dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@bartulek98 albo dziwić sie ze nikt nie chce odejsc mimo że zaliczył zjazd z forma i juz sie nie liczy ale nikt mu tyle nie da zarobić.
0
@kaamil1910 przecież ten Greenwood gra na prawym skrzydl za Yamala miał by grać.
23
Dzis nie maja na Bastoniego a jutro artykuł że idą po Alvareza. Skończcie te domysły.
3
@RosjaninBut mnie bardziej ciekawi jak oni chcą zarobić na sprzedaży to 90 mln bo my to oddajemy za darmo i wszyscy o tym wiedzą.
1
Fermin to chyba ostatni już dostał podwyżkę przed sezonem w Realu nikt nie robi podwyżek co sezon bo ktoś parę razy lepiej kopnie piłkę !
15
Jeśli Barcelona nie zmieni stylu gry Real juz nigdy nie wygra ligi :-)
0
@Tridente2015 Wszyscy jedziecie tylko po Araujo ale jak się innym to non stop przydarza to nie szkodzi , wczoraj to Eric o czym myślał że jak go popchnie to sędzia nie zauważy ? No nie zauważył ale jest VAR, wodogłowie u Erica chyba się pojawiło.
3
Najlepsze wygraliśmy 4 z 6 meczy z Atletico w tym sezonie , najgorsze że te dwa przegraliśmy zbyt wysoko :-(
0
@Borneo kryminałem to jest twoja nauczycielka polskiego.
2
Można narzekać na defensywę ale w stylu jakim gramy to nawet Maldini i Nesta w szczycie formy by nie pomogli. Mamy wynik można trochę się uspokoić a my nadal stoimy na połowie boiska z ostatnią linią.
0
To chyba karny
4
Miał dobry start , dobre podania w pole karne grał odważnie. A teraz zachowawczo wczoraj tylko wszedł i od razu żółta. Jak ktoś da powyżej 30-40 mln to można sprzedać.
1
@R10MatiG ale większość tu tego nie rozumie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ja to mam teorie że Balde to może jest PO a nie LO , bo lewą nogą to on nie potrafi nic wrzucić w pole karne :))))
1
Jaki ten Balde to kaleka !
0
@Bykunn To na Getafe i Osasune też rezerwy bo nam ktoś z nich połamie naszego, weź się już nie kompromituj , wygrać dzisiaj i wybić Realowi tytuł z głowy a nie dać im się podłączyć przy jakiejś późniejszej wpadce.
0
@Bykunn a jak awansują dalej to znowu bedziesz marudził na rotacje przed 1/2 Lm ?
0
@konajoncek skoro nie wygrał to szybkie 2-3 bramki i zmiany czego się martwisz. A może to jednak nie będzie taki łatwy mecz jak ci się wydaje.
0
Mecze u siebie to musi być komplet pkt do końca sezonu by mieć spokój w lidze. Za tydzień mecz z Celtą to też nie musi być spacerek jeśli się wypompują w LM z Atletico, i nagle z 6pkt może się zrobić 3. Pamiętacie jak się męczyli po rewanżu w PK .
1
@Litman Lm już odjechała.
0
Główny cel czy front to się oddalił po pierwszym meczu i już widać tylko małe światełko , bez Raphinhi nie ma co marzyć za bardzo.
33
Przecież te dwa kapiszony z Realu specjalnie wybiegają w rywali na szybkość byle tylko sie przewrócić, tym razem sędzia nie dal sie nabrać.
1
Nie ma co sie nakręcać tak na rewanż, z naszą obroną i taktyka Flicka nie ma szans na zachowanie czystego konta plus skuteczność naszych 9. Może bedzie blisko ale i tak zabraknie czegoś jak w PK.
1
Ten jego wyraz twarzy zawsze ten sam, jakby patrzył w pustkę w poszukiwaniu myśli.
13
Trzeba pyknąć Espanoyl w week co by w lidze sytuacja nadal była bardzo dobra a dopiero potem się martwić rewanżem.
1
Do rzeczy ze to nie Araujo bo by go tu zjedli ;-(
1
Wystarczy wygrać 5 meczy jeśli jednym z nich będzie wygrana z Realem M.
0
Orłowski jaki gamoń, tam nie bylo wielkiej sily bo nie wlecial na szybkości. Ale Madryciok bedzie dalej Madryciokiem.
0
Niech ta szprotka w końcu obetnie te kudły to może zacznie trafiać !