@mrboom Bardzo dobrze mu pisali. Nie pochwalam takiego czegoś, ale w tym przypadku mieli rację. Ten gość już dopisywał złoto dla Argentyny, a z taką grą wyjścia z grupy nie będzie, a o MŚ nie ma co marzyć, bo są mocniejsze Reprezentację od niej.
@SkN Dostanę w papę i tak się to skończy. Pycha krąży przed upadkiem. 4 lata temu też byliśmy pewni siebie, że rozwalimy Senegal, nie damy się Kolumbii i że będzie pewny awans. Trzeba zachować pokorę, nawet najmocniejsza Argentyna musi zachować pokorę.
@michal26 Zresztą z Hiszpanią na ostatnim EURO też marzyliśmy o remisie i się udało. Może z Argentyną będzie tak samo i oby to coś dało, a nie tak jak w tamtym roku. Świderski powinien być w hierarchii przed Milikiem. Mam dość patrzenia na grymasy Arka po zmarnowanej sytuacji.
@michal26 Najpierw je trzeba rozpoznać. Rodzice się powinni dopytać dzieci. Takie małe dzieci szybko powiedzą jak było i Dyrektor powinien wyciągnąć poważne konsekwencje. Tak, jak piszesz 3 lata zakazu wykonywania zawodu powinno podziałać jak zimny prysznic.
0
Komentarz usunięty
0
@mrboom Bardzo dobrze mu pisali. Nie pochwalam takiego czegoś, ale w tym przypadku mieli rację. Ten gość już dopisywał złoto dla Argentyny, a z taką grą wyjścia z grupy nie będzie, a o MŚ nie ma co marzyć, bo są mocniejsze Reprezentację od niej.
0
@MesQueUnClub96 Meksyk jest pewny, że z nami wygra. Dzisiaj Arabia pokazała tej "wielkiej" Argentynie lekcje futbolu. Nic nie jest pewne.
0
@Kessie Porównujesz tamtą Hiszpanie do tej Argentyny?
1
I Dobrze pycha krąży przed upadkiem.
0
@SeWo77 Czyli gra dobrze, bo z Liverpoolem zagrał dobrze.
0
@BartqRKO Nawet, nawet.
1
@SkN Dostanę w papę i tak się to skończy. Pycha krąży przed upadkiem. 4 lata temu też byliśmy pewni siebie, że rozwalimy Senegal, nie damy się Kolumbii i że będzie pewny awans. Trzeba zachować pokorę, nawet najmocniejsza Argentyna musi zachować pokorę.
2
@mrboom Debili jest dużo. Mnie tam to nie martwi. Oni potrafią każdego wyśmiać.
0
@FabianMrozek Z Szwecją mieliśmy dużo okazji.
0
Ale głupota Jankesa i zaraz może być 1-1.
0
USA może być czarnym koniem tych MŚ.
0
Bale ładna pomoc w odbiorze.
0
@notte_amante To Niemców i Ruskich nie powinno być już na tym świecie. Idąc tym tokiem rozumowania.
0
@Derean Co Ty porównujesz?
0
Bramka jednak słusznie nieuznana.
0
Maskotka turnieju wygląda jak duszek Kacper.
0
@VegetaPolska Co nas obchodzi Benzema?
1
@hubert874 Myślę, że raczej napewno. Kto mu zagrozi?
0
Jak można taką Amber Head czy jak jej tam popierać? Ona powinna zostać przez Deppa zniszczona.
2
Na tym Mundialu mogą być większe wałki niż w Korei i Japonii.
2
@Hosh Nie wrzucaj wszystkich do 1 wora. Przecież o tym też było głośno i dużo osób było wściekłych.
2
Marca chwali zawodnika Barcelony? Nowe nie znałem.
0
@Destroyer_of_Worlds Ale Niemcy to już nie jest ta sama Reprezentacja. Bardziej Hiszpania mogła wywalić Argentynę. Na co liczę.
0
@LjakRoberciik Akurat one uczą dzieci w podstawówce, a nie w Liceum/Technikum. Muszą wyciągnąć jakieś konsekwencje.
0
@bodzio10 Sam jest sobie winny. Kilka lat temu był bardzo dobrym dziennikarzem i komentatorem. Teraz opinie o sobie będzie musiał naprawiać latami.
0
@michal26 Zresztą z Hiszpanią na ostatnim EURO też marzyliśmy o remisie i się udało. Może z Argentyną będzie tak samo i oby to coś dało, a nie tak jak w tamtym roku. Świderski powinien być w hierarchii przed Milikiem. Mam dość patrzenia na grymasy Arka po zmarnowanej sytuacji.
6
@michal26 Najpierw je trzeba rozpoznać. Rodzice się powinni dopytać dzieci. Takie małe dzieci szybko powiedzą jak było i Dyrektor powinien wyciągnąć poważne konsekwencje. Tak, jak piszesz 3 lata zakazu wykonywania zawodu powinno podziałać jak zimny prysznic.
2
@BartqRKO Ciekawe jakby się tłumaczyły jakby doszło do tragedii?
0
@Hosh To by Cię sprowadzili siłą.