dafik85
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@dorkizos Amigosów paczkę trezba było rozwalić wiec dobrze ze odszedł. Może wkoncu będzie tam normalna atmosfera.
20
Ciężko mi zrozumieć postawę ludzi którzy np chowają się za kombinezony maski ponieważ boja się COVID 19 a z drugiej strony wypalają wiele papierosów dziennie.
Przecież idąc do jakiegokolwiek lekarza z podejrzeniem nowotworu jedno z pierwszych pytań: „czy pan pali?”.
Przecież rak jest groźniejszy od COVID i nie jeden jeśli miałby wybrać na co zachorować to każdy odpowie że woli na COVID.
Wiec dlaczego ludzie się tak panicznie boja COVID -19 a np jawnie bagatelizują to że przez papierosy zwiększają zachorowanie na zdecydowanie groźniejszego dla życia raka?
Oczywiście nie mam nic przeciwko metodom zapobiegawczym COVID-19 tylko chciałem poruszyć I porównać postawę ludzi palących.
0
Szkoda z jednej strony Suareza ale dzięki jego odejściu będzie więcej tlenu dla marginalizowanych piłkarzy przez Amigisów. Przecież widać to jak na tacy że rakiem tego klubu od jakiegoś czasu była ta paczka. Nikt inny nie mógł się sue z nimi równać mieć czegoś do powiedzenia .
4
@adambądkowski93 Amigosi podejrzewam że dali do wiwatu nie jednemu piłkarzowi z nie ich paczki.
Nie mówię że Messi źle robi krytykując Bartka. Ale myślę że rozumiem dlaczego inni nie stają w ich obronie.
To było kolo wzajemnej adoracji które się rozsypało i reszta kadry nie będzie za nimi płakać.
1
Fajne wzmocnienia w tym sezonie ma Inter myślę że wygrają z Juventusem mistrzostwo Włoch .
0
Że katalonskie gazety odważyły się napisać o wpisach piłkarzy.
Analizując poranny przegląd prasy katalońska prasa niestety jest gorsza i bardziej stronnnicza niż reszta gazet tutaj prezentowanych
0
Nie raz usłyszymy o Suarezie .
Śmieszne nagłówki gazet były by „ Podczas meczu Suarez ugryzł Messiego „:-) z humorem oczywiście:-) dzięki Luis za piękna grę dla nas przez te lata :-)
1
Zrozumiałbym ten transfer i pogodziłbym się z nim jedynie wtedy jakbyśmy mieli gościa który wskoczy z miejsca w Buty Suareza, taki typowy klasowy napadzior a teraz to nasz jeden z najwiekszych rywali ma klasowa dziewiątkę a my zostaliśmy praktycznie z niczym na szpicy. Mam nadzieje że Barca kogoś na ta pozycje kupi.
1
Takiego napastnika przed którym drżą obrońcy jak Suarez długo nie będziemy mieć.
Chyba Diego Costa takim zaangażowaniem rozpychaniem się i denerwowaniem obrońców przypomina Suareza
1
To akurat dobrze że zablokował do Atletico.
Ja bym Luisa zostawił i niech gryzie trawę o pierwszy skład może zacznie w końcu biegać jak będzie świadom że zasiądzie na trybunach.
0
Jeśli miałby odejść na wypożyczenie to Borussia albo Ajax.
On ma 21 lat więc już taki mlodziutki nie jest i już powinien grać w pierwszym składzie w jakimś klubie A u nas przynajmniej jeden z pierwszych do wejścia z ławki, A nie trybuny albo Barcelona b
17
Najlepiej obniżyć loty,kupić średniaków za małe pensje i walczyć ompuchar intertotto.
A tak serio to sami sobie winni tymi pensjami i kontarkatami np dla Umtitiego i innych.
4
Klopp wstawaj zesrałeś się .......
Serio to do Bayernu nikt nie ma podskoku w tym momencie.
7
Gaspart jedyny prezydent którego można porównywać z Bartomeu jeśli chodzi to który jest gorszy.
5
Podobny interes Barca zdobiła z Daviedem Villa i wtedy Atleti zdobyło mistrza.
0
Thiago za 30 baniek to jak promocja w biedronce
25
Niech go Biorą a do nas za rok Mabappe
2
Chciałbym wymianę Mbappe za Messiego moglibyśmy nawet dopłacić pare złotych.
0
@Janek_7 tej kasy tak dużo było że ho ho
0
Ale tego Kubo to im nie zapomnę.
3
Real kupi Mbappe i Camavinge A Barcelona będzie próbować zatrzymać 34 letniego Messiego tak działa nasz klub. I taka jest różnica.
0
A co z Messim ? Znowu wszyscy będą grać na niego .
Szkoda bo przez to inni nie pokażą i nie pokazują swojej najlepszej wersji. Jedyni piłkarze którzy to potrafili to Neymar , Suarez i David Villa. ( ten z kolei nie miał super relacji z Messim ale nie dał się zepchnąć do 2 roli. )
1
@itmustbejoke Brakuje postawnego środkowego napastnika. Ty byś chciał samych filigranowych piłkarzy w przodzie.
Bayern tłukł wszystkich bo miał skrzydłowych i świetnego środkowego napastnika.
A u nas dalej dzida na Messiego będzie obym się mylił.
2
Powiem tak że dziś na 9 lepiej wyglądałby Suarez a Griezmann na pozycji Messiego a Messi za Suareza na trybunach.
Tych 2 panów trzeba rozdzielać
5
Busquetsa to bym jeszcze wymienił na frytki i Colę w MC Donaldzie i bylibyśmy na plusie. Bo zwolnił by pensje
Ten gość nie powinien już dostawać żadnych szans
0
Jak gra Pedri? ..
1
To już chyba wolałbym Trincao ,Ansu albo Pedriego...
6
Ta szatnia... ten kapitan ... co oni wyprawiaja, widzę że zmiany wprowadzają tak szybko jak Rosja i Białoruś zmieniają prezydentów. Do dobrego to nie idzie.
Messi kochamy cie ale bardziej byśmy kochali jakbyś nie był kapitanem .
0
@Hushovt A jak przegram?
0
@Hushovt Rodzina obawia się ze ze środowiskiem lekarskim nie zadzierać bo się tam wszyscy znają itd itp.
Postawa lekarzy ich butność w tej sprawie mnie przeraziła.
Rozmawiałem z dwoma lekarzami i maja różne opienie na ten temat ściema oczywista. Gubią się w swoich kłamstwach. Zabieg nie trudny a człowieka nie ma.
Niegdy się nie myśli o tym aby pozywać kogoś kto chce ci pomoc ale w tym przypadku to to niestety nie była pomoc.
Szkoda ze ci ludzie nie maja pokory powiedzieć .” Kurde popełniłem błąd coś się nie udało”
A słowa operacja sie udała nie wiem dlaczego pacjent zmarł mnie trafiają.