1

Jakiś Caritas u nas się zrobił. A potem będzie wypychanie aby pensje zwolnić .

0

Zjedzą go tam w tej premier league

0

Zmiany panie Flick , niech inni pograją w tej rzeźni :)

0

Cancelo już gęba się cieszy do jakiego potwora dołączy :)

1

@David_Martin kariera to mu sie skończy wtedy kiedy skończy mu sie kontrakt z nami, chodzimy miał nie zagrać już nigdy to przesiedzi w gabinetach.

1

Za Xaviego mial dobry start ale szybko sprowadził go do marnego poziomu drużyny. Wierzę ze Flick bedzie potrafił go bardziej zbudować pod nasz obecny poziom.

14

Ostatnie mecze na zero z tyłu to zasługa Joana a nie naszych obrońców, juz im nie dodawajcie zasług :-)

0

Pieszczą sie z nim jak z jajkiem, On nie ma 10 lat .

3

Dali mu palec a ten juz ciągnie cała rękę!
Dostal okazję by pokazać ze zdrowy a nie że na coś zasługuje.

0

@Soetie Roque sprowadził Deco przywożąc go razem ze sobą z Brazylii.

0

Przecież on jak tam pójdzie to tylko po to by załapać się na mundial, potem wróci i przyklej się do ławki bo nikt mu nie da takiej kasy. Oddać nawet za darmo tylko że nikt go nie chce na miarę jego ambicji.

0

@Uven ale nie z ligi Arabskiej, juz mieliśmy trenera co łapał tam pierwsze szlify. Naprawdę ktoś wierzy że zawodnik z tej ligi podbije naszą.

0

@Soetie a kto ich sprowadził jak nie on.

1

@Soetie Romeu, Roque coś ci mówi?

0

Dzięki bogu sam się chyba wyeliminował bo to raczej kolejny wynalazek Deco .

1

Zrobili mu przysługę by pokazać że jet zdrowy i moze grać a ten już się upiera że zostaje po jednym meczu. Co za uparty koleś.

0

Na pierwszy mecz trzeba go wpuścić przy jakimś bezpiecznym wyniku powiedzmy 4:0 :-) co by sie poczuł pewnie i nie złamał zaraz znowu po jakimś błędzie :-)

6

@creativeopinion a ten wpie... co dostawaliście w tamtych latach od Barcelony po 5:0, 6:2 itp to też pewnie dzięki sędziom. Pewnie chciałbyś by i te wyniki anulowali bo dalej dupa piecze :))))

2

Tak bywa jak sie chciało Freda wyd..... a tymczasem to Fred was wy... :-)))

1

@Rifek czyli trzeba skończyć umowę i podpisać następna na odpowiednich warunkach a nie przedłużać, bo 50 % tego co teraz zarabia to nadal bedzie za dużo.

0

A co jeśli skończy mu się umowa będzie wolnym zawodnikiem przez jakiś czas po czym podpisze nową umowę z większą obniżką. To nie jest przedłużenie umowy tylko nowy kontrakt. Jeśli nadal musi brać minimum 50% ostatniej to jest chore.

7

A my to co Caritas jakiś?

6

Cubarsi po odejściu Ingo to pierwszy zapalnik w obronie.

3

Każdy obrońca w tym meczu zaliczył wpadkę tu trzeba wymienić całą formacje, tylko ślepiec tego nie widzi !

1

Joan Garcia ale to jest kocur !

0

Tu chyba już święta za mocno u nas wjechały , brak koncentracji i chyba chęci do atakowania jeden strzał celny i to z karnego .

0

@kiper09 on zawsze był kiepski w pomocy, ratuje go dobre wykończenie .

0

Gramy strasznie wolno ,zero przyspieszenia jakby od niechcenia, ten wynik nie utrzyma się za długo.

0

Kolejny pewny karny bez pajacowania, Lewy chyba już nie podejdzie do karnych prędko .

0

@FCB24 A trener nadal twierdzi że robią postępy :)))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?