1

Rashford kolejna asysta z rożnego, jak zobaczę że Raphinia podchodzi do wykonywania to chyba Flick nie wyciąga wniosków. Wolne też mógł by próbować bo nasz Brazylijczyk to już chyba w tym stuleciu nie trafi z wolnego.

0

Aż się prosi o długą piłkę jak Rashford się urywa ale nie po co , lepiej podać do kolegi .

9

Za to Ramos całkowite przeciwieństwo na boisku jeśli chodzi o klasę.

1

Niestety ale jak za darmo to Laporta moze sie skusić, tylko po to by za rok dwa próbować go sprzedać ze 20 mln jak ktoś da i mieć zysk. Tylko ze On się uprze że zostaje bo mu sie dobrze żyje w tej Barcelonie jak wszystkim i tylko problem zostanie.

0

@Kazragore mam wrażenie ze przeczytałeś tylko tytuł i szybki poleciałeś pisać komentarz. To teraz wróć i dokoncz czytanie tam jest wszystko co Ci potrzeba by wyjaśnić twoja zagadkę.

10

Na tle drugiego skrzydłowego Raphini i tak wyglądał lepiej nie wspominając o Ferminie nawet bez tych bramek.

0

W tabeli po pierwszej kolejce , Eintracht, PSG, Bruggia nasi rywale . A to podobno my mamy łatwych rywali ( z przymrużeniem oka ) :))))))

0

Szkoda ze to nie z Men. United nie gramy :-)))

5

@ban_ash chodzi o to ze Laporta to łgaż jakich mało, niech wyjdzie jak facet i powie jeszcze pół roku a nie co tydzień już we wtorek decyzja a nie czekaj w piątek itd. Druga sprawa mityczne 1:1 c juz Nike mial to zapewnić a co okienko problem z rejestracją.

0

Zobaczycie ze to bedzie do końca sezonu , Laporta to największy klamca w klubie!

17

Te żydki z Izraela niczym sie nie różnią od Ruskich , jedni i drudzy atakują sąsiadów kiedy chcą i jak , ostatni przykład po zbombardowaniu Kataru. Tylko ci drudzy przy pozwoleniu Trumpa. Dyskwalifikować sie ich powinno w każdej dyscyplinie.

3

Pedri ,Cubarsi czy Gavi o nich nie ma raczej co się martwić , widać że nie mają parcia na lans. Yamal może ochłonie i zacznie mniej grać pod siebie, Fermin też gwiazdorzy ale Flick raczej go naprostuje.

2

Flick skarży sie na kadrę i zarządzanie zawodnikami ale sam mając 4:0 w 70 minucie nie zmienia Pedriego. Teraz 5:0 ciekawe czy da mu odpocząć.

1

@MsBarca przez jednego siwego dziadka.

2

Jak Trump wybierał się na ten finał to mogli ruszyć dupę z kontrolami wcześniej a nie opóźniać mecz przez jednego dziwnego typa :)

8

Vinicius też chciał grać tylko w piłkę ale nikt mu nie doradził by się nie wdawał w dyskusje i zobacz jaki zjeb wyrósł :))))))))))

2

Djokovic przegrywa 0:2 to pewnie zaraz jakas kontuzja :-)

0

Sztanga do bójki, na starość mu sie zachciało:-)

2

Po jakiego grzyba wczorajszy temat odświeżać i wrzucać znowu na główną, za mało reklam się sprzedało pod artykułem ?

6

Przynieś 80 mln od potencjalnego nabywcy i droga wolna, oby ktos nie wpadł na dawanie podwyżki rezerwowemu na poprawę chumoru.

4

Tebas tak przykręca śrubę klubom ze nie stac ich nie tylko na piłkarzy ale nawet murawę czy krzesla, ten spaślak spuści ta ligę na samo dno.

0

Mieć takiego ogrodnika w domu to prawdziwy skarb, kosiarka nie będzie potrzebna :)

10

Granie na czymś takim powinno być zakazane, to jest pierwszą liga jakieś standardy muszą obowiązywać!

6

Byle tylko nie wpadli na pomysł dać mu podwyżkę aby został. :)

2

PSG najgororzej trafiło, ale oni mogą ligę olać i skupić sie na LM i tak mistrzostwo kraju maja raczej pewne .

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Szczur zawsze pozostanie szczurem.

13

To proste bo ta sędzina jest z Madrytu !!!!

0

Deszcz nie pada a na murawie woda stoi, za takie rzeczy powinny być kary!

1

Ferran miał 200% szanse na gola, nie strzelił , skończyło się na 2:0. W drugiej połowie to już będzie na totalnym ryzyku chyba ze szybko strzelimy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?