0

@Rewolucja123 Ja tak miałem przez ponad 2 lata.

2

@PatrychoO Lidka.

1

@Kgorecki2500 Oby nie.

2

@Kamilos84 88 bramek 3 lata i rekord jego.

1

Boateng Legenda klubu Bayernu. Żegnaj byku!

0

Ja nie lubię Bayernu kibicuje Lewandowskiemu, tak jak niektórzy kibicują Messiemu jak gra dla Argentyny. Coś podobnego. Chociaż ja Argentynę na pewno bardziej lubię niż Bayern.

3

Niech sobie Alaba idzie do tego Realu. My go nie powinniśmy chcieć. Zawodnik który ma zarobki nieproporcjonalnie do umiejętności. Takich zawodnik to mamy na pęczki i mamy teraz problem.

3

Mam nadzieję, że Lewy ten rekord pobije, bo jednak to jest wielkie osiągnięcie.

0

@DonMatteo901 Bardziej jak Xavi kiedy podczas jakiegoś spotkania oddał karnego Ramosowi w Reprezentacji. To jest doskonała rekcja na Polskie kluby w Europejskich rozgrywkach :D

0

Niemcy nie chcą rekordu Lewego? Na jego miejscu bym się tym nie przejmował i strzelił 3 bramki. Gdyby to był mecz na wagę zdobycia ligi, to miałby sabotować mecz, żeby nie strzelić?

2

@kubix05 Czterdzieści lat minęło jak jeden dzień :D

5

@Kgorecki2500 Ja też. Co to na komunię koniecznie trzeba dać forsę? Co takie 9 letnie dziecko może wiedzieć o pieniądzach? Niech idzie się pobawić w piaskownicy.

1

@Grubson06 Ten brat Pogby, to wygląda jak Pogba po 15 lat później i jakieś 15 kg później :D

1

@Coutinho007 Bartomeu odwalił jeden z najgorszych interesów z tym Pjanicem w całej swojej "prezydenturze". Pozbył się niechcianego Arthura sprowadzając niechcianego 30 letniego wypalonego zawodnika. Zrobił to przez to, bo był do tego zmuszony przez swoje nieudolne rządy i szastania pieniędzmi na prawo i lewo. Jak Laporta to ogarnie w całą swoją kadencję to będzie bardzo dobrze.

8

@Pawelec7 Zieliński mimo tej całej szydery, to naprawdę dobry piłkarz, ale w kadrze gra, jakby był 2-3 półki niżej, bo sama kadra mniej więcej tyle słabsza jest od Napoli.

4

@Encore Dobrze, że chociaż Big Sama nie ma, bo to by była totalna bomba.

0

@LeoMessi1994 Ja Ci napisze, że dzisiaj mi wieczór skradła dziewczyna z Żabki. Stare/wredne baby zawsze tam pracowały, a tutaj dzisiaj takie miłe zaskoczenie. W pewnym momencie zapomniałem co mam kupić.

0

@Encore To co powiedzieć o Lenglecie? Ale samo to, że jest zawodnikiem Barcy stawia go wyżej w hierarchii niż Upamecano.

1

@AmigoBlancos Niemcy wcześniej kończą kariery, ale to w sumie dobrze, bo nie chcą rozmieniać swoich karier na drobne. Lahm, Shweini. Oezil skończył w reprezentacji. Grosrkreuitz skończył, ale to od zawsze był drewniak, więc mu się nie dziwię :D Rasowy żołnierz Wermachtu Shurlle też już nie gra, a ma góra 31 lat. Kroos kończy po EURO z kadrą i za 2 lata też pewnie całkowicie. Ja bym wolał właśnie zakończyć karierę, tak w wieku 33-34 lat lub w tym wieku odejść Chin/USA czy Kataru i zrobić miejsce młodym. No, chyba że grałbym, tak jak Ronaldo czy Ibra.

1

@Encore Akurat @ElPonczato może zawsze się wybronić, że nie prosi o bana dla pewnego użytkownika. Poza tym nie ma na to żadnych dowodów :D

0

@QUNJ No, to jest właśnie kompleks, ale spokojnie kibice Realu mają podobnie jeśli chodzi o Messiego. Na MŚ w Finale wiadomo komu kibicowali.

1

@GeneralXavi Szczerość jest najlepsza, ale gdyby np grała Portugalia-Niemcy w Finale ME/MŚ byłbym za Portugalią, bo nie lubię Niemców.

0

@Encore Mi tam są obojętni. Po prostu liczyłem, że wreszcie ktoś inny zgarnie Ligę.

0

Takie pytanie. Wy nie lubicie Juve przez kompleks do Ronaldo czy wcześniej też nie przepadaliście za nimi?

0

@ranger3120 Czy to ważne kto?

2

Świetne odegranie Ronaldo do Chiesy.

1

@Mr8lack Chciałbym widzieć frajera, który go za tyle kupi. Wtedy jadę na Camp Nou z skrzynka wódki i daję ją osobiście Laporcie.

1

@Barwindg Ty chociaż masz lumpów z klasą... U mnie lumpy niedaleko domu puszczają jakieś szlagiery śląskie...

0

@barcelonaLM Tak, bo jakiś Piminieta lepszy... A nawet nie wiadomo, co osiągnął.

1

@LeoMessi1994 Myślę, że to bardzo podobny poziom do tamtych dwóch panów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?