6

@Encore Dałbym sobie rękę uciąć, że gdyby Laporta był przez te 5 lat, to już po Romie by to zrobił. No, najpóźniej po Liverpoolu, ale wtedy szatnia to by fruwała.

7

@Wilczeq Raczej pobić rekord Lewego/Muellera i zapisać się w historii piłki, ale gdybym pobił rekord to byłbym znanym/bogatym zawodnikiem i to by w ogóle nie wykluczyło tego pierwszego, a wręcz przeciwnie :D

1

@Coutinho007 Jak dalej będą stanowić trzon Ci sami zawodnicy, to nic nie poprawi, a może się pogorszyć lub być, tak samo jak jest.

1

@ronni37 Bo taka jest prawda, to było, jest i będzie, ale jakoś 20-30 lat temu nikt tego aż, tak bardzo nie promował jak teraz, a teraz to jest modne.

7

@Rewolucja123 Trzeba się pozbyć każdego zawodnika, który nie jest na poziomie tego klubu.

8

@Rewolucja123 Trzeba sprzątać syf po Bartomeu, a taki kontrakt dla najgorszego ŚO, to jest to.

2

Oglądam właśnie film "Konwój" na Polsacie Film i muszę przyznać, że Pan Gajos jest jak wino im starszy tym lepszy. Jeden z najlepszych Polskich aktorów w historii.

1

@Bobo25 Wolę jak jest burza i raz a porządnie leje przez 2 godz niż pada przez cały dzień.

2

Ale brzydka ta pogoda u mnie cały dzień pada. Podobno cały tydzień ma taki być...

3

@MarioVeB! Dobrze, że nie Ty decydujesz o czym ma pisać.

0

@Rust_Cohle Kim jest Borek? Proszę cię... Borek może jest trochę wyżej niż Pol, ale i tak dobrze o tym nie świadczy, bo Pol to niziny dziennikarstwa.

13

@Kidd To i tak już jest nieważne kto zagra i tak gramy o nic, ale już znamy przyczynę słabszej gry Niemca, a takie pomyje się na niego wylewało, a kontuzjowany/bez formy i tak był lepszy niż Brazylijczyk.

0

To co? Teraz Sousa ustawka z Borkiem i Polem :D Chłopy się niby znają na piłce, a wchodzą w kompetencje trenera. Zbyt mądre to nie jest. Dziennikarze zawsze pyskują i warczą, a jak coś wyjdzie to hipokryci pierwsi zachwalają lub siedzą cicho jak mysz pod miotłą.

1

@FC1899Barca Pol pisze bzdury. Brak Grosika by mnie zaskoczył, gdyby to było poprzednie EURO czy MŚ z 2018. Aktualnie jego ewentualny brak na ME mnie nie dziwi.

0

@Homeopata8989 Myślę, że Lopetegui zrobił gorzej, bo wydarzyło się to tuż przed imprezą, a prowadził Real niecałe pół sezonu po czym go wywalili. Mam nadzieję, że Koeman jednak zostanie.

3

@Vebrol Dla mnie osobiście sezon z jakimkolwiek trofeum jest lepszy niż brak.

7

Nie strzeliliśmy mało bramek w tym sezonie ligowym. Strzeliliśmy o jakieś 10-15 więcej niż zakładałem, ale nie da się wygrać spotkania kiedy obrońcy już nawet przeciwko Granadzie, Levante czy Celcie mają kupę w gaciach . Zaraz ktoś napisze, że Suarez strzelił 20 goli w sezonie i bym nam w tym momencie pomógł. Z nim byłby identyczny rezultat jego gole strzelili inni zawodnicy i tyle. Odszedł, bo przyszedł jego czas i tyle. W letnim okienku przyjdzie czas kolejnych zawodników. Obrona swoje zawaliła, a szczególnie środek. W tym sezonie nie było podstawowego środka obrony, bo grał Mingueza, Pique, Lenglet i Araujo, nawet De Jongowi się zdarzyło. Boczni też w defensywie klapa. O ile Dest może się jeszcze ukształtować, tak Alba i Roberto już nie.

0

Mandzukic to powinien wejść wcześniej.

6

Milan będzie frajerem roku jeśli dzisiaj nie wygrają, bo prawdopodobnie to spowoduje, że Juve będzie w TOP 4 i wywali Milan poza LM.

1

Graniem praktycznie bez obrony nie da się wygrać LL.

0

@Colon Braithwaite.

0

@BARCA1899Messi Również możesz odejść.

4

Nie rozumiem jakiejkolwiek obrony Lengleta. Gość nam w tym sezonie tyle zawalił, że głowa mała. Z tego sezonu zapamiętam u niego wylewy w obronie i irytujące uśmieszki.

4

Nie gramy źle, ale brakuje kogoś kto zamykał by te sytuację.

0

@Janiama Niestety tutaj wychodzi jego wiek. Chłop już nie nadąża i lepiej już nie będzie. Oczywiście jakieś świetne spotkania jeszcze zagra, ale tego będzie coraz mniej.

1

@masq To by był pojedynek gladiatorów. Gdyby razem się przewrócili po takim pojedynku, to by uszkodzili murawę i by było prawdopodobne trzęsienie ziemi :))

0

Nadal to mistrz. Można mówić, że jest łysiejącym gburem, ale to dalej świetny zawodnik. Wydaje mi się, że może do 40 grać.

1

@ElKamil I tak sobie wolę cały czas oglądać 18 latka w wyjściowym składzie niż podstarzałych wypalonych zawodników.

7

2 lata temu i rok temu narzekanie, że Setien czy Valverde grają ciągle Vidalem i Rakiticem i nie ma szans dla młodych, a teraz narzekanie, że grają młodzi. La Rambla w pigułce.

1

@michaleu Drugi po Barcelonie ulubiony klub. Ja tam ich lubię.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?