Ten cytat Ibry przypomina mi ten Ronaldo w 2008 "Jestem pierwszym ,drugim i trzecim najlepszym piłkarzem na świecie " .Ale Ibra ma duży dystans i potrafi żartować w przeciwieństwie do Portugalczyka .
W tamtym sezonie przyszło się nam mierzyć sześciokrotnie z Atleti i ani razu nie udało się nam z nimi wygrać mam nadzieje że Lucho przerwie tą złą passę .
Enrique chociaż kilka razy wystawił na DM Mascherano ,nie robi z typowego pomocnika napastnika , przywrócił pressing ,ogarnął Pique i Pedro , nie ustawia Neymara na prawym skrzydle , sprawił że Messi też angażuje się w pressing , nie wystawia ciągle tego samego składu .
Nasza najsilniejsza pomoc Mascherano Xavi Rafinha , Iniesta kompletnie bez formy młody Alcantara powinien dostawać szansę . Generał pomimo wieku to nasz najlepszy pomocnik . Mascherano to jeden z najlepszych ŚPD na świecie , nwm za co Busquets gra .
Na Barcelonę bardzo fajnie się patrzy jak gramy w LM , ale jak gramy w Lidze to ciężko się na to patrzy bez przerwy te nudne klepanie . W Lidze Mistrzów gramy dużo szybciej ,piłkarze bardziej ryzykują i jest element zaskoczenia , nwm dlaczego nie ryzykujemy tak w Lidze tylko gramy byle się nie zmęczyć .
"Piłkarze Realu to dziewczynki, które się wywracają" ~ powiedział piłkarz San Lorenzo po meczu z Realem Madryt - Mercier. hahahha teraz dowalił ten Mercier , ale fakt ci z San Lorenzo grali ostro i jak drwale .
39
Zwolniły się dwa miejsca dla Rosella i Bartomeu .
1
Jose Mourinho lub Diego Simeone .
0
Nie ma po co zapijać pały na takie Święto , mimo że ja nie mogę pić alkoholu bo mam 15 lat , to uważam to za głupotę .
0
Podaj argumenty dla czego Reus ma odejść do Realu .
0
https://www.facebook.com/video.php?v=10153093300359305&set=vb.197394889304&type=2&theater¬if_t=notify_me Filmik z życzeniami świątecznymi .
0
500 koszy to bardzo dużo , Suarez to wielki piłkarz i wielki człowiek .
0
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/v/t1.0-9/10445115_587978698001639_6893487780929617717_n.jpg?oh=bc779aaa5060a45af62d048f44ceb061&oe=54FB1392&__gda__=1430095012_cf049f1a60852cf698797588e0a3b435 Chyba Neymar też chce się pobawić w Mikołaja :)
0
Zapomniałeś o dziewczynach .
0
Liczę że rok 2015 będzie bardziej owocniejszy w trofeach od 2014 , bo Puchar Katalonii to trochę mało :)
2
I dobrze , Rosell wolał ratować własną dupę uciekając z własnego syfu i bałaganu którego narobił .To teraz posiedzi parę latek za kratkami .
1
Ten cytat Ibry przypomina mi ten Ronaldo w 2008 "Jestem pierwszym ,drugim i trzecim najlepszym piłkarzem na świecie " .Ale Ibra ma duży dystans i potrafi żartować w przeciwieństwie do Portugalczyka .
21
Pedro jest w dobrej formie ,może nie jest to forma z 2011 ale jest na dobrej drodze .
1
https://v.cdn.vine.co/r/videos/4BD4B25B2F1157702006618902528_30fb01b72a2.1.4.1329632615998039024.mp4?versionId=rWM1aXIvxa4jf1fzkr0sCh4Y4ptWeSkT Abi zawsze pozostaniesz w sercach kibiców .
0
Trochę za wcześnie na nowy kontrakt ja bym z nim przedłużył 2 lata przed końcem , na pewno nie teraz . Ale to jest właśnie logika naszego zarządu .
0
Najlepiej w tedy kiedy w Barcelonie będzie już posprzątane czyli nowy zarząd .
2
Alba od początku sezonu gra świetnie tylko jeden mecz z PSG zagrał słabo resztę meczów gra dobrze lub bardzo dobrze .
0
W tamtym sezonie przyszło się nam mierzyć sześciokrotnie z Atleti i ani razu nie udało się nam z nimi wygrać mam nadzieje że Lucho przerwie tą złą passę .
1
Enrique chociaż kilka razy wystawił na DM Mascherano ,nie robi z typowego pomocnika napastnika , przywrócił pressing ,ogarnął Pique i Pedro , nie ustawia Neymara na prawym skrzydle , sprawił że Messi też angażuje się w pressing , nie wystawia ciągle tego samego składu .
4
Nasza najsilniejsza pomoc Mascherano Xavi Rafinha , Iniesta kompletnie bez formy młody Alcantara powinien dostawać szansę . Generał pomimo wieku to nasz najlepszy pomocnik . Mascherano to jeden z najlepszych ŚPD na świecie , nwm za co Busquets gra .
2
Nie ma co narzekać słabo to by było 2 miejsce w grupie i 5 miejsce w Lidze .
0
A ten co strzelił z Bayernem ?
0
Aguero , gdyby nie kontuzja .
0
Na Barcelonę bardzo fajnie się patrzy jak gramy w LM , ale jak gramy w Lidze to ciężko się na to patrzy bez przerwy te nudne klepanie . W Lidze Mistrzów gramy dużo szybciej ,piłkarze bardziej ryzykują i jest element zaskoczenia , nwm dlaczego nie ryzykujemy tak w Lidze tylko gramy byle się nie zmęczyć .
0
Messi i Suarez są nie na sprzedaż i niech to do szejków wreszcie dotrze !
0
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=56279 Nwm czy to jest dobry pomysł .
0
HD nie błyszczą inteligencją .
0
charakternym * jak już .
1
"Piłkarze Realu to dziewczynki, które się wywracają" ~ powiedział piłkarz San Lorenzo po meczu z Realem Madryt - Mercier.
hahahha teraz dowalił ten Mercier , ale fakt ci z San Lorenzo grali ostro i jak drwale .
0
A jak sprzedadzą Ronaldo , to ilość kibiców Realu znacznie spadnie :)
0
Tak było capoN ma rację , Reus mówił że nigdy nie zagra w Realu bo nie chce zmarnować się w takim klubie .