0

@PatrychoO Co ten dzikus robi? Dlaczego jej wyrywa włosy?

0

@taris Na pewno lepiej niż ta na kawalerskim.

2

@parpe Lub nie pamiętają Iniesty i Xaviego w Prime, bo robili w pieluchę.

0

@taris Za co miałby wygrać? Był tylko rezerwowym i ma niecałe 300 minut w tych rozgrywkach.

0

@adi7adi8 No i jeden do zaorania jest, a ten drugi, co ma Bartomeu na avku pisał jakieś głupoty? Bo ostatnio też się błażnił.

1

Ciekawe gdzie jest ten, co pisał, że Kyrgios wygra z Hurkaczem w niecałe 90 minut 2-0.

1

@Ptasior Też bym chciał potrafić latać.

1

@michal26 Widzisz, a ja Ci przyznałem rację i też będę musiał wypić 6 paka.

1

@michal26 Do pełni szczęścia brakuje tylko dobrej gry na trawie, ale bez tego jest już wyśmienicie jeśli chodzi o jej karierę.

0

@Bartas7VeB Sis Ronaldo to podobno piosenkarka, a bardziej słynie z tego, że jest jego siostrą i pisze głupoty na TT. Nie wiem czy on ją prosi, żeby to pisała, ale laska się nieżle kompromituje.

0

@barcelonaLM No i wszystko w temacie.

3

@masq Mam nadzieję, że wszystko skończy się dobrze.

6

@norbi77 Klaptus to samo czy jak o się nazywa. Kilka lat temu jak Barca zdobyła Mistrza za Enrique, to pisał, że Real zdobył te Mistrzostwo w 1990 roku czy jakoś tak. Kompleksy ogromne. Jak Barcelona dominowała, to dupa pękała i maść na to nie pomagała.

2

@taris No, tam Boberek robił robotę i reszta też bardzo dobrze. Moim zdaniem Jarosław Boberek to najlepszy aktor Dubbingowy, przynajmniej 1 z najlepszych.

15

@taris Dlatego uważam, że Barcelona jest nielubiana przez dziennikarzy . Jak się wydarzy coś złego, to jest to rozdmuchiwane.

3

Skończyłem właśnie The Last of Us 1. Teraz się będą ponownie brał za 2 część. Aktorka która podkłada głos pod Ellie na wysokim poziomie, tak samo było z Ciri. Uważam, że Polski Dubbing w grach jest niedoceniany.

1

@MarcinVeB10 Mnie śmieszą osoby, co mają po 1500 znajomych lub więcej, a nawet 3/4 nie zamienili słowa. Znajomi znajomych znajomych.

0

@Szymix654 Dlatego, tak następnym razem zrobię.

Też siedział przy nas taki kibic i też podobnie reagował na wydarzenia na boisku :D

0

@mientusek1407 Mieliśmy młodzików. Zawodników z ogromnym potencjałem. Wiadomo, że "Carlo i rotacje, wybierz jedno." Ale Simeone też nigdy jakoś wybitnie nie rotował. Kadra Atletico nie była jakaś super i to nigdy. Większość zmienników to wchodzili jak były kontuzje.

0

@Szymix654 Po części jest, ale się rzucali okropnie, jakby to była promocja, a to 10 zł kosztowało. W sklepie miałbyś 3-4 w tej cenie.

0

@masq Nie wiem czy ktoś tak uważał, ale musiał być nieżle narąbany. Gdzie kadra Atletico, a gdzie Barcelony czy Realu. Simeone ma praktycznie żelazny pierwszy skład i tego się trzyma.

0

Kupno piwa w czasie meczu na stadionie graniczy z cudem. Chciałem dzisiaj kupić piwo i nie było takie opcji, a byłem pół godziny przed meczem. Jeden baran przepuszcza drugiego, wchodzą w środek kolejki. Rzucają się na te piwo, jakby to był Złoty Gral czy napój życia przedłużający życie o 200 lat. O mało nie doszło do mordo bicia, bo się kolega wkurzył na jednego gościa, co się przepchał bez kolejki. Jedyny + jest taki, że gość nie dostał piwa i musiał iść na koniec kolejki.

0

@Archolos 14 tytułów, a pamiętasz 2, także tego :D

1

@Archolos Ale dostaliście od nas 4 paka, więc tak bym nie pyskował. Kiedy z nami wygraliście ostatnio, przynajmniej 3 bramkami rożnicy?

0

@pioz123 Jak nic nie dałoby? Przy obniżce nie odwiedziłby Camp Nou i nie kupił biletu. No i oczywiście nie byłoby wsparcia finansowo dla klubu.

1

@MarcinVeB10 Była afera z 7 lat temu. W czasie meczu Polska-Szkocja w El do ME. Dziekanowski nie wytrzymał wstał i "odwinął" Bożydarowi.

1

Bożydar ma dobry głos do komentowania, ale robi to strasznie stronniczo, tak jakbym oglądał El Clasico w koszulce Barcelony i komentował, ale ja sobie mogę na to pozwolić, bo jestem kibicem i zwykłym szarym obywatelem naszego pięknego kraju, a on jest komentatorem i powinien być bardziej obiektywny. Laboga przy nim jest obiektywny, a dużo osób miało go dość jak komentował Real na Canal+. Zachowanie takie jakby komentował mecz z kolegami przy piwku.

0

@Rust_Cohle To nie jest koncert życzeń. Mimo, że masz rację.

1

@Coutinho007 Jeszcze nie robią przeszczepów kolan, a szkoda. Ter Stegen powinien być pierwszy w kolejce.

0

@AmigoBlancos Szybki, dobrze wybiegany. Powinien grać cały czas w podstawie Realu, kosztem kogoś z CKM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?