5

Bardziej mnie ciekawi czy on potrafi bronić w wysoko ustawionej linii, bo Inter i kluby Włoskie to raczej w polu karnym stoją.

13

Prędzej PESEL niż maska :)

11

@Kosteq73 Na tej stronie będzie jechany już zawsze, jakby przy pierwszej bramce grał Araujo a nie Xavi i tak pokrył strzelca to by tu do końca dnia wywalali go z klubu a że młody to nie było tematu i zero pretensji, bo tak naprawdę było do krycia dwóch ale eksperci by i tak powiedzieli że wybrał nie tego:)

0

Czyli pewnie Gavi szykowany na ostatni 5-10 minut.

1

I to by było na tyle z oszczędzania zawodników po przerwie.

0

@barcowy1899 nie widać by był na boisku.

0

Parę razy mogl posłać długa Cubarsi ale nie poda do tego co jest kryty i robi sie zapalnik, co za ciągle granie byle bezpiecznie.

0

Jego jedyna zaletą jest to że czasami potrafi dynamicznie wyjść z piłką, zbiec do środka ale to z pod własnego pola karnego , po czym dobiega pod bramkę rywali i odcina mu wsytkie zwoje w mózgu.

3

@CLS63AMG raczej ustawka Batyra :-)

0

Nie potrafi sie pogodzić ze jest marnym trenerem.

0

1 połowa druga drużyna strzeli 2,6 kurs oj kusi :-)

0

@PaPo Taaa zwłaszcza w zeszłym roku, my jednak mamy tytuły na koniec sezonu.

0

Typowy Arsenal, im bliżej wiosny tym gorsza gra.

0

Komentarz usunięty

0

Ja pie... jaki fart !

0

Ale o co tu mieć pretensje, w drugiej połowie nawet nie oddaliśmy strzału celnego , jesteśmy beznadziejni na wyjazdach i oby chociaż tą ligę dowieść. Ja się nie łudziłem że jesteśmy wstanie powalczyć o finał w tej LM bez dobrej 9.

2

Jeśli Real przepchnie ten dwumecz z City , współczuje im gry z Bayernem w tej formie :)

2

Yamal uważaj bo w rewanżu nie zagrasz !

0

My nie mamy czego szukać w Europie, każdy mecz wyjazdowy z trochę mocniejszym rywalem i gramy wystraszeni od początku. Gdzie taki Bayern wychodzi jakby grali u siebie.

0

@Nazio_87 modlę się by nie kupili .

1

Ten Van de Ven będzie pasował do Barcelony, ciągle jakiś błąd w obronie.

0

Ferminowi często mózg odcina , ma fart że nie dostał żółtej kartki.

3

Ładnego śledzia nam podrzucił Pep i jeszcze tyle kasy zarobił.

0

Jakby był z Bilbao to i tak by musiał uciekać by się rozwijać, chyba że był by tak naiwny jak Nico .

0

Ferran to sie nawet o źbło trawy potknie.

0

Ciekawe czy Szprotka już był u fryzjera czy dalej zapuszcza póki nie strzeli gola, im dłuższe tym gorsza kaleka z niego w ataku :)

18

Yamal nie baw sie w męczennika, nie przystoi w tym klubie .

0

Bernal to diament , oby sie ogrywal coraz bardziej i posadził na stałe de Jonga na ławce.

0

Ktoś się łudził że szprotka trafi ;)

1

Mam nadzieje że jeśli do 60 minuty nie odrobimy co najmniej 2 goli to Flick pójdzie po rozum do głowy i pościąga najważniejszych zawodników.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?