0

@Zbyszard 2 lub 3. Nie wiem skąd wziąłeś 4.

0

@FCBesia Spokojnie dopiero 2 operacja będzie.

2

@l0Messini Pieniądze to nie wszystko.

8

@blodziakk No i co pisałeś coś o pełnych gaciach Chelsea i gdzie teraz jesteś? :D

1

@pax Akurat De Jong 3/4 sezonu ma kapitalne i jest liderem pomocy.

0

@DaPidejpi Poświęciłbym nawet 3 LE dla 1 LM.

0

Akurat na miejscu Hazarda miałby niezły ból dupy. Grał w Chelsea 7 lat. 2012-13 nie wyjście z grupy. 2014 1/2. 2015 1/8. 2016 1/8. 2017 Chelsea nie ma w LM. 2018 1/8. 2019 Znów Chelsea nie ma w LM. Oczywiście też tam miał swój prime.

1

Chelsea sobie mogła spokojnie ten mecz wygrać 4-0. Real w drugiej połowie nie istniał. W pierwszym meczu lepiej, ale też Chelsea powinna wygrać 1-2. Real ograł Atalante i słaby Liverpool i mieli wygrać z dobrze zdyscyplinowanym zespołem jak Chelsea? No, chyba nie.

0

@amanter Trzeba raczej szukać nowego usera w twoje miejsce.

3

Kante to bym za ten mecz na miejscu Abramowicza pocałował w tą łysinę i dał podwyżkę.

37

A kto by Kante nie przytulił? Ja bym go chętnie przytulił, a szczególnie do Barcelony.

0

Chelsea powinna ten mecz kondycyjnie wytrzymać, bo z staruszków mają tylko Silvę, a on jak na swoje lata gra bardzo dobrze, a w Realu monolit to dziadki.

0

@FanFcBarcy Raczej piłkarz. Lukaku czy Ibra by go połamali.

5

Casemiro fauluje i jest faul na nim...

1

Henremu Benzema i tak nie dorasta do pięt.

0

Tak Real może sobie strzelać przez 90 minut. Strzały sygnalizowane i bramkarz by musiał dostać udaru mózgu, żeby tego nie obronić.

0

Mount jest lepszy niż Foden, to moja opinia.

3

Werner chciał przepuścić sobie w stylu starego dobrego Suareza, ale mu coś nie pykło. Obecnemu Luisowi też to już nie wychodzi.

0

Nie było to przyjemne.

0

@betonito Obecności Brazylii na MŚ, tak. Samego zwycięstwa całych MŚ już nie. Bardzo dobre MŚ zaliczą jak dojdą do Półfinału.

0

@Kondziubarca Chyba do 2033 conajmniej, to się prędko nie skończy.

1

@Chakalaka @Rewolucja123 Nie wiem cały czas kto, tak napisał o Semedo w Barcelonie, ale mnie to bardzo śmieszy.

1

@pax I jedyny z nielicznych Brazylijczyków, który potrafił jeszcze grać po 30 na poziomie czy to 2 ostatnich sezonach u nas czy w Juve i PSG, a teraz zasłużona emerytura w Brazylii.

0

@busquets5 Ronaldinho trochę się później spasł, ale nie wiadomo czy ten kontuzje Neta, to nie przez tryb życia jaki prowadzi. Nie wiem czy 2-3 lata mu się znudzi gra i jeszcze bardziej będzie imprezował. To co Neymar robi, to początki tego, co robił Ronaldinho. Jeszcze jak grał u nas to mu Unzue zwracał uwagę.

2

Oglądam mecz na TVP Sport Retro Polski z Rosją w siatkówkę z Rosją. Widać, że Winiarski to był geniusz.

0

@busquets5 Dużo bardziej sobie tego nie wyobrażałem z Ronaldinho i się myliłem, bo po Milanie, to już była emerytura. Już końcówka w Barcelonie była na słabym poziomie. Zobacz lepiej, co się stało z najlepszym LO lat 2015-2018 Marcelo.

1

@Barca1992 Pewnie z kasy szatni. Skoro, tak bardzo chciała jego powrotu, to niech wykładają. Co to dla nich śmieszne 100 mln jak się to rozdzieli na kilkunastu zawodników.

3

@itmustbejoke Super... Zagrał 1 sezon na 4, gdzie w decydującym momencie nie był połamany, a i tak nie potrafił rozegrać 30 spotkań w sezonie. W swoim pierwszym sezonie jedynie tyle rozegrał. My nie potrzebujemy zawodnika, którego praktycznie nie ma ponad pół sezonu, a na cały.

4

@fart Już nie chodzi o jakieś głupie hashtagi, a o to, że jego zwolennicy nie mają żadnych argumentów, żeby tutaj przyszedł i się jadają jak 10 latki trickami i joga Bonito w wykonaniu Brazylijczyka.

0

@SonBarcaGoku Moim zdaniem nie będą faworytem Finału.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?