@Herato Raz był w miarę blisko w 2015, bo był w TOP3. To samo może być z Mbappe i Asensio, ale w przypadku Hiszpana to raczej tylko kibice Realu, tak uważali. Żadnemu zawodnikowi nie można przyznawać ZP, choćby nie wiem jak był utalentowany. Z Neyem to był ten błąd, że zachowywali się jakby był następcą Messiego, a był niecałe 5 lat młodszy, a w tym przypadku to nie dużo. Gdyby był 10-12 lat młodszy, to można by tak uważać. Pewne było, że Messi będzie na Topie bardzo długo.
@Barcanajlepszyteam Żle to napisałem. Mam na myśli, że w PSG były cyrki jak Neymar chciał odejść. Mbappe go odsuwał do wspólnych zdj i Brazylijczyk miał fochy i nikt go nie lubił. Teraz jest odwrotnie, tylko tym razem Mbappe przedłużył kontrakt, a to jeszcze gorzej.
Z Braitwhaitem, to lepiej by było porozmawiać ostatni raz. Przedstawić mu warunki klubu. Jak się nie zgodzi, to go trzymać do końca kontraktu w rezerwach. Klub ma prawo to zrobić, tak samo jak zawodnik ma prawo zostać do końca kontraktu. Skończyła się delikatna polityka wobec zawodników.
@MesQueUnClub96 Będą mieli 1 pkt na 4 mecze, tak wyczuwam. Ktoś tu pisał o Lidze Konferencji w przyszłym sezonie. Z taką grą, to o środek tabeli będzie ciężko. Sezon jest długi, ale liczy się jak najlepszy start.
Przed Manchester United szykuję się najgorszy początek w lidze od dawna. Nawet za Van Gaala nie było, tak żle. Teraz będzie mecz z Liverpoolem, ale zanosi się na 3 porażkę z rzędu. Dopiero na pierwsze punkty mogą liczyć z Southampton, ale z taką grą to dalej nic pewnego, póżniej Leicester na wyjeżdzie i Arsenal u siebie. Pachnie kompromitacją.
@Rust_Cohle Depay miał tyle samo bramek, co Auba, więc nie wiem jak Ci wyszło, że był najlepszym strzelcem Barcelony. 1 asystę miał więcej i to tyle, a Gabończyk strzelił w pół sezonu tyle, co Holender w cały i do tego nie strzelał karnych, a Depay strzelał.
@ViscaelBarca2007 Nie przegrywa. Te statystyki co podałeś są błędne. Są też statystyki w których Holender miażdży Hiszpana miażdży. Były statystki przedstawiane w tamtym sezonie w których Busquets nie miał startu do De Jonga.
@AlexDark00 Potrafi zgasić piłkę lepiej od 99,99999% zawodników, brak dryblingu? Potrafi dryblować, ale on nie jest od tego. Słabo z kreacją? Od tego są inni zawodnicy. I tak strzeli przynajmniej 30 goli w samej lidze Więc idż się kompromitować gdzie indziej.
@ViscaelBarca2007 Nie grywał tam często, bo zagrał tam 6 spotkań. Nie jestem nastawiony negatywnie do Busquetsa, ale jest słaby, a nawet bardzo słaby i się nie nadaje do gry w tym klubie. De Jong jest dużo lepszy od niego i tam powinien grać. Busqeuts w niczym nie przewyższa De Jonga, bo jest przeciętny w każdym elemencie gry, a w obronie jest tragiczny.
@ViscaelBarca2007 De Jong gra lepiej w obronie niż Busquets. Po tym co oglądam od 3 lat to Busquets robił dużo groźniejsze straty i lepiej postawić na Holendra. Jak uważasz że DeJong nie potrafi bronić, to Hiszpan nie potrafi tego kompletnie.
@Lionel_Messi10 Wiem, ale ktokolwiek by nie napisał, to nie przekona mnie, że ten chuderlak ma dalej kaleczyć grę Barcelony w środku pola. Trzeba się pozbyć tych dziadków, co już nic nie dają. Z całym szacunkiem dla Sergio, ale to jest koniec jego w Barcelonie.
@El Plutoninho A nie jest? Jest słaby w rozgrywaniu i w obronie. @Lionel_Messi10 Od 2 sezonów może być najwyżej zmiennikiem. @ViscaElBarca321 Może, ale w klubie są dalej sentymenty. De Jong byłby tam lepszy, ale trzymają Hiszpana nie wiadomo z jakiego powodu w pierwszym składzie. Od ponad 2 lat nie powinien być zawodnikiem wyjściowego składu, a dalej jest.
3
@Herato Raz był w miarę blisko w 2015, bo był w TOP3. To samo może być z Mbappe i Asensio, ale w przypadku Hiszpana to raczej tylko kibice Realu, tak uważali. Żadnemu zawodnikowi nie można przyznawać ZP, choćby nie wiem jak był utalentowany. Z Neyem to był ten błąd, że zachowywali się jakby był następcą Messiego, a był niecałe 5 lat młodszy, a w tym przypadku to nie dużo. Gdyby był 10-12 lat młodszy, to można by tak uważać. Pewne było, że Messi będzie na Topie bardzo długo.
1
@ikar34 Nie tak bardzo jak Antonela.
0
@Rewolucja123 Raczej nie.
0
@Barcanajlepszyteam Żle to napisałem. Mam na myśli, że w PSG były cyrki jak Neymar chciał odejść. Mbappe go odsuwał do wspólnych zdj i Brazylijczyk miał fochy i nikt go nie lubił. Teraz jest odwrotnie, tylko tym razem Mbappe przedłużył kontrakt, a to jeszcze gorzej.
1
@DonMatteo901 Neymar też odwalał podobne akcję jak chciał odejść. W PSG to już jest normalka.
0
Z Braitwhaitem, to lepiej by było porozmawiać ostatni raz. Przedstawić mu warunki klubu. Jak się nie zgodzi, to go trzymać do końca kontraktu w rezerwach. Klub ma prawo to zrobić, tak samo jak zawodnik ma prawo zostać do końca kontraktu. Skończyła się delikatna polityka wobec zawodników.
0
@kulek22 Współczuję. Też do dzisiaj byłem w niepewności na którą mam i były 2 opcje ranki lub popki.
1
@Lautaro Rok temu brałem tylko tydzień i się nawet nie obejrzałem, a trzeba było do pracy wstawać, a teraz 2 tyg i dość podobnie było...
4
Urlop, urlop i po urlopie... Szkoda, że tak szybko to leci. Jutro do pracy na rano, to jest jedyny + tego wszystkiego, bo popołudniówki są najgorsze.
0
@zenoowity Nie wiem jaki klub wyprzedaje wszystko, co zostało i stawia wszystko na jedną kartę. Jedyny, który histeryzuje to Ty.
1
@MesQueUnClub96 Będą mieli 1 pkt na 4 mecze, tak wyczuwam. Ktoś tu pisał o Lidze Konferencji w przyszłym sezonie. Z taką grą, to o środek tabeli będzie ciężko. Sezon jest długi, ale liczy się jak najlepszy start.
0
Przed Manchester United szykuję się najgorszy początek w lidze od dawna. Nawet za Van Gaala nie było, tak żle. Teraz będzie mecz z Liverpoolem, ale zanosi się na 3 porażkę z rzędu. Dopiero na pierwsze punkty mogą liczyć z Southampton, ale z taką grą to dalej nic pewnego, póżniej Leicester na wyjeżdzie i Arsenal u siebie. Pachnie kompromitacją.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 De Bruyne był lepszy. Ozil był bardzo dobry, ale gdzieś w 75 minucie potrzebował butli z tlenem i to nieważne w jakim wieku był.
3
@Rust_Cohle Depay miał tyle samo bramek, co Auba, więc nie wiem jak Ci wyszło, że był najlepszym strzelcem Barcelony. 1 asystę miał więcej i to tyle, a Gabończyk strzelił w pół sezonu tyle, co Holender w cały i do tego nie strzelał karnych, a Depay strzelał.
0
@vangoor No, raczej nie, bo takim czymś promuje idiotów.
0
@AlexDark00 Pisze typ, co oceniał przed prezentacją i nie docenia klasy zawodnika tego kalibru.
0
@AlexDark00 Ładna odklejka z Ciebie.
0
Ale że Messi nie dostał nominacji do 30, to trochę skandal.
1
@FC1899Barca To jest taka zwana megalomania lub za bardzo popiła.
0
@Explode Z taką grą to będzie problem o 10 miejsce w lidze, a gdzie mówimy tu o Lidze Konferencji.
0
@ViscaelBarca2007 Nie przegrywa. Te statystyki co podałeś są błędne. Są też statystyki w których Holender miażdży Hiszpana miażdży. Były statystki przedstawiane w tamtym sezonie w których Busquets nie miał startu do De Jonga.
1
@AlexDark00 Potrafi zgasić piłkę lepiej od 99,99999% zawodników, brak dryblingu? Potrafi dryblować, ale on nie jest od tego. Słabo z kreacją? Od tego są inni zawodnicy. I tak strzeli przynajmniej 30 goli w samej lidze Więc idż się kompromitować gdzie indziej.
0
@ViscaelBarca2007 Nie grywał tam często, bo zagrał tam 6 spotkań. Nie jestem nastawiony negatywnie do Busquetsa, ale jest słaby, a nawet bardzo słaby i się nie nadaje do gry w tym klubie. De Jong jest dużo lepszy od niego i tam powinien grać. Busqeuts w niczym nie przewyższa De Jonga, bo jest przeciętny w każdym elemencie gry, a w obronie jest tragiczny.
0
@ViscaelBarca2007 De Jong gra lepiej w obronie niż Busquets. Po tym co oglądam od 3 lat to Busquets robił dużo groźniejsze straty i lepiej postawić na Holendra. Jak uważasz że DeJong nie potrafi bronić, to Hiszpan nie potrafi tego kompletnie.
2
@Lionel_Messi10 Wiem, ale ktokolwiek by nie napisał, to nie przekona mnie, że ten chuderlak ma dalej kaleczyć grę Barcelony w środku pola. Trzeba się pozbyć tych dziadków, co już nic nie dają. Z całym szacunkiem dla Sergio, ale to jest koniec jego w Barcelonie.
0
Silva. *
1
@El Plutoninho A nie jest? Jest słaby w rozgrywaniu i w obronie. @Lionel_Messi10 Od 2 sezonów może być najwyżej zmiennikiem. @ViscaElBarca321 Może, ale w klubie są dalej sentymenty. De Jong byłby tam lepszy, ale trzymają Hiszpana nie wiadomo z jakiego powodu w pierwszym składzie. Od ponad 2 lat nie powinien być zawodnikiem wyjściowego składu, a dalej jest.
0
@barcelonaLM Silva*
7
Busquets jest za słaby na pierwszy skład od 2 lat. Najwyżej może być rezerwowym.
0
@Firestone Temat powrotu Neymara odgrzany? Wątpię, bo skoro go nie sprowadziliśmy z powrotem 2 lata temu, to już go w ogóle nie sprowadzimy.