dafik85
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dobry jest jak pluskwa ciężko dziada wytępić
0
@bixmix to chyba bardziej prawdziwe jak transfer Depaya do Barcelony ;-D a pisało się o tym co dziennie.
0
Podobno przyjaźń Messiego i Pique się zakończyła przez bierność Pique w sprawie odejścia Messiego że on go nie wsparł.
El Chiringuito TV
1
Teraz Trincao podpadł Messiemu już nie podniesie się z ławki
16
Pieniądze które zarabia Messi wystarczyłoby na opłacenie całej drużyny.
Te zarobki są chore. Brak równowagi .
7
Denerwująca cieszynka Piątka .
Jak byłby jakim goleadorem
0
Ja tylko czekam na to jak Koeman zrozumie że Fati i Dembele (za Griezmanna ) na skrzydłach i Barca ma piękne skrzydełka.
12
Brak Alvesa i Puyola to skandal
Jak można poważnie traktować te plebiscyty ?
0
@Bartek22 patrząc na ustawienie to pozycja Cou by mu odpowiadała. Przyklejasz teraz Cou do lewej strony a to nie jest prawda . Z lewej gra Fati a Cou chodzi na dziesiątce jak tylko chce, może bardziej lubi trzymać się lewej ale nie zmienia to faktu że ma więcej swobody od Griezmanna.
0
@Bartek22 na 10.
Przecież Z lewej gra Fati. No co ty nie oglądasz meczy?
1
Podoba mi się jak Koeman zarządza drużyną.
Ale aby dobrze wykorzystać Griezmanna lepiej by było aby Griezmann był zmiennikiem Coutinho to wtedy będzie wchodził na swoją pozycje gdzie lubi grać. A Dembele grał by na skrzydle gdzie teraz gra Griezmann.
1
Atletico będzie boleć brak Thomasa w składzie. To jest dobry dzik.
0
@Joe_Pesci za co ? oni nawet na slawka Peszko pieniążków nie maja
0
Chyba tylko Chuck Norris jest w stanie ściągnąć Messiego
0
@Patrykl145 Rakitic akurat bardzo lubiany piłkarz w szatni
12
Jeśli Koeman boi się Messiego to skończy jak Valverde albo Setien. Enrique jedyny miał jaja
6
Jak Dla mnie zmiany nie trafione . Pjanic i Dembele powinni być na boisku w takim meczu
Trincao i Pedri wiadomo super trenują ale tu trzeba bardziej doświadczonych
4
Messi wiadomo świetny gracz ale chyba w
Swoim charakterem i zachowaniem nie przyciąga do siebie .
Dla mnie jako osoba zle go odbieram
6
Messi skrzyczał Fatiego a ten boi się teraz strzelać na bramkę
0
Fati fajnie się urywa
0
@PatrychoO na kogo się darł?
0
Koeman wygra potrójną koronę ustawi te nasze gwiazdeczki A on konsekwentnie będzie chcial Xaviego to znaczy że się nie nadaje
1
@Bocheno1 oby tak było.
6
Z Sevilla prócz ataku trzeba będzie dobrze bronić dlatego chociaż W tym Griezmann się przyda.
1
Oby z tym Aouarem to nie była prawda.
0
Szkoda że z Juve ostatni mecz.
Jak chłopaki po luzują sobie wcześniej to oba kluby mogą grać mecz o życie.
Albo mecz o o 1 miejsce w grupie
7
Powinni ukrucić zarabianie takich pieniędzy agentom.
Później kluby mają dlugi A tak naprawdę one robią pieniądze w tej branży. W ogóle zarabianie pieniędzy w tej branży jest zachwiane
2
@Rreddevil a dobry szpital ma twój klub?
1
W koncu ktoś ma na niego pomysł bo to naprawdę talent
0
@usek1 musi być równowaga bo rywale będą mieli autostradę do bramki. Zawsze tak jest że jedna strona jest bardziej ofensywna .
Fakt faktem Griz może się bardziej postarać