ciasta wuzetki i jakieś donuty wedla. XD czyli nie jestem gruba skoro mnie dokarmiają.

2

@Khajio filmik dałam w kom, żeby nie było :)

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.4.

4

William Saliba dzisiaj: krytykuje Mikela Artetę za to, że został oceniony niesprawiedliwie na podstawie dwóch i pół meczów.

Również William Saliba dzisiaj: jest bohaterem wycieku, w którym nagrywa filmik, jak siedzi sobie z trójką kolegów z młodzieżowej reprezentacji na kanapie, a jeden z owych kolegów... ekhem... no co tu owijać w bawełnę... Zobaczcie sami.

Źródło: To tylko piłka nożna

XD
Link w kom, by nie było oburzenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?