dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jakiś Caritas u nas się zrobił. A potem będzie wypychanie aby pensje zwolnić .
0
Zjedzą go tam w tej premier league
0
Zmiany panie Flick , niech inni pograją w tej rzeźni :)
0
Cancelo już gęba się cieszy do jakiego potwora dołączy :)
1
@David_Martin kariera to mu sie skończy wtedy kiedy skończy mu sie kontrakt z nami, chodzimy miał nie zagrać już nigdy to przesiedzi w gabinetach.
1
Za Xaviego mial dobry start ale szybko sprowadził go do marnego poziomu drużyny. Wierzę ze Flick bedzie potrafił go bardziej zbudować pod nasz obecny poziom.
14
Ostatnie mecze na zero z tyłu to zasługa Joana a nie naszych obrońców, juz im nie dodawajcie zasług :-)
0
Pieszczą sie z nim jak z jajkiem, On nie ma 10 lat .
3
Dali mu palec a ten juz ciągnie cała rękę!
Dostal okazję by pokazać ze zdrowy a nie że na coś zasługuje.
0
@Soetie Roque sprowadził Deco przywożąc go razem ze sobą z Brazylii.
0
Przecież on jak tam pójdzie to tylko po to by załapać się na mundial, potem wróci i przyklej się do ławki bo nikt mu nie da takiej kasy. Oddać nawet za darmo tylko że nikt go nie chce na miarę jego ambicji.
0
@Uven ale nie z ligi Arabskiej, juz mieliśmy trenera co łapał tam pierwsze szlify. Naprawdę ktoś wierzy że zawodnik z tej ligi podbije naszą.
0
@Soetie a kto ich sprowadził jak nie on.
1
@Soetie Romeu, Roque coś ci mówi?
0
Dzięki bogu sam się chyba wyeliminował bo to raczej kolejny wynalazek Deco .
1
Zrobili mu przysługę by pokazać że jet zdrowy i moze grać a ten już się upiera że zostaje po jednym meczu. Co za uparty koleś.
0
Na pierwszy mecz trzeba go wpuścić przy jakimś bezpiecznym wyniku powiedzmy 4:0 :-) co by sie poczuł pewnie i nie złamał zaraz znowu po jakimś błędzie :-)
6
@creativeopinion a ten wpie... co dostawaliście w tamtych latach od Barcelony po 5:0, 6:2 itp to też pewnie dzięki sędziom. Pewnie chciałbyś by i te wyniki anulowali bo dalej dupa piecze :))))
2
Tak bywa jak sie chciało Freda wyd..... a tymczasem to Fred was wy... :-)))
1
@Rifek czyli trzeba skończyć umowę i podpisać następna na odpowiednich warunkach a nie przedłużać, bo 50 % tego co teraz zarabia to nadal bedzie za dużo.
0
A co jeśli skończy mu się umowa będzie wolnym zawodnikiem przez jakiś czas po czym podpisze nową umowę z większą obniżką. To nie jest przedłużenie umowy tylko nowy kontrakt. Jeśli nadal musi brać minimum 50% ostatniej to jest chore.
7
A my to co Caritas jakiś?
6
Cubarsi po odejściu Ingo to pierwszy zapalnik w obronie.
3
Każdy obrońca w tym meczu zaliczył wpadkę tu trzeba wymienić całą formacje, tylko ślepiec tego nie widzi !
1
Joan Garcia ale to jest kocur !
0
Tu chyba już święta za mocno u nas wjechały , brak koncentracji i chyba chęci do atakowania jeden strzał celny i to z karnego .
0
@kiper09 on zawsze był kiepski w pomocy, ratuje go dobre wykończenie .
0
Gramy strasznie wolno ,zero przyspieszenia jakby od niechcenia, ten wynik nie utrzyma się za długo.
0
Kolejny pewny karny bez pajacowania, Lewy chyba już nie podejdzie do karnych prędko .
0
@FCB24 A trener nadal twierdzi że robią postępy :)))