39

Zwolniły się dwa miejsca dla Rosella i Bartomeu .

1

Jose Mourinho lub Diego Simeone .

0

Nie ma po co zapijać pały na takie Święto , mimo że ja nie mogę pić alkoholu bo mam 15 lat , to uważam to za głupotę .

0

Podaj argumenty dla czego Reus ma odejść do Realu .

0

500 koszy to bardzo dużo , Suarez to wielki piłkarz i wielki człowiek .

0

Zapomniałeś o dziewczynach .

0

Liczę że rok 2015 będzie bardziej owocniejszy w trofeach od 2014 , bo Puchar Katalonii to trochę mało :)

2

I dobrze , Rosell wolał ratować własną dupę uciekając z własnego syfu i bałaganu którego narobił .To teraz posiedzi parę latek za kratkami .

1

Ten cytat Ibry przypomina mi ten Ronaldo w 2008 "Jestem pierwszym ,drugim i trzecim najlepszym piłkarzem na świecie " .Ale Ibra ma duży dystans i potrafi żartować w przeciwieństwie do Portugalczyka .

21

Pedro jest w dobrej formie ,może nie jest to forma z 2011 ale jest na dobrej drodze .

0

Trochę za wcześnie na nowy kontrakt ja bym z nim przedłużył 2 lata przed końcem , na pewno nie teraz . Ale to jest właśnie logika naszego zarządu .

0

Najlepiej w tedy kiedy w Barcelonie będzie już posprzątane czyli nowy zarząd .

2

Alba od początku sezonu gra świetnie tylko jeden mecz z PSG zagrał słabo resztę meczów gra dobrze lub bardzo dobrze .

0

W tamtym sezonie przyszło się nam mierzyć sześciokrotnie z Atleti i ani razu nie udało się nam z nimi wygrać mam nadzieje że Lucho przerwie tą złą passę .

1

Enrique chociaż kilka razy wystawił na DM Mascherano ,nie robi z typowego pomocnika napastnika , przywrócił pressing ,ogarnął Pique i Pedro , nie ustawia Neymara na prawym skrzydle , sprawił że Messi też angażuje się w pressing , nie wystawia ciągle tego samego składu .

4

Nasza najsilniejsza pomoc Mascherano Xavi Rafinha , Iniesta kompletnie bez formy młody Alcantara powinien dostawać szansę . Generał pomimo wieku to nasz najlepszy pomocnik . Mascherano to jeden z najlepszych ŚPD na świecie , nwm za co Busquets gra .

2

Nie ma co narzekać słabo to by było 2 miejsce w grupie i 5 miejsce w Lidze .

0

A ten co strzelił z Bayernem ?

0

Aguero , gdyby nie kontuzja .

0

Na Barcelonę bardzo fajnie się patrzy jak gramy w LM , ale jak gramy w Lidze to ciężko się na to patrzy bez przerwy te nudne klepanie . W Lidze Mistrzów gramy dużo szybciej ,piłkarze bardziej ryzykują i jest element zaskoczenia , nwm dlaczego nie ryzykujemy tak w Lidze tylko gramy byle się nie zmęczyć .

0

Messi i Suarez są nie na sprzedaż i niech to do szejków wreszcie dotrze !

0

0

HD nie błyszczą inteligencją .

0

charakternym * jak już .

1

"Piłkarze Realu to dziewczynki, które się wywracają" ~ powiedział piłkarz San Lorenzo po meczu z Realem Madryt - Mercier.
hahahha teraz dowalił ten Mercier , ale fakt ci z San Lorenzo grali ostro i jak drwale .

0

A jak sprzedadzą Ronaldo , to ilość kibiców Realu znacznie spadnie :)

0

Tak było capoN ma rację , Reus mówił że nigdy nie zagra w Realu bo nie chce zmarnować się w takim klubie .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?