clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Kiedyś hymn Ligi Mistrzów budził we mnie pozytywny dreszczyk emocji i radość, że tu już, ruszają najlepsze rozgrywki na świecie. Obecnie budzi strach przed kolejną kompromitacją. Nasi panowie chyba mają to samo. Obsrane gatki na wejściu.
1
Roma bardzo zabolała. Liverpool bolał, boli nadal. Bayern? Ukłuło, ale PSG to już mam kompletnie wywalone. Przyzwyczajona jestem do lania w LM i upokorzeń. Ot, trzeba się cieszyć chwilą z ogórkami w La Liga.
1
Dobra. To by było na tyle :D
8
Wchodzi crack. XD to tylko świadczy o naszej kadrze.
0
Już są flashbacki z ostatnich 3 lat, po ptokach :D
1
Jedno podanie i nas nie ma.
6
Ciekawe czy Alba płakał już w szatni, czy jeszcze nie :D
3
Przynajmniej nie będzie już 8:2. Chyba.
8
Ale mnie ten komentator irytuje. Z tego co on mówi powinno być 5:1 dla PSG, gdzie my też mieliśmy przecież sytuację.
0
Antek... Chłopie obudź się
1
1:1 ale pograł...
0
Ale bomba :OOOO
1
O kurka, tylko strzelić
4
Będzie 3:1, a w Paryżu 1:2 po nerwówce.
1
Jak chłopakom nie puszczą zwieracze przed wyjściem na boisko, to powinno być dobrze. Oby Alba nie nawalił, bo ostatnio w meczach na szczycie głowa nie pracuje dobrze. :/
0
@LS przecież jestem fanką anime i oglądam regularnie. :D ale gry anime jakoś nie do końca do mnie przemawiają :(
0
@koziar Mortal Shell mam ściągnięte, Lords of The Fallen nie podeszło mi zbytnio. :D tamte sprawdzę, Code Vain kojarzy mi się z grą anime :D
0
@LS ja uwielbiam te gry, są mega specyficzne i faktycznie nie dla każdego
0
@koziar już dawno :D
0
,, Więzienie nadziei" to coś czego mi brakowało w grach od czasu Bloodborne. :D jak dobrze, że nie grałam wcześniej w Demon's Souls, tylko mogę pykać teraz ^^
0
@jeyx77x na szczęście nie :(
0
@ranger3120 za ten filmik o piłkarzu którego kolega coś tam robił na kanapie xD
8
Wracam po tygodniowym banie. XD kto tęsknił?
0
@ranger3120 dobrze, że nie feeders :D
0
@ranger3120 ale dwóch akurat na jednym osiedlu? :D
2
@amanter no właśnie nic. Krzysiek mój czołowy adorator ma 50 lat około, a Mirek 35 lat, więc wiekowo schodzę coraz niżej. XD
0
Przyszedł do mnie kolejny wielbiciel. Jeden przynosi mi kebaby, spaghetti a teraz drugi przyniósł mi kilogram ciasta wuzetki i jakieś donuty wedla. XD czyli nie jestem gruba skoro mnie dokarmiają.
2
@Khajio filmik dałam w kom, żeby nie było :)
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.4.
4
William Saliba dzisiaj: krytykuje Mikela Artetę za to, że został oceniony niesprawiedliwie na podstawie dwóch i pół meczów.
Również William Saliba dzisiaj: jest bohaterem wycieku, w którym nagrywa filmik, jak siedzi sobie z trójką kolegów z młodzieżowej reprezentacji na kanapie, a jeden z owych kolegów... ekhem... no co tu owijać w bawełnę... Zobaczcie sami.
Źródło: To tylko piłka nożna
XD
Link w kom, by nie było oburzenia