0

Komentarz usunięty

0

@mrboom Bardzo dobrze mu pisali. Nie pochwalam takiego czegoś, ale w tym przypadku mieli rację. Ten gość już dopisywał złoto dla Argentyny, a z taką grą wyjścia z grupy nie będzie, a o MŚ nie ma co marzyć, bo są mocniejsze Reprezentację od niej.

0

@MesQueUnClub96 Meksyk jest pewny, że z nami wygra. Dzisiaj Arabia pokazała tej "wielkiej" Argentynie lekcje futbolu. Nic nie jest pewne.

0

@Kessie Porównujesz tamtą Hiszpanie do tej Argentyny?

1

I Dobrze pycha krąży przed upadkiem.

0

@SeWo77 Czyli gra dobrze, bo z Liverpoolem zagrał dobrze.

0

@BartqRKO Nawet, nawet.

1

@SkN Dostanę w papę i tak się to skończy. Pycha krąży przed upadkiem. 4 lata temu też byliśmy pewni siebie, że rozwalimy Senegal, nie damy się Kolumbii i że będzie pewny awans. Trzeba zachować pokorę, nawet najmocniejsza Argentyna musi zachować pokorę.

2

@mrboom Debili jest dużo. Mnie tam to nie martwi. Oni potrafią każdego wyśmiać.

0

@FabianMrozek Z Szwecją mieliśmy dużo okazji.

0

Ale głupota Jankesa i zaraz może być 1-1.

0

USA może być czarnym koniem tych MŚ.

0

Bale ładna pomoc w odbiorze.

0

@notte_amante To Niemców i Ruskich nie powinno być już na tym świecie. Idąc tym tokiem rozumowania.

0

@Derean Co Ty porównujesz?

0

Bramka jednak słusznie nieuznana.

0

Maskotka turnieju wygląda jak duszek Kacper.

0

@VegetaPolska Co nas obchodzi Benzema?

1

@hubert874 Myślę, że raczej napewno. Kto mu zagrozi?

0

Jak można taką Amber Head czy jak jej tam popierać? Ona powinna zostać przez Deppa zniszczona.

2

Na tym Mundialu mogą być większe wałki niż w Korei i Japonii.

2

@Hosh Nie wrzucaj wszystkich do 1 wora. Przecież o tym też było głośno i dużo osób było wściekłych.

2

Marca chwali zawodnika Barcelony? Nowe nie znałem.

0

@Destroyer_of_Worlds Ale Niemcy to już nie jest ta sama Reprezentacja. Bardziej Hiszpania mogła wywalić Argentynę. Na co liczę.

0

@LjakRoberciik Akurat one uczą dzieci w podstawówce, a nie w Liceum/Technikum. Muszą wyciągnąć jakieś konsekwencje.

0

@bodzio10 Sam jest sobie winny. Kilka lat temu był bardzo dobrym dziennikarzem i komentatorem. Teraz opinie o sobie będzie musiał naprawiać latami.

0

@michal26 Zresztą z Hiszpanią na ostatnim EURO też marzyliśmy o remisie i się udało. Może z Argentyną będzie tak samo i oby to coś dało, a nie tak jak w tamtym roku. Świderski powinien być w hierarchii przed Milikiem. Mam dość patrzenia na grymasy Arka po zmarnowanej sytuacji.

6

@michal26 Najpierw je trzeba rozpoznać. Rodzice się powinni dopytać dzieci. Takie małe dzieci szybko powiedzą jak było i Dyrektor powinien wyciągnąć poważne konsekwencje. Tak, jak piszesz 3 lata zakazu wykonywania zawodu powinno podziałać jak zimny prysznic.

2

@BartqRKO Ciekawe jakby się tłumaczyły jakby doszło do tragedii?

0

@Hosh To by Cię sprowadzili siłą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?