dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Bardziej mnie ciekawi czy on potrafi bronić w wysoko ustawionej linii, bo Inter i kluby Włoskie to raczej w polu karnym stoją.
13
Prędzej PESEL niż maska :)
11
@Kosteq73 Na tej stronie będzie jechany już zawsze, jakby przy pierwszej bramce grał Araujo a nie Xavi i tak pokrył strzelca to by tu do końca dnia wywalali go z klubu a że młody to nie było tematu i zero pretensji, bo tak naprawdę było do krycia dwóch ale eksperci by i tak powiedzieli że wybrał nie tego:)
0
Czyli pewnie Gavi szykowany na ostatni 5-10 minut.
1
I to by było na tyle z oszczędzania zawodników po przerwie.
0
@barcowy1899 nie widać by był na boisku.
0
Parę razy mogl posłać długa Cubarsi ale nie poda do tego co jest kryty i robi sie zapalnik, co za ciągle granie byle bezpiecznie.
0
Jego jedyna zaletą jest to że czasami potrafi dynamicznie wyjść z piłką, zbiec do środka ale to z pod własnego pola karnego , po czym dobiega pod bramkę rywali i odcina mu wsytkie zwoje w mózgu.
3
@CLS63AMG raczej ustawka Batyra :-)
0
Nie potrafi sie pogodzić ze jest marnym trenerem.
0
1 połowa druga drużyna strzeli 2,6 kurs oj kusi :-)
0
@PaPo Taaa zwłaszcza w zeszłym roku, my jednak mamy tytuły na koniec sezonu.
0
Typowy Arsenal, im bliżej wiosny tym gorsza gra.
0
Komentarz usunięty
0
Ja pie... jaki fart !
0
Ale o co tu mieć pretensje, w drugiej połowie nawet nie oddaliśmy strzału celnego , jesteśmy beznadziejni na wyjazdach i oby chociaż tą ligę dowieść. Ja się nie łudziłem że jesteśmy wstanie powalczyć o finał w tej LM bez dobrej 9.
2
Jeśli Real przepchnie ten dwumecz z City , współczuje im gry z Bayernem w tej formie :)
2
Yamal uważaj bo w rewanżu nie zagrasz !
0
My nie mamy czego szukać w Europie, każdy mecz wyjazdowy z trochę mocniejszym rywalem i gramy wystraszeni od początku. Gdzie taki Bayern wychodzi jakby grali u siebie.
0
@Nazio_87 modlę się by nie kupili .
1
Ten Van de Ven będzie pasował do Barcelony, ciągle jakiś błąd w obronie.
0
Ferminowi często mózg odcina , ma fart że nie dostał żółtej kartki.
3
Ładnego śledzia nam podrzucił Pep i jeszcze tyle kasy zarobił.
0
Jakby był z Bilbao to i tak by musiał uciekać by się rozwijać, chyba że był by tak naiwny jak Nico .
0
Ferran to sie nawet o źbło trawy potknie.
0
Ciekawe czy Szprotka już był u fryzjera czy dalej zapuszcza póki nie strzeli gola, im dłuższe tym gorsza kaleka z niego w ataku :)
18
Yamal nie baw sie w męczennika, nie przystoi w tym klubie .
0
Bernal to diament , oby sie ogrywal coraz bardziej i posadził na stałe de Jonga na ławce.
0
Ktoś się łudził że szprotka trafi ;)
1
Mam nadzieje że jeśli do 60 minuty nie odrobimy co najmniej 2 goli to Flick pójdzie po rozum do głowy i pościąga najważniejszych zawodników.