@Katalonbar To nie psuj humorów, bo i tak nie zepsujesz, to jest inna Barca niż w poprzednim sezonie i wtedy, co nas Bayern lał 8-2 i inny Bayern bez najlepszego zawodnika. Ich najlepszy zawodnik gra teraz u nas.
Lewandowski to klasa. Wiedziałem, że wejdzie w rytm strzelania, ale że tak szybko? Mamy dopiero początek Września. Haaland również kosmos. O jednym mówili, że się nie nadaje do Barcy, a o drugim, że szklanka. Jeśli Polak się nie nadaje do Barcelony, to mało kiedykolwiek się nadawał.
@AlexDark00 Myślę, że ma jedną z najmocniejszych na świecie. Od Realu też jest mocniejsza. Jak się zgra to, to będzie śmigać, to trzeba jeszcze trochę poczekać.
@Bogan A po 2 kolejkach nie byli? W piłce nożnej wszystko się zmienia. W sezonie 2020/21 byliśmy w połowie tabeli, a ostatecznie biliśmy się praktycznie do końca o Mistrzostwo.
Kounde ma ogromny potencjał gry na PO. Widać, że w ofensywie radzi sobie świetnie. Na ŚO jest ogromna rywalizacja, bo są Araujo, Garcia i Christensen. Pique już w sumie nie ma co liczyć, bo ma już swoje lata i jest to jego prawdopodobnie ostatni sezon.
@MESSIah16 Atletico nas próbuję wyrolować. Ma rozegrać 50% spotkań więcej niż 30 minut. W tamtym sezonie się udało, a w tym się pewnie nie uda i Simeone będzie go trzymał na ławce nie zależnie od tego jak Francuz będzie się prezentował na treningach.
Bayern bez Lewego traci sporo w ataku. On strzelał u nich za 3. Drugi u nich najlepszy strzelec nie potrafił dobić do 30 bramek w całym sezonie. Mam nadzieję, że na Alianz Arena 13 Września zostanie przywitany przez Bayern jak na Legendę przystało.
@MesQueUnClub_87 Wiem i dla mnie to głupota. O GTA 5 lepiej nie mówić, bo to co wyprawiają przechodzi ludzkie pojęcie. Zamiast zrobić 6, to od 9 lat wałkują 5. @clyde Zrobić Remake starych gier, co mają 20 lat, tak jak robili z pierwszymi częściami Residenta lub Gothic 1, co wychodzi w przyszłym roku.
Remake The Last of Us fajny, ale nie wiem czy warto kupować to samo 2 raz. Grałem na PS5 w wersje z PS4, a kolega kupił 3 raz tą grę, bo grał na poprzednich generacjach. Moim zdaniem powinni zrobić 3 część tej gry.
0
@Ramek Gorzej, że Lewy gra cały czas, tak samo, a Piotrkowi już tak dobrze w Reprezentacji nie idzie.
1
@Cochise Za to co napisałeś to bym Ci polał lub gdybym był dziewczyną, to skoczyłbym Ci po 4 paka.
1
@Katalonbar To nie psuj humorów, bo i tak nie zepsujesz, to jest inna Barca niż w poprzednim sezonie i wtedy, co nas Bayern lał 8-2 i inny Bayern bez najlepszego zawodnika. Ich najlepszy zawodnik gra teraz u nas.
0
@Krychaaa10 40 to ładował jak miał średni sezon, a tak to to ładował 50+ i to nie miał jednego takiego sezonu.
1
@Krychaaa10 Pamiętam tutaj te żale, że nie strzela, a teraz te same osoby wychwalają Lewego.
1
Torres to jest jedyny piłkarz, który lepiej strzela z woleja niż z prostej piłki :D
2
Lewandowski to klasa. Wiedziałem, że wejdzie w rytm strzelania, ale że tak szybko? Mamy dopiero początek Września. Haaland również kosmos. O jednym mówili, że się nie nadaje do Barcy, a o drugim, że szklanka. Jeśli Polak się nie nadaje do Barcelony, to mało kiedykolwiek się nadawał.
14
Powinny być bany na YouTube za wrzucanie fake skrótów meczów. Wchodzisz zobaczyć skróty meczu, a tutaj się wyświetla jak ktoś gra w Fifę lub składy.
2
@AlexDark00 Myślę, że ma jedną z najmocniejszych na świecie. Od Realu też jest mocniejsza. Jak się zgra to, to będzie śmigać, to trzeba jeszcze trochę poczekać.
18
@Worny On ma 24 lata, to dobra różnica :D
2
@Essos Ten ma 14 lat.
0
@Bogan A po 2 kolejkach nie byli? W piłce nożnej wszystko się zmienia. W sezonie 2020/21 byliśmy w połowie tabeli, a ostatecznie biliśmy się praktycznie do końca o Mistrzostwo.
0
@bartekvisca Jeszcze się nagra. Xavi nie będzie grał cały czas tym samym składem.
0
@Barca1992 Dajcie sobie z tym spokój, to już było oglądane z 50 razy.
1
@FCBMati10 Nie był naszym najlepszym ŚO w zeszłym sezonie, bo najlepszy był Araujo, ale zgadza się Pique zasługuje na szacunek.
1
@Barca_Big_Moment Rafa nie będzie nigdy GOAT. Najwyżej RG.
0
@Spoko_Hala_Fan Jak na najlepszą tenisistkę w historii Polski przystało.
4
Kto ogląda Igę? Na trybunach piosenkarz Seal.
0
Kounde ma ogromny potencjał gry na PO. Widać, że w ofensywie radzi sobie świetnie. Na ŚO jest ogromna rywalizacja, bo są Araujo, Garcia i Christensen. Pique już w sumie nie ma co liczyć, bo ma już swoje lata i jest to jego prawdopodobnie ostatni sezon.
4
@Bartek22 Żaden nie spieprzył meczu. Weszli przy bezpiecznym wyniku 3-0...
0
@dv7wisnia To jego ostatni sezon.
1
@Sau_Ron Nie wiem kto tak mówił, ale teraz się szkoła zaczęła i nie będzie już takich postów.
0
@jacobFCB No, bo miałby już gola.
0
@MESSIah16 Atletico nas próbuję wyrolować. Ma rozegrać 50% spotkań więcej niż 30 minut. W tamtym sezonie się udało, a w tym się pewnie nie uda i Simeone będzie go trzymał na ławce nie zależnie od tego jak Francuz będzie się prezentował na treningach.
1
Bayern bez Lewego traci sporo w ataku. On strzelał u nich za 3. Drugi u nich najlepszy strzelec nie potrafił dobić do 30 bramek w całym sezonie. Mam nadzieję, że na Alianz Arena 13 Września zostanie przywitany przez Bayern jak na Legendę przystało.
0
@Encore To zobacz jak pograli.
0
@MesQueUnClub_87 Dla mnie GTA 5 się skończyło w 2016 roku. Przeszedłem tą grę łącznie 4 razy i dla mnie starczy.
0
@MesQueUnClub_87 Wiem i dla mnie to głupota. O GTA 5 lepiej nie mówić, bo to co wyprawiają przechodzi ludzkie pojęcie. Zamiast zrobić 6, to od 9 lat wałkują 5. @clyde Zrobić Remake starych gier, co mają 20 lat, tak jak robili z pierwszymi częściami Residenta lub Gothic 1, co wychodzi w przyszłym roku.
0
Remake The Last of Us fajny, ale nie wiem czy warto kupować to samo 2 raz. Grałem na PS5 w wersje z PS4, a kolega kupił 3 raz tą grę, bo grał na poprzednich generacjach. Moim zdaniem powinni zrobić 3 część tej gry.
0
@NaFazieHitman Tego to nie wiem, to i Torres by odszedł, bo przyszedł Lewandowski, a wszyscy pamiętają, co mówił na ME o Lewym.