0

@Rust_Cohle Ale od tamtego czasu minęły 4 lata i już nie gra na takim poziomie jak wtedy.

0

@LuisSalvano Neymar jest szczęśliwy w PSG i zostaje przynajmniej do 2022 roku.

6

Gdyby Neymar wygrał LM w PSG i był kluczową postacią tego sukcesu, to bym myślał, że u nas też by tak mogło być, ale praktycznie nic w tej LM nie zrobił przez te 4 lata, to nie ma o czym mówić.

0

Tak jak PSG miało szansę z City w pierwszym meczu. No, przynajmniej w 1 połowie. Tak, w drugiej i w całym rewanżu nie grają zupełnie nic zasłużony Finał dla City.

4

Dla mnie Chelsea to aktualny faworyt obecnej LM, to nie jest ta sama Chelsea, co 9 lat temu i grają fajną piłkę. Gra City mi się nie podoba.

1

Widać, że nie tylko u nas klimat jest powalony... Rok temu u nas w Maju też padał śnieg. No, przynajmniej u mnie.

1

@Volcano Ah to żebranie zielonych...

2

@Janiama Dobra dam Ci zielone, ale 100 razy bardziej bym wolał piwo, bo mam mnóstwo książek. I tak na mnie pewnie nie trafi, ale niech będzie.

1

@Kgorecki2500 Miał mnóstwo szczęścia, bo wszystko szło dobrze z jego planem. Nawet okaleczenie jego ucznia, który nie potrafił przez rozwinąć połowy swojego potencjału. Gdyby nie przegrał z Kenobim, to Palpatine długo by się władzą nie nacieszył.

2

@masq Bardzo ciekawa postać. Zobacz sobie na YouTube na kanale Holocron, Wściekłe Wąsy czy Biblioteka Ossus. Bardzo ciekawa postać.

0

@Kgorecki2500 Zginął wyrzucony przez barierki do jakiegoś reaktora... Oczywiście później się odrodził, ale tego nie liczę, bo to nie są Gwiezdne Wojny Lucasowe, a Disneya... Lucas miał na to inny pomysł, a tamci to zepsuli... @masq Może nie był jakimś kozakiem w walce/mocy jak Yoda czy Anakin, ale był jedną z najmądrzejszych postaci w całym Uniwersum Star Wars.

1

@Majkel34 Zakon Jedi był zaślepiony. Sam Mistrz Yoda to potwierdził, ale było już zdecydowanie za późno. @masq Ja tam wolę szarych Jedi, co nie słuchali się ślepo kodeksu coś jak Qui-Gon Jinn.

1

@Majkel34 Komuniści nigdy nie umarli. Ich dzieci/wnuki kontynuują to, co dziadkowie zaczęli. Czyli ich też można nazwać komunistami.

3

@masq Tak, pamiętam i później został Imperatorem i obalił Demokracje przekształcając Republikę w Imperium. Trzeba przyznać, że to był najmądrzejszy czarny charakter Star Wars.

0

@LuisSalvano Poza Alvesem nie ma takich Brazylijczyków w ostatnich latach, którzy po 30 pokazywali, że jeszcze potrafią. Z Neymarem nie wiem jak będzie, ale to ile miał kontuzji w wieku 26-28 lat utwierdza w przekonaniu, że za 2 lata będzie wrakiem i wróci do Santosu lub już nie będzie, tak brylował. To są solidne argumenty przeciwko jego powrotowi tutaj.

1

@clyde Ślub bez wesela? Prosta odpowiedź nie idź. Powiedz, że nie możesz.

1

@PatrychoO Ja tam lubię gwiezdne wojny.

1

@lucas/catalan Rozmiaru biustu E? To zdrowa dziewczyna widać, że ma czym oddychać.

0

@kaamil1910 Niech osiągnie 1/5 tego, co Messi to będzie naprawdę dobrze.

0

@DaPidejpi I tak zawsze coś wymyślą, żeby tylko podtrzymać pandemię, bo przecież zwykły Covid wyszedł już z mody.

0

@Pawel13sz Rodri przy Busquetsie z Prime to zwykły paź.

0

@IronSanHybrid Niby racja, ale zależy też jakiej 40 latki :D

0

GTA 6 wyjdzie gdzieś 10 lat po GTA 5. Mam nadzieję, że tyle lat czekania będzie tego warte.

1

@lukas10 Nie uważam, żeby tutaj przyszedł, gdyby Koeman wygrał dublet. No, chyba że jako jego asystent i gdzieś za 2 lata by go zastąpił jako trener.

1

@ranger3120 Akurat to mnie śmieszy, bo jest u mnie taka teraz w robocie. Pasztet totalny, końcówka kija bym jej nie ruszył i by mi musieli z mln złotych zapłacić, żebym ją zaprosił na randkę, a drugie tyle żeby spędzić z nią noc, a się zachowuje jakby wyglądała jak Jessica Alba.

0

@ProMILs Chociaż patrząc z kim moja koleżanka z 3-4 lata temu się zabawiała, to jednak jest to całkiem możliwe. Bardzo jej się dziwiłem, bo stać ją było na kogoś 1000 razy lepszego, a widocznie miała jakieś ninfomańskie zapędy.

1

@ranger3120 To musi być jakiś fejk, bo raczej żaden chłop nie może mieć aż tak niskich wymagań...

6

Nie jest napastnikiem, ale musi poćwiczyć strzały. W tym sezonie powinien mieć te 3-4 bramki więcej, ale jest młody to się nauczy.

0

@Wilczeq Ja tam Ciebie nie będę oceniał, bo kim ja jestem? Sam sobie zadaj to pytanie.

1

@michal26 Mimo, że osiągnęła sporo jak na tak młody wiek. To cały czas nie ma dużego doświadczenia, a to jest potrzebne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?