2 lata temu i rok temu narzekanie, że Setien czy Valverde grają ciągle Vidalem i Rakiticem i nie ma szans dla młodych, a teraz narzekanie, że grają młodzi. La Rambla w pigułce.
@LeoMessi1994 Tego to nie wiem, ale oni lubią robić teledyski kontrowersyjne. Gdyby teraz, coś zrobili o ciemnoskórych lub coś innego kontrowersyjnego o kobietach, to by był lincz na nich hehehe :D
Po tym sezonie musi być wietrzenie składu zwłaszcza w obronie. Pewni zawodnicy nie mają prawa być jako rezerwowi, a co dopiero grać w wyjściowym składzie.
@Deltta Pewnie jakieś dzieci lub gorące głowy, co komentują pod wpływem emocji w czasie meczu lub tuż po. Ja akurat dopiero rok później uważałem, że trzeba Valverde zwolnić.
@mr_robot Nie jest pewne, że z Valverde dostalibyśmy tylko 2-0 z Bayernem. Cały sezon graliśmy kupę. Również nie jest pewne, że z Suarezem w tym sezonie bylibyśmy mistrzem Hiszpanii teraz, to wszystko to gdybanie.
7
2 lata temu i rok temu narzekanie, że Setien czy Valverde grają ciągle Vidalem i Rakiticem i nie ma szans dla młodych, a teraz narzekanie, że grają młodzi. La Rambla w pigułce.
1
@michaleu Drugi po Barcelonie ulubiony klub. Ja tam ich lubię.
0
@Quavosk Piękna Iga znowu najlepsza!
3
@VamosRakieta Przecież Pedri już odpoczywał z Granada i wiadomo jak to się skończyło :D
1
Iga jest w TOP formie. Drugie French Open jest absolutnie w jej zasięgu. Świetnie się jej gra na mączce.
4
Ludzie dziwie się, że chce wam się takie pierdoły po nocach oglądać.
1
@majaczek Nie, nie jest.
1
@adambądkowski93 Ty odważny wariacie :D
1
@barcelonaLM Francja ma coraz gorszych Prezydentów akurat. Sarkozy przy obecnym, to był geniusz, a był dość średnią głową państwa.
0
@Encore 20 bramek? Ale w samej lidze + bramki na wyjazdach w LM. Biorę to w ciemno.
8
@Dimigizairochi Chwilo trwaj jak najdłużej. Mam nadzieję, że dostanie Order od Prezydenta RP jak wygramy IO, tak jak Benhaker dostał.
28
Heynen to jest wariat jednak. Śpiewać hymn Polski w meczu przeciwko swojemu kraju? :D
1
@LeoMessi1994 Die Woodys był w cyklu muzyki, która ryje beret :D
0
@LeoMessi1994 Tego to nie wiem, ale oni lubią robić teledyski kontrowersyjne. Gdyby teraz, coś zrobili o ciemnoskórych lub coś innego kontrowersyjnego o kobietach, to by był lincz na nich hehehe :D
0
@LeoMessi1994 No, Sonne pomyłka :D
0
@LeoMessi1994 Zobacz sobie teledysk Rammsteinu Somme. Kolega puścił jak był u mnie i muszę przyznać, że jest spoko.
0
@LeoMessi1994 Teledyski robią dość ciekawe i często kontrowersyjne, ale o to chodzi.
1
@LeoMessi1994 Ja jestem absolutnym fanem. Jest jeszcze Du Hast :D
0
@Colon Hahaha to się porobiło.
5
Po tym sezonie musi być wietrzenie składu zwłaszcza w obronie. Pewni zawodnicy nie mają prawa być jako rezerwowi, a co dopiero grać w wyjściowym składzie.
3
@norbi77 W tym sezonie tak, ale w poprzednich Niemiec był najlepszy. Ter Stegen ma aktualnie zniżkę formy, każdy bramkarz kiedyś ją będzie miał.
0
@Jankes94 Raczej nie.
0
@KierownikLucas Jesteśmy potęga siatkówki i tutaj nie ma żadnych wątpliwości.
0
@Encore Brakuje nam tylko IO, ale i to zdobędziemy i poraz kolejny wygramy MŚ w 2022. Aktualnie nas się nie da pokonać.
2
Polska w siatkówkę jest niepokonana. Prawdziwa potęga. 3 składem moglibyśmy walczyć w Półfinale MŚ.
0
@Mizander Ja sobie żadnej wielkiej imprezy nie odpuszczę.
1
@DonAndrzejos Fichado? Kiedyś to było...
0
@Deltta Pewnie jakieś dzieci lub gorące głowy, co komentują pod wpływem emocji w czasie meczu lub tuż po. Ja akurat dopiero rok później uważałem, że trzeba Valverde zwolnić.
0
@mr_robot Nie jest pewne, że z Valverde dostalibyśmy tylko 2-0 z Bayernem. Cały sezon graliśmy kupę. Również nie jest pewne, że z Suarezem w tym sezonie bylibyśmy mistrzem Hiszpanii teraz, to wszystko to gdybanie.
15
@ptrx A mi tam ich nie szkoda. Są zbyt pyszałkowaci już widzieli się w Finale LM.