0

@Rewolucja123 Kto, tak twierdzi? Chyba w snach.

0

@DaPidejpi Dla mnie to Ty jesteś Legendą i ten gość, co miał na avku Tuchela. Nikt nie ma do ciebie podjazdu.

0

0

@Rewolucja123 A gdzie jest ta twoja argumentacja? Bo, chyba nie na tej stronie. Ja nie pisze o Busquetsie...

4

@Rewolucja123 Piszesz, że jak zwykle czytasz bzdury na tej stronie. Ty nie czytasz bzdury po prostu te bzdury piszesz. Gdyby Roberto zagrał taki sezon jak Dest, to byś go wychwalał robiąc durne analizy jego dobrej gry. Przez pół sezonu jechałeś najlepszego zawodnika 2 linii, pomimo tego, że Ciebie wiele razy wyjaśniali w dyskusjach.

0

@neeed I tak nie jest gorszy niż Umtiti czy Lenglet.

1

@neeed Chyba zamiast Kuman, to chciałeś napisać wypaleni zawodnicy.

0

@amanter Niby dlaczego nie? Chłop rozgrywa bardzo dobry sezon i może to przełożyć na Reprezentację.

1

@Rewolucja123 No, nie wcale nie... Kto miał jego zdjęcie na avatarze i wychwalał jego styl gry?

1

@Yosemite Bruno Fernandes to będzie największa gwiazda Portugali na tych ME.

2

@Kgorecki2500 Jednak Trump wydawał się dość zdrowy i nie miał takich kłopotów zdrowotnych jak Biden, który nie wiadomo czy będzie do końca kadencji.

0

@Pawlak1992 Nie wydaje mi się, żeby odszedł w 2017. Obstawiam, że gdzieś w 2019 lub 2020.

1

@JANEK777 Chcieli dziadka to mają dziadka.

1

@JarekS Wolę przy tym golu głos Twarowskiego, ale fakt to się pamięta i tego się nie zapomina.

0

@Pawlak1992 Pewnie po Liverpoolu nie byłoby już pewnych zawodników. Może i nawet po Romie.

5

@DaPidejpi Nawet zapomniałem, że taki piłkarz istnieje...

9

@itmustbejoke Moje marzenie jest dość podobne jak zamienisz Argentynę na Polskę i Messiego na Lewandowskiego.

0

@lukaszbarca15 Też bym chciał. Może to już jest koniec kariery Williams, ale chciałbym, żeby zagrała z tą Legendarną tenisistką i oczywiście wygrała. Osaka i Barty to duże zagrożenie dla Świątek, również trzeba uważać na Muguruzę.

1

@amanter Nie wiem skąd Ty czerpiesz informacje o 2mld długu klubu, ale chyba z Interii lub Pudelka xd

0

@lukaszbarca15 Miło by było, gdyby Świątek to powtórzyła. Obecnie jest w świetnej formie, a na mączce się jej najlepiej gra.

0

@Encore Na pewno się im przyda. Swoją karę już przesiedział. Dziwi mnie powołanie Giroud i Lengleta.

1

@MesQueUnClub96 Graf, ale to w latach 90. Dość dawno temu, a w ostatnim czasie nikt. Kobietą raczej ten turniej nie leży, żeby go wygrywać pod rząd.

1

@Coutinho007 Bartomeu akurat stał w miejscu, a kto stoi w miejscu ten się cofa.

1

@AlexDark00 Zapytaj go na priv.

0

@SinMistico Z Sanchezem akurat Bartomeu kłamał i jeszcze pewnie wiele razy, ale przy przyjściu Suareza musiał coś zrobić, bo granie 4 w ataku było niewykonalne, a Alexis był za dobry na ławkę i za słaby, żeby grać za kogokolwiek z MSN. Pedro nadawał się akurat na takiego rezerwowego.

0

@jeyx77x A gdzie jest lista tykalnych i nietykalnych na La Rambli i gdzie kto jest?

1

@MesQueUnClub96 Dobra, niech będzie masz, ale to Ciebie będzie kosztowało...

1

@Mr8lack Może ją rodzice zamykali w piwnicy i głodzili.

1

Którykolwiek trener by tutaj nie przyszedł czy Klopp czy Guardiola by wrócił nic się nie zmieni. Trener nie odmłodzi o 6-7 lat i nie zaszczepi im świeżego mentalu wygrywania.

1

@Encore Laporta poświęci każdego dla dobra klubu. Wydaję mi się, że dobro Barcelony jest dla niego najważniejsze. Zobaczymy jak będzie. Powinien pewnych zawodników uświadomić, że to wszystko dla dobra klubu. Oni sami od siebie nigdy nie odejdą. Niestety trzeba sprzątać po Bartomeu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?