dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Yamal za bardzo szuka tego strzału.
0
Maldini co za jełop.
0
@Szmulek czego tu stękasz , niczego nie zawalił a ty tu dalej jedziesz. Z takimi kibicami to się nie dziwie że chłop miał załamanie.
1
W tej awanturze wygraliśmy 1:2 w kartkach :)
10
A czy któryś z bohaterów z boiska wyszedł do kamery czy jak zwykle pochowali sie jak szczury w kanałach:-)
0
@James123 widziałęm oferte za przelot , hotel, plus bilet 8k, jakoś chyba 2-3 dni na miejscu o ile pamietam.
0
@Vegeta88 ile ty masz lat że myślisz że nie znamy tego kawału ?
6
Przecież on juz powinien byc w samolocie a nie jeśli to nie kontuzja tylko zmęczenia to go jednak powołany i moze 15 minut zagra . To mecz towarzyski a final MŚ !
6
Dobry mają tam towar, chętnie bym poznał dostawce :-))))
21
Żadnego placka z City, Pep sie znowu pomylił teraz nam wciśnie jak Ferrana za 50 mln.
0
@piasqnfcb po tym jak podnosił motocykl wnioskuję ze chyba dopiero sie uczy jeździć:-)
0
@Barca_Big_Moment o jest pierwszy który po dobrym meczu i tak sie do niego przywali :-)
0
Czy my prowadząc 1:0 nadal musimy stać na połowie , zamiast się trochę cofnąć!
Flick naprawdę masz tylko jeden plan na każdy mecz ?
0
Dawać tego Rashforda za Yamala i Raphinia na prawą , dosyć tej żenady młodego.
3
Ostatni raz gdy strzeliliśmy tylko1 bramkę u siebie to mecz z PSG.
6
Ewidentna symulka ale Realowi takie ciągle gwiżdżą .
0
No i hejterzy Araujo się pochwali na jakiś czas :)
1
Jak oni sie uprą na jakiegoś kasztana to juz nie odpuszczą, chcą prawdziwego snajpera a biorą gościa co strzela raptem 15-20 goli na sezon. Takich juz mamy w skaldzie.
3
@fumador szkoda że myślenie nie jest twoja mocna stroną.
0
I co po tych 5 Angielskich drużynach skoro zaczęło się poważne granie i 4 już nie ma a może i nawet 5 :)
A Hiszpania w komplecie.
2
Teraz spokojnie do końca bez głupich kartek co by nie trzeba było pauzować.
0
Byle nie Yamal podchodził do karnego !
0
Ferminowi już odcina, taki głupie przetrzymywanie bez sensu niech się cieszy że nie dostał żółtej.
0
@konajoncek już spier.... od tego Araujo !
0
Yamal pięknie już nie pierwszy raz w meczu się popisuje pod swoją bramką ! Pora na mocną suszarkę od Flicka !!!!!!
0
Tylko Rashford daje nam bramki z rzutów rożnych jak wrzuca.
5
Bardziej mnie ciekawi czy on potrafi bronić w wysoko ustawionej linii, bo Inter i kluby Włoskie to raczej w polu karnym stoją.
13
Prędzej PESEL niż maska :)
11
@Kosteq73 Na tej stronie będzie jechany już zawsze, jakby przy pierwszej bramce grał Araujo a nie Xavi i tak pokrył strzelca to by tu do końca dnia wywalali go z klubu a że młody to nie było tematu i zero pretensji, bo tak naprawdę było do krycia dwóch ale eksperci by i tak powiedzieli że wybrał nie tego:)
0
Czyli pewnie Gavi szykowany na ostatni 5-10 minut.