clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Najlepiej, że niektórzy mają receptę na zarządzanie klubowymi finansami, a co miesiąc nie umieją wygospodarować by nie zabrakło do przysłowiowego ,,pierwszego". XD
2
@Maniek9444 jedyne co możesz zrobić to iść do punktu stacjonarnego, tam do wygranej 2000 zł nie musisz pokazywać dowodu (później, by zgłosić wygraną i dodatkowy podatek do US owszem). Jedyne wyjście, to granie stacjonarne do niższych kwot.
0
@koziar no tak, ja go nie użyłam bo mam HBO Go w pakiecie C+ więc wrzuciłam tu, może komuś się przyda.
0
@Explode tym razem pizza :D
@AssisMoreira dla mnie Sekiro najtrudniejsze. Myślę, że to zależy od tego kto jak gra :D dla mnie Soulsy i teraz Demon's Souls są najprostsze
0
@ksobi rzucaliśmy pady i solo w realu za ,,oszukiwanie". Najgorzej, że brat 6 lat starszy. :(
2
@koziar no jak chcesz. :D dostałam kod na pyszne.pl za zamówienie.
https://ibb.co/sVszkfC
Dowód ^^
5
Kod na 30 dni do HBO GO:
1431666072717305
Nie ma za co ;)
0
@DaPi no właśnie kurła jestem już na tych bagnach i widzę, że to prawie końcówka gry xD z listy bossów został jeden
2
Gram sobie w to Demon's Souls i tak patrzę... A ja przed ostatnim bossem jestem. :( Wszyscy bossowie praktycznie za 1 razem pokonani, męczyłam się tylko z tym płonącym demonem około 5-6 prób. Gra cudowna ale poziom trudności trochę mnie rozczarował. :(
0
Napisało do mnie RTV EURO AGD. Mogę od nich wziąć PS5, nie wiem czy jakiś zestaw, czy samą konsolę PS5 z napędem. Musiałabym zadzwonić i się dowiedzieć. Jeśli ktoś by chciał, mogę przekierować zamówienie na Niego. Ktoś byłby zainteresowany? :P jak nie, to nie ruszam i przepadnie. Z tego co napisali, jest możliwość płatności przy odbiorze.
2
@Matheo1899 dużo zdrowia dla małżonki!
0
Poleci ktoś jakąś fajną książkę do nauki języka hiszpańskiego? Chciałabym nauczyć się podstaw, szkołę językową mam już ogarniętą ale zanim tam pójdę chciałabym trochę poćwiczyć sama w domu.
0
@Rust_Cohle jo dokładnie cisnę tu.
4
@Dzemix111 Filipek ,,dobra dobra" ,,Twoja niunia". To były czasy :D
0
@Colon pamiętam jak grałam na PS1 i biłam się z bratem pod telewizorem. Sub Zero, Reiden i Johnny Cage to moje ulubione postacie. Od kilku lat nie śledzę i nawet nie wiem jak ten nowy Mortal wygląda.
Edit: teraz widzę że to film xD ale odniosłam się do gier które ostatnio wychodziły
0
@koksik2700 hahahahahaha :D piękne!
1
@Coutinho007 ja wiem, że dzisiaj oficjalnie ma wylot z mojej półki z biografiami piłkarzy Barcelony. Stał sobie koło Suareza i Messiego, a teraz poleci nie wiem jeszcze gdzie xD
0
@LambiPL tak myślałam ^^
0
@ksobi ja widzę różnicę jak grałam np w gry z PS4 na PS5, wtedy pad trzymał dłużej niż jak gram w gry na PS5 (Demon's Souls np) i przez te wszystkie fiki-miki szybciej się rozładowuje :D
0
@ksobi :D ale ogólnie mam wrażenie, że nie wiem jak Ty, że pad od PS5 rozładowuje się szybciej niż od PS4. Pewnie przez te wszystkie wibracje i cudaki.
0
@ksobi bo mam w listwie mało miejsca i jak chce ładować telefon to muszę przełączać ładowarkę. :(
0
@ksobi ja też ale mnie to irytuje. :D
33
@Fawrf pewnie jego ulubionym meczem już nie jest remontada z PSG. XD co za typ. Jak była szansa, że wróci do Barcelony to Mbappe go wypychał ze wspólnego zdjęcia, a teraz wielki fan Paryża. Pomyśleć, że mógł być naszą legendą. Haa tfu.
1
Udało mi się kupić stacje dokującą do PS5. XD obecnie większe osiągnięcie niż sama konsola. Jakby ktoś chciał to w Media Expert jeszcze są.
1
@JimMorrisonFCB To ja wiem, że w innych krajach tak jest. Ale oby to był krok w dobrą stronę i żeby inne firmy typu Lidl czy Biedronka podchwyciły temat.
9
Żabka zaczyna stawiać automaty na butelki i puszki obok swoich sklepów. Za włożenie pustej butelki dostanie się 10 żappsow, za nakrętki też coś tam wpadnie. Pewnie wkrótce później wprowadzą bony do wykorzystywania w sklepie. W końcu może zrobi się porządek z tym plastikiem. Jakby płacili z 30 gr za butelkę czy puszkę, bezdomni wyzbieraliby chyba wszystkie z lasów, parków czy śmietników. :D
4
Ruszyła maszyna już nikt nie zatrzyma, kto wejdzie pod koła ten uciec nie zdoła, holaaa.
Tak mi się przypomniało, oczywiście nie w temacie Barcy :D
1
@Ghotti no taki jeszcze w miarę się opłaca, ale teraz rzucili we wszystkich RTV TLOU za 119 zł, do tego Cyber wart może 150 zł i Squadron nie wiem ile. XD
6
@Rewolucja123 Frankie nigdy nie będzie decydujący jak Xavi czy Iniesta. Ot, dobry piłkarz ale pewnego poziomu nie przeskoczy moim zdaniem.
1
@MesQueUnClub_87 Media Markt były zestawy po 6-7 tys xD²