3

Yamal za bardzo szuka tego strzału.

0

Maldini co za jełop.

0

@Szmulek czego tu stękasz , niczego nie zawalił a ty tu dalej jedziesz. Z takimi kibicami to się nie dziwie że chłop miał załamanie.

1

W tej awanturze wygraliśmy 1:2 w kartkach :)

10

A czy któryś z bohaterów z boiska wyszedł do kamery czy jak zwykle pochowali sie jak szczury w kanałach:-)

0

@James123 widziałęm oferte za przelot , hotel, plus bilet 8k, jakoś chyba 2-3 dni na miejscu o ile pamietam.

0

@Vegeta88 ile ty masz lat że myślisz że nie znamy tego kawału ?

6

Przecież on juz powinien byc w samolocie a nie jeśli to nie kontuzja tylko zmęczenia to go jednak powołany i moze 15 minut zagra . To mecz towarzyski a final MŚ !

6

Dobry mają tam towar, chętnie bym poznał dostawce :-))))

21

Żadnego placka z City, Pep sie znowu pomylił teraz nam wciśnie jak Ferrana za 50 mln.

0

@piasqnfcb po tym jak podnosił motocykl wnioskuję ze chyba dopiero sie uczy jeździć:-)

0

@Barca_Big_Moment o jest pierwszy który po dobrym meczu i tak sie do niego przywali :-)

0

Czy my prowadząc 1:0 nadal musimy stać na połowie , zamiast się trochę cofnąć!
Flick naprawdę masz tylko jeden plan na każdy mecz ?

0

Dawać tego Rashforda za Yamala i Raphinia na prawą , dosyć tej żenady młodego.

3

Ostatni raz gdy strzeliliśmy tylko1 bramkę u siebie to mecz z PSG.

6

Ewidentna symulka ale Realowi takie ciągle gwiżdżą .

0

No i hejterzy Araujo się pochwali na jakiś czas :)

1

Jak oni sie uprą na jakiegoś kasztana to juz nie odpuszczą, chcą prawdziwego snajpera a biorą gościa co strzela raptem 15-20 goli na sezon. Takich juz mamy w skaldzie.

3

@fumador szkoda że myślenie nie jest twoja mocna stroną.

0

I co po tych 5 Angielskich drużynach skoro zaczęło się poważne granie i 4 już nie ma a może i nawet 5 :)
A Hiszpania w komplecie.

2

Teraz spokojnie do końca bez głupich kartek co by nie trzeba było pauzować.

0

Byle nie Yamal podchodził do karnego !

0

Ferminowi już odcina, taki głupie przetrzymywanie bez sensu niech się cieszy że nie dostał żółtej.

0

@konajoncek już spier.... od tego Araujo !

0

Yamal pięknie już nie pierwszy raz w meczu się popisuje pod swoją bramką ! Pora na mocną suszarkę od Flicka !!!!!!

0

Tylko Rashford daje nam bramki z rzutów rożnych jak wrzuca.

5

Bardziej mnie ciekawi czy on potrafi bronić w wysoko ustawionej linii, bo Inter i kluby Włoskie to raczej w polu karnym stoją.

13

Prędzej PESEL niż maska :)

11

@Kosteq73 Na tej stronie będzie jechany już zawsze, jakby przy pierwszej bramce grał Araujo a nie Xavi i tak pokrył strzelca to by tu do końca dnia wywalali go z klubu a że młody to nie było tematu i zero pretensji, bo tak naprawdę było do krycia dwóch ale eksperci by i tak powiedzieli że wybrał nie tego:)

0

Czyli pewnie Gavi szykowany na ostatni 5-10 minut.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?