7

2 lata temu i rok temu narzekanie, że Setien czy Valverde grają ciągle Vidalem i Rakiticem i nie ma szans dla młodych, a teraz narzekanie, że grają młodzi. La Rambla w pigułce.

1

@michaleu Drugi po Barcelonie ulubiony klub. Ja tam ich lubię.

0

@Quavosk Piękna Iga znowu najlepsza!

3

@VamosRakieta Przecież Pedri już odpoczywał z Granada i wiadomo jak to się skończyło :D

1

Iga jest w TOP formie. Drugie French Open jest absolutnie w jej zasięgu. Świetnie się jej gra na mączce.

4

Ludzie dziwie się, że chce wam się takie pierdoły po nocach oglądać.

1

@majaczek Nie, nie jest.

1

@adambądkowski93 Ty odważny wariacie :D

1

@barcelonaLM Francja ma coraz gorszych Prezydentów akurat. Sarkozy przy obecnym, to był geniusz, a był dość średnią głową państwa.

0

@Encore 20 bramek? Ale w samej lidze + bramki na wyjazdach w LM. Biorę to w ciemno.

8

@Dimigizairochi Chwilo trwaj jak najdłużej. Mam nadzieję, że dostanie Order od Prezydenta RP jak wygramy IO, tak jak Benhaker dostał.

28

Heynen to jest wariat jednak. Śpiewać hymn Polski w meczu przeciwko swojemu kraju? :D

1

@LeoMessi1994 Die Woodys był w cyklu muzyki, która ryje beret :D

0

@LeoMessi1994 Tego to nie wiem, ale oni lubią robić teledyski kontrowersyjne. Gdyby teraz, coś zrobili o ciemnoskórych lub coś innego kontrowersyjnego o kobietach, to by był lincz na nich hehehe :D

0

@LeoMessi1994 No, Sonne pomyłka :D

0

@LeoMessi1994 Zobacz sobie teledysk Rammsteinu Somme. Kolega puścił jak był u mnie i muszę przyznać, że jest spoko.

0

@LeoMessi1994 Teledyski robią dość ciekawe i często kontrowersyjne, ale o to chodzi.

1

@LeoMessi1994 Ja jestem absolutnym fanem. Jest jeszcze Du Hast :D

0

@Colon Hahaha to się porobiło.

5

Po tym sezonie musi być wietrzenie składu zwłaszcza w obronie. Pewni zawodnicy nie mają prawa być jako rezerwowi, a co dopiero grać w wyjściowym składzie.

3

@norbi77 W tym sezonie tak, ale w poprzednich Niemiec był najlepszy. Ter Stegen ma aktualnie zniżkę formy, każdy bramkarz kiedyś ją będzie miał.

0

@Jankes94 Raczej nie.

0

@KierownikLucas Jesteśmy potęga siatkówki i tutaj nie ma żadnych wątpliwości.

0

@Encore Brakuje nam tylko IO, ale i to zdobędziemy i poraz kolejny wygramy MŚ w 2022. Aktualnie nas się nie da pokonać.

2

Polska w siatkówkę jest niepokonana. Prawdziwa potęga. 3 składem moglibyśmy walczyć w Półfinale MŚ.

0

@Mizander Ja sobie żadnej wielkiej imprezy nie odpuszczę.

1

@DonAndrzejos Fichado? Kiedyś to było...

0

@Deltta Pewnie jakieś dzieci lub gorące głowy, co komentują pod wpływem emocji w czasie meczu lub tuż po. Ja akurat dopiero rok później uważałem, że trzeba Valverde zwolnić.

0

@mr_robot Nie jest pewne, że z Valverde dostalibyśmy tylko 2-0 z Bayernem. Cały sezon graliśmy kupę. Również nie jest pewne, że z Suarezem w tym sezonie bylibyśmy mistrzem Hiszpanii teraz, to wszystko to gdybanie.

15

@ptrx A mi tam ich nie szkoda. Są zbyt pyszałkowaci już widzieli się w Finale LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?