1

@HighestInTheRoom Pieniądze w błoto. W taki klub jak Espanyol trzeba zainwestować miliardy, żeby to był poziom chociaż takiego Sociedad. Choćby szejki władowały takie pieniądze, to i tak ten klub nie będzie się mógł równać z wielką 3.

0

@osa91 Na tym bogaceniu się i tak zyskały, tylko najbogatsze państwa, które w tamtym czasie były w UE. Polska jedynie była pionkiem i dalej jest w UE. Wyjście z Unii Wielkiej Brytanii powinno dać wszystkim do myślenia. Jeśli się nic nie zmieni, a raczej na pewno nie, to UE będzie się powoli rozpadać. Ten rozpad będzie trwał powoli, ale tak będzie. 10-20 lat i kto zostanie? Niemcy, Francja, Szwecja?

1

@osa91 Przecież UE przymykała oko od lat na to, co wyprawia Putin. Gdyby dowalili Rosji takie sankcje jak są teraz za bezprawne
ieuzasadnione przejęcie Krymu w 2014 i rozpoczęcie wojny hybrydowej z Ukrainą, to dzisiaj żadnej wojny by nie było i Rosja lizała by rany przez wiele lat.

2

@norbi77 91 letnia kobieta. A porównać ją z moją 80 letnią sąsiadką, to niebo, a ziemia. Sąsiadka już od wielu lat nie ma takiej sprawności intelektualnej. W sumie to nie jestem zaskoczony, bo sąsiadka od zawsze się zachowywała jak typowy moher, nawet jak była dużo młodsza. Z opowiadań ojca, to kiedyś była bardziej wredna i to tyle. Chciałbym być w tym wieku taki sprawny jak ta pani.

0

@Emhyr Nie ma takiej opcji, żeby Neymar wrócił do Barcelony. Powrót Messiego ok, ale nie za taką cenę.

0

@JohnnyBarca A niektórzy chcieli Rodriego za Busquetsa. Jak dziadek jest bardziej mobilny niż zawodnik, który jest uważany za kozaka...

0

@LionelM95 Lub Ellie.

0

@eydeem Dobrze, że nie Netflix

0

@MarioVeB! Po tych pierdołach, co piszesz nie możesz mieć więcej niż 16-17 lat.

0

@Azi UE już nawet nie kształtuje. Kształtowali to może kiedyś, ale teraz to aż narzucają swoje poglądy.

0

@MarioVeB! Ciebie na świecie nie było jak wchodziliśmy do Unii, więc o czym Ty piszesz?

1

@Adran360 Milik ma blokadę psychiczną od EURO 2016. W eliminacjach strzelał jakoś te bramki. Miał 2 poważne kontuzje, ale i tak patrząc na to ile gra, a ile gra Piątek, który jest uważany za drewno, to Arek blado wygląda przy Krzyśku, a o Świderskim nie wspomnę.

0

@urbipl Jedna z najładniejszych bramek strzelona z piszczela :D

11

@Azi UE to syf, gdzie od lat rządzą Niemcy. Innym ma prawo się to nie podobać, to się rozpadnie jak nie za 10, to za 20 lat.

0

@KlonaZepan Borek też był ostatnio nawalony w Kanale Sportowym.

0

@GeneralXavi Kowal walił chyba z 2-3 godziny przed meczem, a reszta to już w ogóle odleciała.

0

@AmigoBlancos Możecie liczyć i czekać, że będzie tak jak z Dembele u nas, ale tak nie będzie, bo wiek nie przemawia za Hazardem. Niedługo będzie miał 32 lata. Ciężko stwierdzić co się z nim na przestrzeni 3 lat stało.

0

@Barca1922 Milik już z Holandią pokazał co potrafi.

0

Świderski zamyka japy La Rambli.

8

W GTA 6 jeśli wierzyć temu, co pokazał ten młody haker będzie ponad 200 km kwadratowych mapy. W GTA 5 było 80. Jeśli to prawda, to będzie największa gra w historii obszarowo.

0

@MarioVeB! Ty jakoś ich nie znasz.

0

@MarioVeB! Bredzisz.

0

Komentarz usunięty

3

@arasz1819 Podobnie jak ktoś skrytykuje Messiego, to jest tutaj gnojony. Chociaż wiadomo, że to co wypisuje taki @masq to całkowite bzdury i odklejka, ale jak jest normalna uzasadniona krytyka to co innego.

0

@Mixtape Nie będzie, ale screena zrobię.

0

@4drian0 To sobie zobacz powtórkę.

1

Ronaldo ładnie pociągnął tą akcję po której padł dla Portugalii gol.

1

@MesQueUnClub96 Wygrałby w tym roku zarówno AO jak i US Open.

0

@TheNekro94 Ciekawe ile Iga wygra. Przydałoby się przyszłym roku wygrać wreszcie AO i obronić RG.

3

@Jasialdinho Krychowiak miał przebłyski w Rosji, ale od kilku lat nie nadaje się do gry w naszej kadrze. Jego przyjaciel Szczęsny podobnie. Jadą cały czas na medialności.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?