1

EURO Reprezentacji Hiszpanii bez zawodników Realu? Takiego czegoś jeszcze nie było. W latach 2008-2012 poza Casillasem można było innych zawodników Realu zastąpić, to sukcesy i tak by były te same. Dobrze, że naszych 3 jedzie, to przynajmniej będzie można kibicować jakiejś Reprezentacji poza Polską.

2

Juve uciekło z pod topora, więc nie dziwię się, że Ronaldo się cieszy, to był najsłabszy sezon Juve od lat, a i tak awansowali do LM. Niech piłkarze Juve postawią jakieś dobre wino zawodnikom Napoli.

0

Jestem cały czas trochę negatywnie nastawiony do przyjścia Aguero, ale życzę mu, żeby kontuzje go u nas omijały szerokim łukiem, a wtedy gość będzie gwarancją goli.

1

@Encore To jest ogromny problem Crisa. Juve nie potrzebuje lidera, a drużyny. Wydaje mi się, że grają bardziej zespołowo bez niego. Może być ich najlepszym strzelcem, ale sam nie pociągnie ich w decydujących momentach.

1

@FC1899Barca Trochę inna sytuacja. My nie mieliśmy kogoś kto zasiadał w tej Superlidze i o tym decydowali Socios, którzy to odrzucili. Prędzej wywalą Juve czy Real niż nas.

0

Milan miał mieć najtrudniej. Grali w Atalancie, a Napoli miało LM na tacy i nie potrafili wygrać nawet 2-1 z Veroną u siebie...

1

Oglądając Fabiana Ruiza zaczynam doceniać Andre Gomesa u nas.

0

Jak ktoś ma coś sfrajerzyć to właśnie Napoli. Taki jaki jest tam gen frajerstwa, to jest nie pojęte.

0

@messiandiniesta Przedłużą umowę z Mbappe i będzie zbędny.

0

Już wróżyli LE dla Juve, a skończą jeszcze na 3 miejscu...

1

@AmigoBlancos Z takiego Pique to zawodnicy Granady czy Celty już robią wiatrak, to już nie jest duże osiągnięcie go objechać. Dodatkowo on praktycznie od zawsze miał problemy z szybkimi zawodnikami nawet jak był w prime. Co do Viniciusa... To chłopak ma ogromny problem z wykańczaniem akcji. Ostatnio normalnie udało mu się zapakować dublet z Liverpoolem, ale podsumowanie jego osiągnięć strzeleckich na tę okazję, co ma to jest jakiś dramat. Nie wiem czy Zidane olał jego treningi strzeleckie, ale wygląda, to tak jakby Brazylijczyk w ogóle nie trenował tego elementu. Często jak strzeli to po jakimś odbiciu od przeciwnika. Na te 14 bramek, co strzelił w Realu, to połowę tak zdobył. Real go powinien wypożyczyć na sezon do średniaka ligowego może tam by go nauczyli strzelać, bo Brazol cały czas stoi w miejscu i jest taki sam jak przychodził.

2

Twardy orzech do zgryzienia. Miał ogromny udział przy PK (Jedyne trofeum w tym sezonie). Zagrał dobry rewanż z PSG, ale jakiś niedosyt jest. Na pewno lepszy sezon niż poprzedni, ale brakowało właśnie tego czegoś z tymi najlepszymi.

1

@IronSanHybrid Aż mi się przypomina ostatnie zwycięstwo na Bernabeu z 2019 roku w którym Ter Stegen podaje do Dembele, a ten biegnie zupełnie gdzie indziej. W sumie podobne kariery zawodników. Oboje mają problemy z myśleniem.

2

@DonMatteo901 Gdzie ten drugi Neymar, Pele czy Ronaldinho? Aktualnie to nawet nie jest poziom Robinho, ale fakt cierpliwość się im chyba skończyła. Zobaczymy, co zrobi Perez, który jest w nim zakochany.

1

@MaziFCB Taki skład może spokojnie powalczyć o 9 miejsce w lidze.

0

Sądząc po tych przeprosinach w stronę Glikiewicza, to Ci kozacy narobili w zbroje i bardzo dobrze, bo takie chamstwo trzeba tępić. W sumie i tak powinny zastać wyciągnięte odpowiednie konsekwencje, żeby była jakaś nauczka na przyszłość. Wiadomo, jakieś memy, to tylko memy, ale pisanie do kogoś na priv takie coś, to dno i wodorosty.

0

@Bocheno1 Jak się ma takiego właściciela, to ciężko jest wygrać jakiś puchar.

0

@Rust_Cohle Równie dobrze z Realu można usunąć ich najlepszego zawodnika i wygląda dużo bardziej mizernie niż PSG. 80% ataku Realu to Benzema.

0

@Xenomorph Akurat najważniejsze jest kto z zawodników odejdzie i jacy przyjdą. Nic innego się obecnie nie liczy.

0

@Xenomorph Przyjdzie kolejny oklep z tym samym składem i z nowym trenerem znowu będzie płacz. Pierwszy będziesz narzekał.

0

@Xenomorph Oczywiście, że tacy zawodnicy są, ale są też tacy, którym się powinno podziękować za lata gry i ich pożegnać. Oczywiście bez wymuszania ich odejścia. Oni sami powinni wiedzieć, co zrobić.

4

@clyde Aż mi się przypomniało... Świętowali wtedy jakby zdobyli conajmniej tryplet. W sumie to dla nich był jak tryplet. Ograć tamtą Barcę to był bardzo trudny wyczyn i dokonali niemożliwego.

0

@Xenomorph Miał ich poklepać po głowach i powiedzieć, że jest ok? Niektórzy zawodnicy sami powinni czuć, że to jest ich koniec w tym klubie, a wolą doić ten klub do końca. Może trochę za ostro to powiedział, ale niestety jest jak jest i to nie jest prosta sytuacja.

0

@AdiKingu96 Ja już się na ten temat wolę nie udzielać. Przyjdzie ten cały Pimienta i znowu będzie płacz.

0

@Barca_Big_Moment No, nie wiem czy za tyle nam się go uda sprzedać... 32 lata i nie gra nawet w PK.


0

@Criss18Barca Moim zdaniem obecność Riberego czy Robbena nie miała żadnego wpływu na Lewego. Obaj swój prime mieli przed dołączeniem Polaka do Bayernu i grali później dużo mniej przez kontuzje i już nie byli w takiej dobrej formie. Fakt Robben był samolubny, ale Ribery raczej nie i się dogadywał z Lewym. Holender grał z Lewym 5 sezonów, ale ciężko powiedzieć czy rozegrał z nim 50% spotkań, bo tak go męczyły kontuzje. Bardziej bym się martwił o Lucasa Hernandeza. Myślałem, że jest lepszy od brata, ale popełnia mnóstwo błędów i gra przeciętnie. Wczoraj sprokurował rzut karny i dał się mijać piłkarzom Augsburga. Davids może grać na LO, ale najlepiej czuje się trochę wyżej i szkoda marnować jego potencjał na tej pozycji.

0

@Criss18Barca Sędzia i tak po golu zakończył mecz. Więc kartka by była idiotyzmem. Gra nawet nie była wznowiona.

3

To Bartomeu wywalił z klubu Suareza, a nie Koeman. Holender do gadania nic nie miał, ale i tak uważam, że czas Urugwajczyka i pewnych zawodników dobiegał końca, ale niestety się tylko pozbyto 1/4 zawodników których się miało pozbyć.

0

@amanter Chyba 5.

0

@AmigoBlancos Chyba jednak obaj będziemy się na tym forum wypowiadać w czasie EURO, bo żaden z nas nie wygrał zakładu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?