Akurat na miejscu Hazarda miałby niezły ból dupy. Grał w Chelsea 7 lat. 2012-13 nie wyjście z grupy. 2014 1/2. 2015 1/8. 2016 1/8. 2017 Chelsea nie ma w LM. 2018 1/8. 2019 Znów Chelsea nie ma w LM. Oczywiście też tam miał swój prime.
Chelsea sobie mogła spokojnie ten mecz wygrać 4-0. Real w drugiej połowie nie istniał. W pierwszym meczu lepiej, ale też Chelsea powinna wygrać 1-2. Real ograł Atalante i słaby Liverpool i mieli wygrać z dobrze zdyscyplinowanym zespołem jak Chelsea? No, chyba nie.
Chelsea powinna ten mecz kondycyjnie wytrzymać, bo z staruszków mają tylko Silvę, a on jak na swoje lata gra bardzo dobrze, a w Realu monolit to dziadki.
@pax I jedyny z nielicznych Brazylijczyków, który potrafił jeszcze grać po 30 na poziomie czy to 2 ostatnich sezonach u nas czy w Juve i PSG, a teraz zasłużona emerytura w Brazylii.
@busquets5 Ronaldinho trochę się później spasł, ale nie wiadomo czy ten kontuzje Neta, to nie przez tryb życia jaki prowadzi. Nie wiem czy 2-3 lata mu się znudzi gra i jeszcze bardziej będzie imprezował. To co Neymar robi, to początki tego, co robił Ronaldinho. Jeszcze jak grał u nas to mu Unzue zwracał uwagę.
@busquets5 Dużo bardziej sobie tego nie wyobrażałem z Ronaldinho i się myliłem, bo po Milanie, to już była emerytura. Już końcówka w Barcelonie była na słabym poziomie. Zobacz lepiej, co się stało z najlepszym LO lat 2015-2018 Marcelo.
@Barca1992 Pewnie z kasy szatni. Skoro, tak bardzo chciała jego powrotu, to niech wykładają. Co to dla nich śmieszne 100 mln jak się to rozdzieli na kilkunastu zawodników.
@itmustbejoke Super... Zagrał 1 sezon na 4, gdzie w decydującym momencie nie był połamany, a i tak nie potrafił rozegrać 30 spotkań w sezonie. W swoim pierwszym sezonie jedynie tyle rozegrał. My nie potrzebujemy zawodnika, którego praktycznie nie ma ponad pół sezonu, a na cały.
@fart Już nie chodzi o jakieś głupie hashtagi, a o to, że jego zwolennicy nie mają żadnych argumentów, żeby tutaj przyszedł i się jadają jak 10 latki trickami i joga Bonito w wykonaniu Brazylijczyka.
0
@Zbyszard 2 lub 3. Nie wiem skąd wziąłeś 4.
0
@FCBesia Spokojnie dopiero 2 operacja będzie.
2
@l0Messini Pieniądze to nie wszystko.
8
@blodziakk No i co pisałeś coś o pełnych gaciach Chelsea i gdzie teraz jesteś? :D
1
@pax Akurat De Jong 3/4 sezonu ma kapitalne i jest liderem pomocy.
0
@DaPidejpi Poświęciłbym nawet 3 LE dla 1 LM.
0
Akurat na miejscu Hazarda miałby niezły ból dupy. Grał w Chelsea 7 lat. 2012-13 nie wyjście z grupy. 2014 1/2. 2015 1/8. 2016 1/8. 2017 Chelsea nie ma w LM. 2018 1/8. 2019 Znów Chelsea nie ma w LM. Oczywiście też tam miał swój prime.
1
Chelsea sobie mogła spokojnie ten mecz wygrać 4-0. Real w drugiej połowie nie istniał. W pierwszym meczu lepiej, ale też Chelsea powinna wygrać 1-2. Real ograł Atalante i słaby Liverpool i mieli wygrać z dobrze zdyscyplinowanym zespołem jak Chelsea? No, chyba nie.
0
@amanter Trzeba raczej szukać nowego usera w twoje miejsce.
3
Kante to bym za ten mecz na miejscu Abramowicza pocałował w tą łysinę i dał podwyżkę.
37
A kto by Kante nie przytulił? Ja bym go chętnie przytulił, a szczególnie do Barcelony.
0
Chelsea powinna ten mecz kondycyjnie wytrzymać, bo z staruszków mają tylko Silvę, a on jak na swoje lata gra bardzo dobrze, a w Realu monolit to dziadki.
0
@FanFcBarcy Raczej piłkarz. Lukaku czy Ibra by go połamali.
5
Casemiro fauluje i jest faul na nim...
1
Henremu Benzema i tak nie dorasta do pięt.
0
Tak Real może sobie strzelać przez 90 minut. Strzały sygnalizowane i bramkarz by musiał dostać udaru mózgu, żeby tego nie obronić.
0
Mount jest lepszy niż Foden, to moja opinia.
3
Werner chciał przepuścić sobie w stylu starego dobrego Suareza, ale mu coś nie pykło. Obecnemu Luisowi też to już nie wychodzi.
0
Nie było to przyjemne.
0
@betonito Obecności Brazylii na MŚ, tak. Samego zwycięstwa całych MŚ już nie. Bardzo dobre MŚ zaliczą jak dojdą do Półfinału.
0
@Kondziubarca Chyba do 2033 conajmniej, to się prędko nie skończy.
1
@Chakalaka @Rewolucja123 Nie wiem cały czas kto, tak napisał o Semedo w Barcelonie, ale mnie to bardzo śmieszy.
1
@pax I jedyny z nielicznych Brazylijczyków, który potrafił jeszcze grać po 30 na poziomie czy to 2 ostatnich sezonach u nas czy w Juve i PSG, a teraz zasłużona emerytura w Brazylii.
0
@busquets5 Ronaldinho trochę się później spasł, ale nie wiadomo czy ten kontuzje Neta, to nie przez tryb życia jaki prowadzi. Nie wiem czy 2-3 lata mu się znudzi gra i jeszcze bardziej będzie imprezował. To co Neymar robi, to początki tego, co robił Ronaldinho. Jeszcze jak grał u nas to mu Unzue zwracał uwagę.
2
Oglądam mecz na TVP Sport Retro Polski z Rosją w siatkówkę z Rosją. Widać, że Winiarski to był geniusz.
0
@busquets5 Dużo bardziej sobie tego nie wyobrażałem z Ronaldinho i się myliłem, bo po Milanie, to już była emerytura. Już końcówka w Barcelonie była na słabym poziomie. Zobacz lepiej, co się stało z najlepszym LO lat 2015-2018 Marcelo.
1
@Barca1992 Pewnie z kasy szatni. Skoro, tak bardzo chciała jego powrotu, to niech wykładają. Co to dla nich śmieszne 100 mln jak się to rozdzieli na kilkunastu zawodników.
3
@itmustbejoke Super... Zagrał 1 sezon na 4, gdzie w decydującym momencie nie był połamany, a i tak nie potrafił rozegrać 30 spotkań w sezonie. W swoim pierwszym sezonie jedynie tyle rozegrał. My nie potrzebujemy zawodnika, którego praktycznie nie ma ponad pół sezonu, a na cały.
4
@fart Już nie chodzi o jakieś głupie hashtagi, a o to, że jego zwolennicy nie mają żadnych argumentów, żeby tutaj przyszedł i się jadają jak 10 latki trickami i joga Bonito w wykonaniu Brazylijczyka.
0
@SonBarcaGoku Moim zdaniem nie będą faworytem Finału.