1

W koncu ktoś ma na niego pomysł bo to naprawdę talent

0

@usek1 musi być równowaga bo rywale będą mieli autostradę do bramki. Zawsze tak jest że jedna strona jest bardziej ofensywna .
Fakt faktem Griz może się bardziej postarać

0

Araujo to taki byk

2

Od Griza to pewnie Pinto lepiej by zagrał

1

Atletico zrobiło transakcje życia z tym Griezmannem

0

Arthur zaciera ręce.

22

Te informacje o Dembele że może odejść mam nadzieje że są nieprawdziwe, liczę że w tym sezonie będzie ogień .....

0

@Salwik92 ostatnio dodzwoniłam się do lekarza w swojej sprawie dostępem skierowanie a do przychodni specjalistycznej były tam kolejki wiec i tak poszedłem prywatnie wiec po co łożyc na służbę zdrowia?

8

Ale ten Covid 19 a raczej system i decyzje służby zdrowia mnie denerwują .
Ludzie umierają bo lekarze ich leczą przez tele wizyty . :-/
Moich znajomych Ojciec umarł a leczony był,przez telewizyty nawet lekarz go nie obejrzał.
Ale chory system

8

Dobry jest ten Dest? Nawet nie wiem jak on gra

13

Griezmanna tak ale nie Dembele . Z Dembele będzie pożytek mam nadzieje że kontuzje juz ma za sobą bo to świetny piłkarz.

1

Umtiti to popełnił błąd nie poddając się operacji teraz to gość skończy kontrakt i koniec kariery albo USA lub Chiny

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Byłoby super gdy by słabo grający Messi zszedł w 70 minucie meczu. Bo trzymanie go do końca nie jest dobre

0

@AmigoBlancos Tak jak Real jest Polski na Eleven A żaden Polak tam nie gra. To jest dopiero kpina

0

Ja już na nim krechę położyłem nawet nie cieszą mnie jego dobre zagrania

25

Tamten sezon i porażki to wina kraciastych koszulek
Teraz są piękne paseczki wiec wrócą sukcesy.

8

Co wy z tym Griezmannem chłop się pokazuje do gry tyra w obronie ale Busquets oczywiście ślepy jak kret nie poda .Wydaje mi się ze chyba nie za bardzo go koledzy lubią bo jakby dostawał piłki jak wychodził na pozycje to miał by ze 2 bramy dziś.
Oby jak najszybciej Busquets zaczął zgrzewac ławkę rezerwowych.

0

Koeman zmiany inni potrzebują mieć wysokie morale

4

Koeman jak zmienisz Messiego to mnie mocno zaimponujesz .....

6

@DonMatteo901 Kowal jest chory psychicznie jak Hajto

0

@ProMILs piekńie podsumowane zgadzam się

2

Zamiast wywalić Busiego na którego miejsce mamy piłkarzy A lepiej było wywalić Lusia .
Przecież zarobki podobne

0

@mkord 3 lata w cierpieniu to chyba wielu powie ze jednak w trzy tygodnie lepiej zejść

0

@cymek1 oczywiscie te dwie choroby sie różnią od siebie i nie ma co porównywać ich i ząb w ząb ale pewne sprawy się ze sobą łącza, mianowice podejście do swojego życia i zdrowia.
Przecież przeciwdziałanie pomaga w uniknieciu jednej i drugiej choroby a jednak podejścia do tych chorób są różne.

0

@Tomo1989 czy profilaktyka i informacje jak palenie zagraża życiu są niewystarczające aby ktoś mógł zrozumieć jak bardzo palenie papierosów a raczej jego rzucenie trzeba traktować poważnie?

0

@mkord oj dla wielu jednak nowotwór złośliwy jest gorszy niż zachorowanie na Covid nie bagatelizując oczywiście tej choroby.

0

@Toretto a co to ma do rzeczy? Przecież zakładając maseczki tez mysla o sobie aby się nie zarazić. To nie jest kwestia zarażenia a konsekwencji podjętych działań takich jak będziesz nosił maskę nie zmniejszysz procent zachorowania na Covid 19 a jak przestaniesz palić zmniejszysz procent zachorowania na raka.
Wiec o takim podejściu do tych dwóch chorób pisze i takim toku rozumowania.

0

@cymek1 myślisz ze ludzie zakładając maseczki myślą tylko o innych? Czy raczej tez i o sobie?

0

@cymek1 nie jeden ojciec bądź matka paląc przyczynił się do swojej śmierci i mak myślisz zaszkodzili sobie umierając? Czy rodzina nie cierpiała?
Dziwne podejście
Nie pisze tu w swoim wpisie o podejściu władz ale podejściu osób do swojego zdrowia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?